КЧУ Новости

Заключительный тур супер лига мужчины

С 5 по 9.06.2013 г. прошли соревнования среди команд супер лиги мужчин

Результаты соревнований:

1 место - СК "НОРД" г. Донецк - 110 очков
2 место - "ПАСС-АВТО" г. Чернигов - 100 очков
3 место - СК "ЛИРС" г. Жовква - 97 очков
4 место - "Будинвест" г. Сумы - 97 очков
5 место - " УАБС" г. Сумы - 87 очков
6 место - "Грета" г. Дружковка - 86 очков
7 место - "ЮНИК-ФАРМА" - Новоград-Волынский - 82 очков
8 место - "Трибо-НОРД" г. Донецк - 77 очков
9 место - "Коктем" - Казахстан - 69 очков
10 место - Инваспорт" г. Киев - 66 очков
11 место - "Спортмастер" - 61 очко
12 место - ЛДУФК СК "Скиф" г. Львов - 36 очков

Західна регіональна ліга 2-й тур

З 13 по 16.12.2012 р. у м. Жовква Львівська область пройшли змагання між командами Західної регіональної ліги

Команди посіли наступні місця:

1 місце - "Респект" м. Львів - 42 очка
2 місце - "СК "ЛІРС-5" м. Жовква - 41 очко
3 місце - СК "Талісман" м. Львів - 39 очок
4 місце - ДЮСШ №1 м. Львів - 38 очок
5 місце - СК "Політехніка" м. Львів - 36 очок
6 місце - СК "ЛІРС-4" м. Жовква - 35 очок
7 місце - СК "Малі-1"-СДЮШОР-"Пр.мяч" - 34 очка
8 місце - СК "Універсал" м. Львів - 31 очко
9 місце - "Надія" м. Львів - 27 очок
10 місце - Дитячий центр м. Львів - 26 очок
11 місце - СК ЛДУФК "СКІФ-3- СК"НТ-10" м. Львів -25 очок
12 місце - СК "Малі-2"-СДЮШОР-"Пр.мяч" - 22 очка

Західна регіональна ліга 1-й тур (Львівська зона)

З 1 по 4.11.2012 р. у м. Жовква пройшли змагання Західної регіональної ліги

Результати змагань:

1 місце - "Респект" м. Львів - 21 очка
2 місце - "СК "Талісман" м.Львів - 20 очок
3 місце - "СК "ЛІРС" м. Жовква - 20 очок
4 місце - "ДЮСШ №1 м.Львів - 18 очок
5 місце - СК "ЛІРС IY" м. Жовква - 18 очок
6 місце - СК "Політехніка" м. Львів - 18 очок
7 місце - СК "Малфі-1 СДЮШОР - 17 очок
8 місце - СК "Універсал" м. Львів - 16 очок
9 місце - "Надія" м. Львів - 14 очок
10 місце - Дитячий центр м. Львів - 13 очок
11 місце - СК ЛДУФК "СКІФ-3"-СК "НТ-10" м.Львів - 12 очок
12 місце - СК "Малі-2"-СДЮШОР "Прудкий м"яч" - 11 очок

Восточная региональная лига 2-й тур

С 30.11 по 2.12.2012 г. в Северодонецке прошли соревнования среди команд Восточной региональной лиги

Результаты:

1 место - "ПУЭТ" г. Полтава- 28 очков
2 место - "НОРД-2" г. Донецк - 26 очков
3 место - "Донбасс" г.Донецк - 24 очка
4 место - "Олимп" г. Стаханов - 24 очков
5 место - "ЦЛЗ" г. Донецк - 24 очка
6 место - "КДЮСШ-1 " г.Северодонецк - 23 очка
7 место - "ХНТУСГ" г. Харьков - 23 очка
8 место - "Новый стиль" г. Харьков - 23 очка
9 место - "ХАРП" г. Харьков - 20 очков
10 место - "Импульс" г.Северодонецк - 19 очков
11 место - "ХАИ" г. Харьков - 18 очков
12 место - "Донбасс" г. Алчевск - 17 очков
13 место - "Импульс" г. Харьков - 17 очков
14 место - "Инваспорт" г. Полтава - 15 очков
15 место - "КДЮСШ 1-2 г.Северодонецк - 14 очков

Список команд

Первая лига женщины

«ДЮСШ-12» - Днепропетровск
1. Лобова Анна
2. Уварова Ксения
3. Тислина Настя
4. Батырь Валентина
5. Сытник Наташа
«ХНУ» - Хмельницкий
1. Почко Виктория
2. Сидорчук Ирина
3. Пустовит Юлия
4. Коломоец Галина
5. Петрук Евгения
6. Капуста Наталья
Тренер: Ребрина А.А.
«Университет» - Донецк
1. Парахина Ирина
2. Лукашова Ольга
3. Максютина Екатерина
4. Папян Карина
5. Покормляк Алиса
6. Турлянская Анастасия
7. Смеляненко Юлия
8. Милевская Ольга
Тренер: Салахутдинов Г.А.
«КПУ» - Кременчуг
1. Данильчук Алена
2. Горпинченко Алена
3. Ярошенко Татьяна
4. Копичко Руслана
5. Шульга Марина
Тренеры: Прядко Е.М., Казарян С.А.


