КЧУ Новости

Західний регіон - регіональна ліга підгрупа №2 Другий тур

З 5 по 7 грудня 2008 р. у залі ІФНТУНГ м. Івано-Франківськ змагались команди Західної регіональної ліги.
Зайняті місця:

1 місце - "Олімпікул" (Молдова) - 36 очок - сума після 2-х турів
2 місце - "ІФНТУНГ" м. Івано-Франківськ - 33 очка
3 місце - "ДЮСШ №1 - Кварц" м. Чернівці - 30 очок
4 місце - "Івано-Франківськ-1" м. Івано-Франківськ - 29 очок
5 місце - "ЧТУІ-КНТУ" м. Чернівці - 28 очок
6 місце - "Кам"янець-Подільський" - 28 очок
7 місце - "Фаворит" м. Нетішин - 26 очок
8 місце - "Івано-Франківськ-2" - 22 очка
9 місце - "ДЮСШ №1 - Олімп-1" м. Чернівці - 20 очок
10 місце - "ДЮСШ №1-Олімп-2" - Чернівці - 18 очок

Східна регіональна ліга, 2 тур

З 19 по 21 грудня 2008 р. у м. Полтава пройшли змагання серед команд Східної регіональної ліги.
Результати змагань:

1 місце - "Енергія" м. Полтава, загальна сума очок - 42
2 - 3 місце-"Інспіріт" м. Харків -38 очок
2 - 3 місце - "Універсітет" м. Донецьк - 38 очок
4 місце - "ДЮСШ-1" м. Кременчук - 37 очок
5 місце - "Ірта" м. Луганськ - 36 очок
6 місце - "Універсітет" м. Харків 35 очок
7 -8 місце -ь "ХАРП-2" м. Харків - 31 очко
7-8 місце - "Артемівськ" м. Артемівськ - 31 очко
9 місце - "Торнадо" м. Полтава - 26 очок
10 місце - "Азот" м. Северо-донецьк - 25 очок
11 місце - "ДТ ДДМА м. Дружковка - 23 очка
12 місце - "Фора" м. Потоки - 14 очок

Західний регіон регіональна ліга підгрупа №2 Перший тур

У м. Івано-Франківськ з 6 по 9 листопада команди західної регіональної ліги посіли наступні місця:

1 місце - "Олімпікул" Молдова - 18 очок
2 місце - ІФНТУНГ м. Івано-Франківськ - 17 очок
3 місце -"Кам"янець-Подільський" м.Кам"янець-Подільськ-15 оч.
4 місце - "ЧТЕІ-КНТУ" м. Чернівці - 15 очок
5 місце - "ДЮСШ №1-Кварц" м.Чернівці - 15 очок
6 місце - "Івано-Франківськ-1" м.Івано-Франківськ-13 очок
7 місце - "Фаворит" м. Нетішин - 12 очок
8 місце - "Івано-Франківськ-2" м.Івано-Франківськ-11 очок
9 місце - "ДЮСШ №1-Олімп-1" м. Чернівці - 10 очок
10 місце - "ДЮСШ №1-Олімп-2" м. Чернівці - 9 очок

Южная региональная лига первый тур

(-12 октября в гор. Симферополе стартовал Клубный чемпионат Южной региональной лиги. Участие в соревнованиях принимало 13 команд. Результаты приведены ниже:

1 место - "Спортмастер" г. Кривой Рог - 22 очка
2 место - "Омега" г. Севастополь - 22 очка
3 место- "Мотор" г. Мелитополь -22 очка
4 место - "Ялта" г. Ялта - 22 очка
5 место - "Зодиак-Омега" г. Ялта - 21 очко
6 место - "Метеор" г. Днепропетровск - 18 очков
7 место - "ДЮСШ-4" Сакский район - 18 очков
8 место - Факел г. Вольногорск - 17 очков
9 место - ДЮСШ-3 г. Симферополь - 16 очков
10 место - СК "Баланс" г. Днепропетровск - 15 очков
11 место - Statos Qoo г. Запорожье - 13 очков
12 место - "Восход" ДЮСШ-13 г. Днепропетровск - 13 очков
13 место - "Авангард" г. Болград - 10 очков

СПИСОК

Супер лига – мужчины:

1. СК «Норд» - Донецк
1. Катков Иван
2. Коу Лей
3. Ли Шуо
4. Джуан Куо
5. Ефимов Виктор
Тренер: Петришин В.Д.

2. СК «Донбасс» - Волноваха
1. Закладный Геннадий
2. Барболин И.В.
3. Филенко О.В.
4. Вахта Д.А.
Тренер: Филенко О.В.

3. СК « - Сумы
1. Сарматов Андрей
2. Тужилин Александр
3. Мельник Валерий
4. Даценко Андрей
5. Лыков Владимир
6. Пушкарев Олег
7. Лущик Андрей
Тренер: Хавкин В.Н.
4. СК «Авторитет» - Харцызск
1. Гнатюк Андрей
2. Рыбка Алексей
3. Мельник Валерий
Тренер: Чернов А.Б.
5. СК «Промкрепеж» - Дружковка
1. Хомутов Михаил
2. Крутов Евгений
3. Ременец Олег
Тренер: Виноградов Е.Б.
6. СК «Дунай» - Измаил
1. Бердник Павел
2. Ким Петр
3. Рыбальченко Константин
4. Стадниченко Александр
5. Ким Алексей
Тренер: Ким А.П.

7. СК «ПНТУ» - Полтава
1. Онищенко Владимир
2. Черменский Андрей
3. Сорбало Владислав
4. Павлина Сергей
5. Храпаль Валентин
Тренер: Черменский А.В.

7. СК «Альфа-Аэротур-сервич» - Черновцы
1. Сафронюк Петр
2. Нагола Андрей
3. Бучацкий Сергей
4. Левадный Александр
Тренер: Лобунов В.М.


Директор КЧУ И.М. Тираспольский