Высшая лига мужчины

Результати другого туру Вищої Ліги серед чоловічих команд

Дивіться результати у вложенні.

1 тур вища ліга чоловіки м.Умань

Протоколи змагань дивіться у додатку

Attachments:
Download this file (Image_00001.jpg)Image_00001.jpg[ ]484 kB
Download this file (Image_00002.jpg)Image_00002.jpg[ ]491 kB
Download this file (Image_00003.jpg)Image_00003.jpg[ ]497 kB
Download this file (Image_00004.jpg)Image_00004.jpg[ ]543 kB
Download this file (Image_00005.jpg)Image_00005.jpg[ ]488 kB
Download this file (Image_00006.jpg)Image_00006.jpg[ ]489 kB
Download this file (Image_00007.jpg)Image_00007.jpg[ ]487 kB
Download this file (Image_00008.jpg)Image_00008.jpg[ ]527 kB
Download this file (Image_00009.jpg)Image_00009.jpg[ ]527 kB
Download this file (Image_00010.jpg)Image_00010.jpg[ ]488 kB
Download this file (Image_00011.jpg)Image_00011.jpg[ ]480 kB

Результати 1 туру вищой ліги чоловіки

Дивіться у вложення списки команд вищой ліги чоловіки і результати змагань 1 туру в м.Умань

Attachments:
Download this file (Image_00001.jpg)Image_00001.jpg[ ]477 kB
Download this file (Image_00002.jpg)Image_00002.jpg[ ]280 kB
Download this file (Image_00003.jpg)Image_00003.jpg[ ]760 kB

КЧУ сезон 2018-2019 список команд вища ліга чоловіки

Федерація настільного тенісу України

Клубний чемпіонат України

«ВИЩА ЛІГА»

сезону 2018-19 рр.

Списки команд серед чоловіків

Фамілія, ім’я

Рік

Розряд

Рейтинг

1

ЖДТУ м. Житомир

 

1

Замковий Анатолій

1996

КМС

48,5

2

Ващук Олексій

1989

КМС

47,1

3

Зборовський Павло

1985

КМС

45,0

4

Чиж Віктор

1992

КМС

-

5

Гаврилюк Богдан

1999

КМС

-

                                                                          Тренер: Одноворченко І.В.

2

ПНТУ м. Полтава

 

1

Черменський Андрій

1974

МСУ

61,8

2

Масько Євген

2000

КМС

54,2

3

Щербак Денис

1998

КМС

45,0

4

Вовк Віталій

1999

КМС

44,3

5

Сулим Олексій

1988

КМС

41,5

6

Дзябура Александр

1987

КМС

37,7

7

Єгоров Кирило

1990

КМС

35,5

8

Хітров Віталій

1972

КМС

-

                                                                       Тренер: Черменський А.В.

3

«ДЮСШ-3 м. Київ – ДЮСШ м. Хмельницкий»

 

1

Ткаченко Олександр

2000

КМС

52,2

2

Токар Вадим

2001

КМС

40,8

3

Соломенник  Артем

2005

КМС

29,8

4

Островський Андрій

2005

I

25,5

5

Вірозуб Олександр

2004

I

-

                                                              Тренер: Кокуніна Т.Б., Якимчук С.

4

«ДВУФК-ДЮСШ-13»  м. Дніпро

 

1

Малов Олександр

2003

МСУ

64,6

2

Кібка Євген

2003

КМС

59,6

3

Юнчик Валентин

2003

КМС

52,6

4

Барановський Сергій

1998

КМС

51,8

5

Завада Микита

2005

КМС

46,3

6

Овчинніков Артем

2006

КМС

43,5

                                                          Тренер:  Коркін С.Ж.,Черепнін М.Ю.

5

«Запоріжска Скала» м. Запоріжжя

 

1

Попов Михайло

1985

МСМК

47,8

2

Чепурний Артем

1993

КМС

47,8

3

Кац Лев

2001

МСМК

46,0

4

Панасенко Володимир

1980

КМС

38,7

5

Ніколенко Максим

1993

МСМК

37,3

                                                                    Тренер: Панасенко В.В.

6

«Рокитне» смт. Рокитне

 

1

Смирнов Сергій

1981

МСУ

60,5

2

Немцов Сергій

1988

КМС

50,0

3

Шулепов Максим

1983

МСУ

48,5

4

Пінчук Віталій

1972

КМС

42,9

5

Симончук Давид

2002

КМС

42,9

6

Чубай Михайло

1995

КМС

48,0

7

Шминдра Юрій

1999

КМС

46,8

                                                                              Тренер: Пінчук В.Ф.

 

 

 

7

«Київські блискавки» м. Київ

 

1

Вороненков Володимир

1967

МСУ

57,8

2

Левшин Анатолій

1978

КМС

56,5

3

Максюта Володимир

1965

МСУ

55,4

4

Напльоков Олексій

1975

КМС

53,0

5

Івашкін Олександр

1975

КМС

51,0

6

Барсуков Володимир

1974

КМС

35,7

                                                                             Тренер: Потопляк Г.В.

8

«Крігер» м. Бердичів

 

1

Чернобаев Станіслав

1995

МСУ

62,2

2

Молочко Антон

1998

МСУ

60,8

3

Сенченко Максим

1975

КМС

57,6

4

Крутько Олексій

1994

МСУ

55,1

5

Білецький Олег

1977

МСУ

52,3

6

Лукацький Андрій

1981

КМС

46,0

7

Назрін Авраам

1974

МСУ

38,3

                                                               Тренер: Костенко А.І.

9

                                  «Тайфун» м. Умань

 

1

Омельчук Іван

2001

КМС

56,0

2

Чорнобаб Володимир

1978

МСУ

52,1

3

Мул Степан

2004

КМС

43,4

4

Симончук Петро

2001

КМС

36,4

5

Гримовський Олексій

2000

КМС

25,7

6

Махотін Владислав

1996

КМС

23,1

                                                            Тренер: Чорнобаб І.Ф., Голубєв Ю.В.

10

«ЛДУФК-СКІФ»- МГО СК НТ-10» м. Львів

 

1

Трофімов Микита

1998

МСУ

60,2

2

Кравець Ярослав

1998

КМС

54,6

3

Канунніков Ілля

1999

МСУ

53,6

4

Майовець Ростислав

1996

МСУ

43,0

5

Макаренко Роман

1988

КМС

49,2

6

Рябухін Антон

1999

КМС

41,0

7

Скоропад Руслан

1997

МСУ

-

                               Тренер: Скоропад Р., Камінський В.

11

«Адреналін» м. Київ

 

1

Клим Владислав

1996

КМС

50,4

2

Малеєв Микита

1999

КМС

46,8

3

Корніенко Микола

1998

МСУ

45,3

4

Жирнов Олександр

1977

КМС

39,0

                                                                      Тренер: Корніенко М.Ю.

12

« Кремень» м. Кременчуг

 

1

Тур Антон

1999

МСУ

60,8

2

Пономаренко Сергій

1990

КМС

51,6

3

Мороз Костянтин

1986

КМС

47,1

4

Шиндель Ігор

1983

КМС

45,5

5

Скрипник Олександр

1991

КМС

41,8

6

Казарян Едгар

1988

КМС

36,1

                                                                                Тренер:Казарян С.А.

 

 

 

Директор  КЧУ                        С.Лимонов