«Спартак» - Одесса
1. Бойченко Лиза
2. Леонова Маргарита
3. Циганкова Ирина
4. Грицик Настя
5. Терещенко Полина
6. Шустер А.
7. Коваль Ирина
8. Ефимова Анастасия
9. Супринович Ольга
Тренер: Орлова Н.И.
«Грация»-Сумы
1. Паламарчук Ульяна
2. Бортник Наталия
3. Василева Наталия
4. Глобина Владислава
5. Бондарева Елена
6. Кулик Юлия
Тренер: Кулик В.Г.
«ХАРП-3» - Харьков
1. Ходзинская Антонина
2. Зайцева Виктория
3. Черепущак Алена
4. Чередниченко Влада
5. Исаева Татьяна
Тренер: Гапонова Л.В.
«Ятрань»- Кировоград
1. Иванова Наталья
2. Журавлева Татьяна
3. Кузнецова И.С.
4. Бутко Татьяна
5. Моцна Ирина
6. Кравчук Тамара
7. Згурская Татьяна
Тренер:Луценко С.Л.


Директор КЧУ
И.Тираспольский

Южная региональная лига, IY тур

С 31.03 по 3.04.2011 г. в г. Ялта прошли заключительные соревнования

Результаты соревнований:

1 место-"Зодиак-Омега" г. Ялта - 28 очков, всего-109 очков
2 место-"ДЮСШ-Сергеевка" Одесская обл.-27 очков, 103 очков
3 место-"Шара" г.Запорожье-23 очка, 100 очков
4 место-"ДЮСШ-3" г.Симферополь-25 очков,95 очков
5 место- "ДЮСШ-4" Сакский район-25 очков,92 очка
6 место-"Алустон" г.Алушта-21 очко,80 очков
7 место-"Инваспорт" г. Николаев-20 очков,79 очко в
8 место-"Метеор" г. Днепропетровск-21 очко, 72 очка
9 место-"ЦГОК" г.Кривой Рог-17 очков,70 очков
10 место-"Ялта" г.Ялта-25 очков,69 очков
11 место-"ДЮСШ-12" г.Днепропетровск-17 очков, 66 очков
12 место-КНТ"Мелитополь" г.Мелитополь-17 очков,66 очков
13 место-"Алушта" г.Алушта-15 очков, 66 очков
14 место-"Заря" г.Севастополь-19 очков,58 очков
15 место- "Большая игра" г.Днепропетровск-0 очков,26 очков

Центральна регіональна ліга третій тур I фінал

З 10 по 13 лютого 2011 р. у м. Умань пройшли змагання між командами Центральної регіональної ліги III тур I фінал

Результати: очки после 3-х туров

1 місце - Юнік Фарма м.Н-Волинський -52 очка
2 місце - Бранд Мастер м. Київ - 51 очко
3 місце - Лідер-1 м. Київ - 48 очок
4 місце - Тайфун м. Умань - 47 очок
5 місце - Кіровоград м. Кіровоград - 47 очок
6 місце - Житомир м. Житомир - 45 очок
7 місце - Інваспорт м. Київ - 44 очка
8 місце - Гурман м. Київ - 43 очка
9 місце - Черкаси м. Черкаси - 42 очка
10 місце - Агромір м. Кіровоград - 41 очко
11 місце - ДЮСШ №3-1 м. Хмельницький - 41 очко
12 місце - Даб-Текс м. Київ - 39 очок
13 місце - Лідер-4 м. Київ - 38 очок
14 місце - Ніка-Ракетка м. Київ - 37 очок
15 місце - Патріот м. Прилуки - 36 очок

Центральна регіональна ліга

З 17 по 20.12.2010 р. у м. Києві пройшла зустріч команд Центральної регіональної ліги. Ігри проходили в двух залах "Ракетка" і "Лідер". Результати змагань команд, які зустрілись у залі "Ракетка". Другий тур. Очки після двох турів

