КЧУ Новости

Южная региональная лига, IY тур

С 31.03 по 3.04.2011 г. в г. Ялта прошли заключительные соревнования

Результаты соревнований:

1 место-"Зодиак-Омега" г. Ялта - 28 очков, всего-109 очков
2 место-"ДЮСШ-Сергеевка" Одесская обл.-27 очков, 103 очков
3 место-"Шара" г.Запорожье-23 очка, 100 очков
4 место-"ДЮСШ-3" г.Симферополь-25 очков,95 очков
5 место- "ДЮСШ-4" Сакский район-25 очков,92 очка
6 место-"Алустон" г.Алушта-21 очко,80 очков
7 место-"Инваспорт" г. Николаев-20 очков,79 очко в
8 место-"Метеор" г. Днепропетровск-21 очко, 72 очка
9 место-"ЦГОК" г.Кривой Рог-17 очков,70 очков
10 место-"Ялта" г.Ялта-25 очков,69 очков
11 место-"ДЮСШ-12" г.Днепропетровск-17 очков, 66 очков
12 место-КНТ"Мелитополь" г.Мелитополь-17 очков,66 очков
13 место-"Алушта" г.Алушта-15 очков, 66 очков
14 место-"Заря" г.Севастополь-19 очков,58 очков
15 место- "Большая игра" г.Днепропетровск-0 очков,26 очков

Центральна регіональна ліга третій тур I фінал

З 10 по 13 лютого 2011 р. у м. Умань пройшли змагання між командами Центральної регіональної ліги III тур I фінал

Результати: очки после 3-х туров

1 місце - Юнік Фарма м.Н-Волинський -52 очка
2 місце - Бранд Мастер м. Київ - 51 очко
3 місце - Лідер-1 м. Київ - 48 очок
4 місце - Тайфун м. Умань - 47 очок
5 місце - Кіровоград м. Кіровоград - 47 очок
6 місце - Житомир м. Житомир - 45 очок
7 місце - Інваспорт м. Київ - 44 очка
8 місце - Гурман м. Київ - 43 очка
9 місце - Черкаси м. Черкаси - 42 очка
10 місце - Агромір м. Кіровоград - 41 очко
11 місце - ДЮСШ №3-1 м. Хмельницький - 41 очко
12 місце - Даб-Текс м. Київ - 39 очок
13 місце - Лідер-4 м. Київ - 38 очок
14 місце - Ніка-Ракетка м. Київ - 37 очок
15 місце - Патріот м. Прилуки - 36 очок

Центральна регіональна ліга

З 17 по 20.12.2010 р. у м. Києві пройшла зустріч команд Центральної регіональної ліги. Ігри проходили в двух залах "Ракетка" і "Лідер". Результати змагань команд, які зустрілись у залі "Ракетка". Другий тур. Очки після двох турів

група №1
1 місце - СК "Бранд Мастер" м. Київ - 28 очок
2 місце - СК "Агромір" м. Кіровоград - 26 очок
3 місце - СК "Ніка-Ракетка" м. Київ - 24 очка
4 місце - "СК ДЮСШ - KIDS" м. Київ - 20 очок
5 місце - СК "Беркут" м. Житомир - - 21 очко
6 місце - СК "Агроліцей" смт. Куликівка - 19 очок
7 місце - СК "5-й елемент"-2 м. Київ - 16 очок
8 місце - СК "Акваріум" м. Київ - 14 очок

група №2
1 місце - СК "Юнік-Фарма" м. Н.Волинський - 28 очок
2 місце - СК "Інваспорт" м. Київ - 26 очок
3 місце - СК "Гурман" м. Київ - 23 очок
4 місце - СК "Гіпаніс" м. Вінниця - 22 очка
5 місце - СК "5-елемент-1" м. Київ - 19 очок
6 місце - СК "Ракетка" м. Київ - 19 очок
7 місце - СК 2Печерськ-2" м. Київ - 17 очок
8 місце - СК "Гідра" м. Київ - 14 очок

З 2 по 5 грудня 2010 року у залі "Лідер" зустрілись команди Центральної ренгіональної ліги.
Результати змагань

Група №3
1 місце - СК "Тайфун" м. Умань - 26 очок
2 місце - СК "Лідер-1" м. Київ - 26 очок
3 місце - СК "Патріот" м. Прилуки - 26 очок
4 місце - СК "Рубін" м. Київ - 21 очко
5 місце - СК "Інтерграл" м. Вінниця - 19 очок
6 місце - СК "СумДУ" м. Суми - 18 очок
7 місце - СК "ДЮСШ №3-2 м. Хмельницький - 18 очок
8 місце - СК "Лідер-3" м. Київ - 14 очок

