Новости

Звернення президента ФНТУ

        Шановні любителі настільного тенісу України!

     Кабінет міністрів 25 березня 2020 року запровадив  режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня. Згідно цієї постанови уряду заборонено проведення масових та спортивних заходів різного рівня. За порушення цих вимог передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність.

  Незважаючи на це організатори комерційних турнірів (Setka -Cup, ТТ-Cup і т. п.) продовжують  проводити турніри, чим створюють додаткову небезпеку здоров’ю, життю тенісистів та сприяють розповсюдженню небезпечного вірусу COVID-19.

     ФНТУ наполегливо звертається до організаторів комерційних турнірів негайно припинити проведення  цих змагань.  Також звертаємось до всіх тенісистів відмовитись від участі в комерційних турнірів та  дотримуватись правил карантину, цим Ви збережете здоров’я та життя собі та своїм близьким.

Тенісисти, які надалі  будуть грати в цих турнірах,  будуть дискваліфіковані від участі в чемпіонатах України, Клубному чемпіонаті та змаганнях різного рівня, які проводяться під егідою ФНТУ, терміном на 1 рік.

Бережіть себе і будьте здорові!

  Президент ФНТУ    А.В. Зац

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА НОК УКРАЇНИ, ОЛІМПІЙСЬКОГО ЧЕМПІОНА СЕРГІЯ БУБКИ

Дорогі спортсмени і тренери!

Шановна Олімпійська родино!

 

 Сьогодні ми переживаємо непрості часи – весь світ бореться з поширенням пандемії COVID-19.

Кожен з нас повинен оберігати власне здоров’я,  здоров’я рідних та близьких, здоров’я оточуючих, адже життя людини перевищує усе.

Я сам був спортсменом. І мені добре зрозумілі думки і очікування атлетів і тренерів, яких турбує питання проведення Олімпійських ігор в Токіо.

Протягом 4 тижнів Міжнародний Олімпійський Комітет проаналізує всі можливі варіанти дій. Буде враховано усе, що зараз відбувається у світі. Олімпійські ігри обов’язково відбудуться в той час, коли ніщо не буде загрожувати здоров’ю усіх учасників, вболівальників, організаторів, всіх людей!

А зараз у нас у всіх є можливість для самовдосконалення. Нам необхідно вірити і  йти до своєї мети.

Впевнений, що ми подолаємо всі виклики, пройдемо випробування  i переможемо!

Тримаймося! Ми разом – одна велика Олімпійська родина!

 

 

Президент НОК України,

Олімпійський чемпіон  Сергій Бубка

Спільна заява Міжнародного Олімпійського Комітету і Оргкомітету Токіо-2020

Спільна заява

Міжнародного Олімпійського Комітету і Оргкомітету Токіо-2020

 

Президент Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) Томас Бах і Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе провели телефонну конференцію цього ранку, щоб обговорити обстановку, що постійно змінюється, щодо COVID-19 і Олімпійських ігор Токіо-2020.

 

До них приєднався Морі Йосіро, президент Оргкомітету Токіо-2020; Олімпійський міністр Хасімото Сейко; Губернатор Токіо Коїке Юріко; Голова Координаційної комісії МОК Джон Коутс; Генеральний директор МОК Крістоф Де Кеппер; і виконавчий директор Олімпійських ігор МОК Крістоф Дюбі.

 

Президент Бах і Прем'єр-міністр Абе висловили свою спільну стурбованість про всесвітню пандемію COVID-19 і про те, що вона робить з життям людей і який пагубний вплив вона чинить на підготовку спортсменів всього світу до Ігор.

 

На дружній і конструктивній зустрічі двоє лідерів високо оцінили роботу Оргкомітету Токіо -2020 і відзначили великий прогрес, який Японія зробила для боротьби з COVID-19.

 

Безпрецедентне і непередбачуване поширення спалаху вказує на те, що ситуація в решті світу погіршується. Вчора Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус сказав, що пандемія COVID-19 "прискорюється". Більше 375 000 випадків в даний час зареєстровано в усьому світі і майже в кожній країні, і їх число зростає з кожною годиною.

 

За таких обставин і на основі інформації, наданої ВООЗ, сьогодні президент МОК і Прем'єр-міністр Японії прийшли до висновку, що Ігри XXXII Олімпіади в Токіо повинні бути перенесені на дату після 2020 року, але не пізніше літа 2021 року задля збереження здоров'я спортсменів, всіх учасників Олімпійських ігор та міжнародної спільноти.

 

Лідери погодилися з тим, що Олімпійські ігри в Токіо можуть стати маяком надії для всього світу в ці смутні часи, а Олімпійський вогонь – світлом в кінці тунелю, в якому світ знаходиться в даний час. Тому було вирішено, що Олімпійський вогонь залишиться в Японії. Було також вирішено, що Ігри збережуть назву Олімпійських і Паралімпійських ігор Токіо-2020.

 

Результати 3 туру Першої ліги в Івано-Франківську

      В м. Івано-Франківську  в тенісному залі інституту нафти і газу з 12 по 15 березня пройшов 3 тур серед чоловічих команд Першої ліги.

   Результати третього туру виявились трохи несподіваними. Перші три місця після третього туру посіли команди, які ще до Нового року грали в регіональних лігах трьох регіонів.

