Высшая лига женщины

Результати 2 туру серед жіночих команд вищої ліги

Дивіться у вложенні.

Attachments:
Download this file (Image_00001.jpg)Image_00001.jpg[ ]441 kB
Download this file (Image_00002.jpg)Image_00002.jpg[ ]272 kB
Download this file (Image_00003.jpg)Image_00003.jpg[ ]390 kB

1 тур вища ліга жінки

Протоколи змагань дивіться у вложенні

Attachments:
Download this file (Image_00001.jpg)Image_00001.jpg[ ]415 kB
Download this file (Image_00002.jpg)Image_00002.jpg[ ]402 kB
Download this file (Image_00003.jpg)Image_00003.jpg[ ]404 kB
Download this file (Image_00004.jpg)Image_00004.jpg[ ]409 kB
Download this file (Image_00005.jpg)Image_00005.jpg[ ]419 kB
Download this file (Image_00006.jpg)Image_00006.jpg[ ]389 kB
Download this file (Image_00007.jpg)Image_00007.jpg[ ]420 kB
Download this file (Image_00008.jpg)Image_00008.jpg[ ]405 kB
Download this file (Image_00009.jpg)Image_00009.jpg[ ]401 kB
Download this file (Image_00010.jpg)Image_00010.jpg[ ]410 kB
Download this file (Image_00011.jpg)Image_00011.jpg[ ]394 kB
Download this file (Image_00012.jpg)Image_00012.jpg[ ]410 kB
Download this file (Image_00013.jpg)Image_00013.jpg[ ]387 kB
Download this file (Image_00014.jpg)Image_00014.jpg[ ]419 kB
Download this file (Image_00015.jpg)Image_00015.jpg[ ]396 kB
Download this file (Image_00016.jpg)Image_00016.jpg[ ]397 kB
Download this file (Image_00017.jpg)Image_00017.jpg[ ]285 kB

Програма проведення змагань 1 туру вища ліга жінки

У вложенні дивіться програму проведення змагань 1 туру жінки у м. Херсоні

КЧУ 2018-2019 р. список команд вища ліга жінки

Федерація настільного тенісу України

Клубний чемпіонат України

«ВИЩА ЛІГА»

сезону 2018-19 рр.

Списки команд серед жінок

 

Фамілія, ім’я

Рік

Розряд

Рейтинг

1

«ДЮСШ-4» м. Харків

102,3

1

Дронова Уляна

2004

КМС

37,5

2

Петлицька Анастасія

2002

КМС

32,8

3

Губська Катерина

2000

КМС

32,0

4

Циганок Олександра

2001

КМС

19,9

5

Геращенко Уляна

2008

III

-

6

Геращенко Поліна

2008

III

-

7

Павлюк Аніта

2008

III

-

8

Циганок Алла

2007

III

-

                  Тренер: Юношева Л.В.

2

«Аделаїда» м. Херсон

46,9

1

Байрак Тетяна

1987

МСУ

32,8

2

Ковальова Мілана

2001

МСУ

14,1

3

Будник Роксолана

2004

КМС

-

4

Жабровець Інна

2000

II

-

                     Тренер: Тригуб О.І.

3

«КДЮСШ-1-ЛОШВСМ» м. Севєродонецьк

73,6

1

Матюнина Вероніка

2006

КМС

36,9

2

Кулаченко Валерія

2003

КМС

23,0

3

Шередега Софія

2007

I

13,7

4

Тертична Марія

2007

II

-

Тренер: Мінін А.А.

4

«ДЮСШ-1» м. Львів

91,7

1

Лівач Софія

2002

КМС

33,0

2

Конкуловська Ірина

1997

КМС

30,6

3

Кириченко Олена

1997

КМС

28,1

4

Занік Юліана

2004

КМС

27,1

5

Біла Софія

2003

I

18,1

6

Бариляк Анастасія

.2004

I

14,0

7

Білобран Анастасія

2002

II

13,5

                  Тренер: Кириченко В.О.

5

«КДЮСШ-1-ЛОШВСМ-2» м. Сєверодонецьк

40,5

1

Ворона Дар’я

2000

КМС

24,7

2

Радченко Діана

2003

КМС

15,8

3

Решетник Анастасія

1997

КМС

-

Тренер: Мінін А.А.

6

«EVOLUTION» м. Одеса

161,4

1

Алексеенко Наталя    

1988

МСУ

68,8

2

Евтодий Іоланта           

2004

МСУ

50,1

3

Москалюк Анастасія

2003

КМС

42,5

4

Евтодий Діана

1999

КМС

29,1

                                                                                              Тренер:

7

«ДЮСШ-3» м. Київ

89,6

1

Пентюк  Олена

2004

КМС

36,5

2

Понько  Ольга

2007

I

27,1

3

Боднар Анастасія

2005

I

26,0

4

Соломенник  Єлизавета

2005

I

23,6

                                           Тренер: Тренер: Кокуніна Я., Шаблиста О.

8

ХВУФК м. Херсон

79,1

1

Воронцова Катерина

2001

МСУ

36,3

2

Шевчук Вікторія

2006

I

25,0

3

Паюл Надія

2005

I

17,8

4

Гордієць Маргарита

2006

I

9,6

5

Мелешкевич Діана

2003

КМС

8,8

6

Антонюк Анастасія

2005

I

8,4

                                                           Тренер: Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О.

9

«ДЮСШ-2» м. Луцьк

78,3

1

Татьяніна Тетяна

1994

 

44,3

2

Новохацька Олександра

2006

 

17,8

3

Шварцкопф Ірина

2005

 

16,2

4

Ярушкіна Ірина

1998

 

15,6

5

Ходзінська Дарина

2005

 

13,4

Тренер: Демчук Є.Р.

10,

                        «Боніта» м. Умань-Кропивницький                  65,8                                             

1

Телих Анастасія

2004

КМС

25,3

2

Струтинська Анастасія

2004

КМС

21,6

3

Борщевская Ріта

2005

I

18,9

4

Бугаева Лера

2004

I

-

                                                            Тренер: Струтинський А., Панченко С.

11

«Дніпрянка» м. Дніпро

62,1

1

Сова Олександра

2004

КМС

41,7

2

Гординська Анастасія

1993

КМС

20,4

3

Кабакова Людмила

1983

КМС

-

4

Горчакова Ганна

2006

I

-

5

Зіненко Олеся

2008

II

-

6

Сидоренко Катерина

2010

II

-

                                                                        Тренер: Зайцев М.М.

12

«Інваспорт» м. Одеса

53,9

1

Лещенко Ольга

 

КМС

36,7

2

Шінкарьова Ірина

2005

КМС

17,2

3

Литовченко Марина

 

 

-

Тренер: Парфенюк О.Л.

 

 

                              Директор  КЧУ                                  С.Лимонов