Група №4
1 місце - СК "Кіровоград" м. Кіровоград - 27 очок
2 місце - СК "Житомир" м. Житомир - 26 очок
3 місце - СК "Даб-Текс" м. Київ - 24 очка
4 місце - СК "Ера" м. Хмельницький - 21 очко
5 місце - СК "УФБС-2" м. Суми - 19 очок
6 місце - СК "Тясмін" Камянка - 19 очок
7 місце - СК "Лідер-2" м. Київ - 18 очок
8 місце - СК "Хмільник" м. Хмільник - 0

Група №5
1 місце - СК "Черкаси" м. Черкаси - 26 очок
2 місце - СК "ДЮСШ №3-1" см. Хмельницький - 26 очок
3 місце - СК "Лідер-4" м. Київ - 24 очка
4 місце - СК "ЖДТУ" м. Житомир - 21 очко
5 місце - СК "Бердичів" м. Бердичів - 21 очко
6 місце - СК "Печерськ-1" м. Київ - 18 очок
7 місце - СК "Ракетка-3" м. Київ - 13 очок
8 місце - СК "КІСумДУ" м. Конотоп - 6 очок

Перша ліга серед жіночих команд

З 10 по 1 квітня 2010 р. у м. Умань проходили змагання жіночих команд 1 ліги

Результати:

1 місце - "Ірта-СДЮШОР" м. Луганськ - 34 очка
2 місце - "Тайфун" м. Умань- 22 очка
3 місце - "Альфа -Аєротур" м. Чернівці - 28 очок
4 місце - "Ритм" м. Дніпропетровськ - 28 очок
5 місце - Інваспорт м. Миколаїв - 26 очок
6 місце - "Лідер" м. Київ - 15 очок

Особисті змагання юнаків та дівчат 1994-1996 р.н.

Фінал юнаків з 1 по 16 місця

1 місце - Крутько О.
2 місце - Нетрепко І.
3 місце - Качалов А.
4 місце - Котік А.
5 місце - Розенберг М.
6 місце - Асєєв Д.
7 місце - Балицький Н.
8 місце - Кудренко П.
9 місце - Чекменьов О.
10 місце - Зайцев І.
11 місце - Рак С.
12 місце - Якшин І.
13 місце - Попов В.
14 місце - Дорошенко Б.
15 місце - Гладков Ю.
16 місце - Гороницький А.

Фінал дівчат з 1 по 16 місця
1 місце - Тетяніна Т.
2 місце - Шворак А.
3 місце - Бараєва А.
4 місце - Захарова Д.
5 місце - Панова А.
6 місце - Щекотіхіна Н.
7 місце - Сапужак А.
8 місце - Шевченко М.
9 місце - Галімбаєва О.
10 місце - Чарікова О.
11 місце - Хмілевська Н.
12 місце - Коваль І.
13 місце - Мидвецька А.
14 місце - Лопатіна О.
15 місце - Зайцева В.
16 місце - Сомова К.

З 8 по 12 квітня 2009 р. у м. Луцьк

пройшли змагання юнаків та дівчат 1994-1996 р.н.
Фінал командних ігор серед юнаків:

1 місце - Харків"янка м. Харків - 14 очок
2 місце "Кадек-Зодіак-Омега" м. Ялта - 13 очок
3 місце - ДЮСШ №3 м. Сімферополь - 12 очок
4 місце - ДЮСШ №1 м. Львів - 10 очок
5 місце - ДЮСШ м. Вознесенськ - 10 очок
6 місце - ДЮСШ "Водник-1" м. Одеса - 10 очок
7 місце - ДЮСШ м. Богородчани - 8 очок
8 місце "Азот" м. Северодонецьк - 7 очок

З 9 - 14 місця:
9 місце - "Волинь" м. Луцьк - 12 очок
10 місце - ДЮСШ м. Конотоп - 11 очок
11 місце - ДЮСШ м. Чернігів - 10 очок
12 місце - ДЮСШ м. Нов. Волинськ- 8 очок
13 місце - ДЮСШ м. Красилів - 8 очок
14 місце - ДЮСШ м. Дніпропетровськ - 8 очок
15 місце - м. Суми - 6 очок

Фінал команд дівчат з 1 по 8 місце
1 місце - "Харків"янка" м. Харків- 14 очок
2 місце - "Харків"янка-2" м. Харків - 13 очок
3 місце - "Водник-1" м. Одеса - 12 очок
4 місце - "Зодіак-Омега" м. Ялта - 11 очок
5 місце - ДЮСШ №1 м. Львів - 10 очок
6 місце- "Колос" м. Житомир - 9 очок
7 місце - ДЮСШ №12 м. Дніпропетровськ - 8 очок
8 місце - "Водник-2" м. Одеса - 7 очок

за 9-14 місця
9 місце - ДЮСШ "Волинь м. Луцьк - 10 очок
10 місце - ДЮСШ м. Красилів - 9 очок
11 місце - "Азот" м. Северодонецьк - 8 очок
12 місце - ДЮСШ м. Северодонецьк - 7 очок
13 місце - ДЮСШ м. Вознесенськ - 6 очок
14 місце - ДЮСШ м. Новоград-Волинськ - 5 очок

Східна регіональна ліга. Четвертий заключний тур.