  Перше місце посіла команда «Нафтохімік» м. Калуш, яка не програла жодної зустрічі (Тимчишин Іван,Ковальчук Назар, Гордій Андрій, Кушнір Василь, Данилюк Назар), на другому команда «Асфір-М» з м. Києва і на третьому команда «Фенікс» з м. Покровськ. В кожній із цих команд є майстри спорту, це говорить проте, що команди регіональної ліги значно підсилились і ставлять перед собою високі задачі, а від цього тільки виграє настільний теніс.

  З результатами 3 туру Першої ліги можливо ознайомитись на сайті Ligas.io.

 Директор  КЧУ  С.Лімонов

Результати 3 туру регіональної ліги в м. Чернігові

  В місті Чернігові з 11 по 13 березня  2020 року  завершився третій тур  другої групи   регіональної ліги Центрального регіону.

   Після третього  туру в м. Чернігові на першому місці команда «ГО ЦОР Гомельсельмаш» м. Гомель, на другому – «ДЮСШ - 1» м. Київ, на третьому - «ДЮСШ-2» м. Чернігів.

З детальними результатами третього туру можливо ознайомитись на сайті Ligas.io, а також в додатках.

 Директор КЧУ  С.Лімонов

Результат другого півфіналу Супер ліги

   В м. Полтава 14 березня 2020 року відбувся другий півфінальний матч між командами "TT-Team" м. Полтава та "Тенісна академія" м. Суми. Полтавська "TT-Team" в матчах серії Play Off вдруге обіграла команду "Тенісна академія" із Сум з рахунком 3:2 і пройшла до фінальної стадії.

Результат матчу:
Левшин 3-1 Когут (-10,7,8,4)
Скок 3-2 Тужилін (9,-11,12,-6,8)
Цибулін 2-3 Мельник (6,6,-12,-7,-8)
Левшин 2-3 Тужилін(-12,9,14,-9,-7)
Скок 3-0 Когут (10,6,8)

Директор КЧУ   С.Лімонов

лист ITTF

Dear table tennis friends,

Following the WHO declaration on 11th March that COVID-19 can be characterized as a pandemic, different Governments around the world have imposed travel restrictions on or through their territories, airlines are reducing their routes and public gatherings / social activities are being prohibited to different extents.
After analysing the situation carefully, and ahead of the ITTF Executive Committee meeting to be held on-line on Monday 16thMarch, the ITTF EC has decided today as follows:
From Monday 16th March 2020 the ITTF shall provisionally suspend all international events, that had been due to start between the first date and the end of April 2020.
Please find attached a letter with more details on the decision.

Kind regards,

INTERNATIONAL TABLE TENNIS FEDERATION
TABLE TENNIS. FOR ALL. FOR LIFE.

 

Дорогие друзья по настольному теннису,

После заявления ВОЗ от 11 марта о том, что COVID-19 можно охарактеризовать как пандемию, правительства разных стран мира ввели ограничения на поездки на свою территорию или через ее территорию, авиакомпании сокращают свои маршруты, а публичные собрания / социальные мероприятия запрещены в разной степени. ,
Тщательно проанализировав ситуацию и в преддверии заседания Исполнительного комитета ITTF, которое состоится в понедельник 16 марта, EC ITTF приняла сегодня следующее решение:
С понедельника 16 марта 2020 года ITTF временно приостанавливает все международные мероприятия, которые должны были начаться между первой датой и концом апреля 2020 года.
Пожалуйста, приложите письмо с более подробной информацией о решении.
 
С уважением,

ITTF

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЧЕМПІОНАТІВ УКРАЇНИ!

Відповідно Наказу Міністерства молоді та спорту № 6 від 12.03.2020 року на період з 12 березня по 3 квітня скасовуються фізкультурно-оздоровчі заходи, чемпіонати України, всеукраїнські змагання турніри, матчеві зустрічі, Кубки України з видів спорту серед різних вікових груп крім дорослих, що передбачені Єдиним календарним планом України на 2020 рік, з подальшим їх перенесенням на терміни, які будуть додатково встановлені з урахуванням пропозицій відповідних спортивних федерацій.

Таким чином, фінальний етап чемпіонату України серед кадетів 2005 р.н. і молодші та попередні етапи чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н. і молодші переносяться поки на невизначений термін. Дати проведення будуть оприлюднені за місяць до проведення заходів. Результати з попередніх етапів (зон) ЧУ серед кадетів залишаються актуальними.

Повна редакція наказу у вкладенні.

Attachments:
Download this file (Scan-1584027947774-.PDF)Scan-1584027947774-.PDF[ ]92 kB

До уваги команд Вищої ліги!

     В зв’язку з введенням карантину в Україні  та забороною проведення змагань згідно наказу Міністерства молоді та спорту 3 тур Вищої ліги чоловіків, який запланований з 26 по 29 березня 2020 року в м. Полтава  проводитись не буде. Строки проведення 3 туру будуть доведені до команд додатково. Дякую за розуміння.

 Директор КЧУ  С.Лімонов

 

 

Наказ Міністерства молоді та спорту України від 12.03.2020 р.№6

"Про запобігання поширенню короновірусу CJVID-19 для ознайомлення та відповідного реагування.

Сам наказ дивіться у вложенні.