група №1
1 місце - СК "Бранд Мастер" м. Київ - 28 очок
2 місце - СК "Агромір" м. Кіровоград - 26 очок
3 місце - СК "Ніка-Ракетка" м. Київ - 24 очка
4 місце - "СК ДЮСШ - KIDS" м. Київ - 20 очок
5 місце - СК "Беркут" м. Житомир - - 21 очко
6 місце - СК "Агроліцей" смт. Куликівка - 19 очок
7 місце - СК "5-й елемент"-2 м. Київ - 16 очок
8 місце - СК "Акваріум" м. Київ - 14 очок

група №2
1 місце - СК "Юнік-Фарма" м. Н.Волинський - 28 очок
2 місце - СК "Інваспорт" м. Київ - 26 очок
3 місце - СК "Гурман" м. Київ - 23 очок
4 місце - СК "Гіпаніс" м. Вінниця - 22 очка
5 місце - СК "5-елемент-1" м. Київ - 19 очок
6 місце - СК "Ракетка" м. Київ - 19 очок
7 місце - СК 2Печерськ-2" м. Київ - 17 очок
8 місце - СК "Гідра" м. Київ - 14 очок

З 2 по 5 грудня 2010 року у залі "Лідер" зустрілись команди Центральної ренгіональної ліги.
Результати змагань

Група №3
1 місце - СК "Тайфун" м. Умань - 26 очок
2 місце - СК "Лідер-1" м. Київ - 26 очок
3 місце - СК "Патріот" м. Прилуки - 26 очок
4 місце - СК "Рубін" м. Київ - 21 очко
5 місце - СК "Інтерграл" м. Вінниця - 19 очок
6 місце - СК "СумДУ" м. Суми - 18 очок
7 місце - СК "ДЮСШ №3-2 м. Хмельницький - 18 очок
8 місце - СК "Лідер-3" м. Київ - 14 очок

Група №4
1 місце - СК "Кіровоград" м. Кіровоград - 27 очок
2 місце - СК "Житомир" м. Житомир - 26 очок
3 місце - СК "Даб-Текс" м. Київ - 24 очка
4 місце - СК "Ера" м. Хмельницький - 21 очко
5 місце - СК "УФБС-2" м. Суми - 19 очок
6 місце - СК "Тясмін" Камянка - 19 очок
7 місце - СК "Лідер-2" м. Київ - 18 очок
8 місце - СК "Хмільник" м. Хмільник - 0

Група №5
1 місце - СК "Черкаси" м. Черкаси - 26 очок
2 місце - СК "ДЮСШ №3-1" см. Хмельницький - 26 очок
3 місце - СК "Лідер-4" м. Київ - 24 очка
4 місце - СК "ЖДТУ" м. Житомир - 21 очко
5 місце - СК "Бердичів" м. Бердичів - 21 очко
6 місце - СК "Печерськ-1" м. Київ - 18 очок
7 місце - СК "Ракетка-3" м. Київ - 13 очок
8 місце - СК "КІСумДУ" м. Конотоп - 6 очок

Перша ліга серед жіночих команд

З 10 по 1 квітня 2010 р. у м. Умань проходили змагання жіночих команд 1 ліги

Результати:

1 місце - "Ірта-СДЮШОР" м. Луганськ - 34 очка
2 місце - "Тайфун" м. Умань- 22 очка
3 місце - "Альфа -Аєротур" м. Чернівці - 28 очок
4 місце - "Ритм" м. Дніпропетровськ - 28 очок
5 місце - Інваспорт м. Миколаїв - 26 очок
6 місце - "Лідер" м. Київ - 15 очок

Особисті змагання юнаків та дівчат 1994-1996 р.н.

Фінал юнаків з 1 по 16 місця

1 місце - Крутько О.
2 місце - Нетрепко І.
3 місце - Качалов А.
4 місце - Котік А.
5 місце - Розенберг М.
6 місце - Асєєв Д.
7 місце - Балицький Н.
8 місце - Кудренко П.
9 місце - Чекменьов О.
10 місце - Зайцев І.
11 місце - Рак С.
12 місце - Якшин І.
13 місце - Попов В.
14 місце - Дорошенко Б.
15 місце - Гладков Ю.
16 місце - Гороницький А.

Фінал дівчат з 1 по 16 місця
1 місце - Тетяніна Т.
2 місце - Шворак А.
3 місце - Бараєва А.
4 місце - Захарова Д.
5 місце - Панова А.
6 місце - Щекотіхіна Н.
7 місце - Сапужак А.
8 місце - Шевченко М.
9 місце - Галімбаєва О.
10 місце - Чарікова О.
11 місце - Хмілевська Н.
12 місце - Коваль І.
13 місце - Мидвецька А.
14 місце - Лопатіна О.
15 місце - Зайцева В.
16 місце - Сомова К.