З 21 по 24.03.2009 р. у залі СКНТ "НОРД" пройшли заключні змагання і нагородження серед команд Східної регіональної ліги.

Згідно результатів змагань перші місця зайняли команди:

1 місце - "Енергія" м. Полтава - 81 очко
2 місце - "Універсітет" м. Харків - 78 очок
3 місце - "Ірта" м. Луганськ - 78 очок

Федерація настільного тенісу України вітає гравців команд і їх тренерів з перемогою. Бажаємо подальшої плідної праці і успіхів у змаганнях.

4 місце - "Інспіріт" м. Харків - 75 очок
5 місце - "ДЮСШ-1" м. Кременчуг - 73 очка
6 місце - "Універсітет" м. Донецьк - 70 очок
7 місце - "Артемівськ" м. Артемівськ - 65 очок
8 місце - "Торнадо " м. Полтава - 52 очка
9 місце - "Азот" м. Северодонецьк - 52 очка
10 місце - "ХАРП-2" м. Харків - 49 очок
11 місце - "ДТ ДДМА" м. Дружковка - 45 очок
12 місце - "Фора" м. Потоки - 25 очок

Західний регіон - регіональна ліга підгрупа №2 Другий тур

З 5 по 7 грудня 2008 р. у залі ІФНТУНГ м. Івано-Франківськ змагались команди Західної регіональної ліги.
Зайняті місця:

1 місце - "Олімпікул" (Молдова) - 36 очок - сума після 2-х турів
2 місце - "ІФНТУНГ" м. Івано-Франківськ - 33 очка
3 місце - "ДЮСШ №1 - Кварц" м. Чернівці - 30 очок
4 місце - "Івано-Франківськ-1" м. Івано-Франківськ - 29 очок
5 місце - "ЧТУІ-КНТУ" м. Чернівці - 28 очок
6 місце - "Кам"янець-Подільський" - 28 очок
7 місце - "Фаворит" м. Нетішин - 26 очок
8 місце - "Івано-Франківськ-2" - 22 очка
9 місце - "ДЮСШ №1 - Олімп-1" м. Чернівці - 20 очок
10 місце - "ДЮСШ №1-Олімп-2" - Чернівці - 18 очок

Східна регіональна ліга, 2 тур

З 19 по 21 грудня 2008 р. у м. Полтава пройшли змагання серед команд Східної регіональної ліги.
Результати змагань:

1 місце - "Енергія" м. Полтава, загальна сума очок - 42
2 - 3 місце-"Інспіріт" м. Харків -38 очок
2 - 3 місце - "Універсітет" м. Донецьк - 38 очок
4 місце - "ДЮСШ-1" м. Кременчук - 37 очок
5 місце - "Ірта" м. Луганськ - 36 очок
6 місце - "Універсітет" м. Харків 35 очок
7 -8 місце -ь "ХАРП-2" м. Харків - 31 очко
7-8 місце - "Артемівськ" м. Артемівськ - 31 очко
9 місце - "Торнадо" м. Полтава - 26 очок
10 місце - "Азот" м. Северо-донецьк - 25 очок
11 місце - "ДТ ДДМА м. Дружковка - 23 очка
12 місце - "Фора" м. Потоки - 14 очок

Західний регіон регіональна ліга підгрупа №2 Перший тур

У м. Івано-Франківськ з 6 по 9 листопада команди західної регіональної ліги посіли наступні місця:

1 місце - "Олімпікул" Молдова - 18 очок
2 місце - ІФНТУНГ м. Івано-Франківськ - 17 очок
3 місце -"Кам"янець-Подільський" м.Кам"янець-Подільськ-15 оч.
4 місце - "ЧТЕІ-КНТУ" м. Чернівці - 15 очок
5 місце - "ДЮСШ №1-Кварц" м.Чернівці - 15 очок
6 місце - "Івано-Франківськ-1" м.Івано-Франківськ-13 очок
7 місце - "Фаворит" м. Нетішин - 12 очок
8 місце - "Івано-Франківськ-2" м.Івано-Франківськ-11 очок
9 місце - "ДЮСШ №1-Олімп-1" м. Чернівці - 10 очок
10 місце - "ДЮСШ №1-Олімп-2" м. Чернівці - 9 очок