Новости

Серія турнірв "TT Сup" - новий партнер ФНТУ!

Серія турнірів з настільного тенісу "TT Cup" і Федерація настільного тенісу України уклали тривалий партнерський договір, в рамках якого "TT Cup" стає офіційним регулярним турніром, який проводиться під егідою ФНТУ.

З 23 травня 2020 року, кожен зіграний матч в серії буде обрахований в національному рейтингу, а гравці, які показали результати, зможуть офіційно виконати нормативи спортивних розрядів.

Закінчення КЧУ сезону 2019-2020 р.

     ФНТУ за узгодженням з президентом федерації та тренерів команд, проаналізувавши   ситуацію, що склалася, прийняла рішення достроково закінчити  Клубний чемпіонат України сезону 2019-2020 р.  в зв’язку з  пандемією  короновіруса.

Список команд нового сезону 2020-2021 року залишається незмінним після двох турів, переходи команд здійснюватися не будуть. Внески  команд в сезоні 2020-2021 року будуть зменшені на суму еквівалентну  не дограним  турам.

Представникам  команд необхідно  сповістити про  участь в новому сезоні директора КЧУ.

Вітаємо з днем народження Олександра Коренецького!

Сьогодні святкує свій День народження Олександр Євгенович Коренецький - президент обласної федерації Кіровоградської області.
 
Бажаємо йому міцного здоров'я, сімейного благополуччя, енергії та необмежених можливостей для розвитку настільного тенісу в своїй області.
 
Вітаємо⯑

ФНТУ про дискваліфікацію гравців

В зв’язку з тим, що організаторами комерційних турнірів, особливо, “SETKA CUP”, нехтуючи рішеннями Уряду України (Кабінету міністрів України) та президента ФНТУ, грубо порушувалися умови карантину задля запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, Федерацією настільного тенісу України прийняте рішення стосовно дискваліфікованих гравців, які брали участь в комерційних турнірах (більшість з яких саме в турнірах “SETKA CUP”) – з 1 червня 2020 року змінити дискваліфікацію на «умовну». Але в разі участі після 1 червня «умовно» дискваліфікованих спортсменів в турнірах “SETKA CUP”, дискваліфікація стане дійсною до 31.12.2020 року без права участі у всіх турнірах (рейтингових) під егідою ФНТУ, в тому числі й Клубному чемпіонаті України.

«Умовно» дискваліфікованим спортсменам пропонується брати участь в багатьох інших рейтингових (також комерційних) турнірах, крім “SETKA CUP”, вже з 1 червня.

Також звертаємо увагу представників клубів-учасників Клубного чемпіонату України та організаторів турнірів під егідою ФНТУ стосовно неможливості участі дискваліфікованих спортсменів, якщо вони будуть після 1 червня надалі грати в турнірах “SETKA CUP”. В системі проведення турнірів та обрахунку рейтингу Ligas дискваліфіковані спортсмени будуть окремо відмічені.

Дякуємо за розуміння.

Attachments:
Download this file (Дискваліфікація.docx)Дискваліфікація.docx[ ]37 kB

на 92-м году жизни скончался заслуженный тренер А.Г. Табаровский

Федерация настольного тенниса с глубокой скорбью сообщает, что 18.05.2020 г. на 92 году скончался заслуженный тренер СССР и Украины, ветеран настольного тенниса  Александр Геннадиевич Табаровский, тренер сборных командам Украины, наставник звезды украинского и  российского настольного тенниса, заслуженного мастера спорта Светланы Гринберг. 

Трудно найти такие слова, которые бы смогли уменьшить боль родных, когда уходит из жизни самый родной человек, который отдавал всю свою любовь, поддерживал и всегда находился рядом. Сегодня, все спортивное сообщество вместе с Вами низко склоняет головы в скорби.

Светлое, доброе воспоминание об Александре Геннадиевиче, о его взносе в развитие украинского настольного тенниса будет всегда жить в сердцах всех, кто его знал, любил и уважал.

Вечная память!

Оновлений список дискваліфікації гравців

В додатку можливо ознайомитись з оновленим списком дискваліфікації.

Пішов з життя Кушнер Олександр Федорович

   7 травня 2020 року раптово пішов з життя Кушнер Олександр Федорович(27.07.1946 р.н.). Олександр Федорович багаторазовий чемпіон та призер національних та міжнародних змагань з тенісу настільного в різних вікових категоріях серед ветеранів, вчитель та тренер підроcтаючого покоління.

 Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Федоровича.

Вічна пам’ять Кушнеру Олександру Федоровичу!

Attachments:
Download this file (Кушнер О.Ф..jpg)Кушнер О.Ф..jpg[ ]381 kB

Тяжка втрата

    Сьогодні на 73 році життя пішла з життя золота людина, шановний тренер –Ілля Матвійович Фрегер. Це велика втрата та горе. Висловлюємо щирі  співчуття рідним та близьким.

Вічна пам'ять Іллі Матвійовичу!

Attachments:
Download this file (Фото.jpeg)Фото.jpeg[ ]74 kB

Оновлений список дискваліфікації

      Звертаємо увагу керівників клубів на заміну гравців, які вказані в списку, для участі в змаганнях під егідою ФНТУ. Строк дискваліфікації гравців до 31.12.2020 року.

В додатку можливо ознайомитись з оновленим списком дискваліфікованих гравців.

Дискваліфікація гравців

   139 гравців, які після початку карантину і рекомендацій президента федерації настільного тенісу України продовжили змагатися в турнірах з сьогоднішнього дня позбавляються членства в ФНТУ і як наслідок, не мають права брати участь в змаганнях які входять в офіційний український календар.

В додатку можливо ознайомитись зі списком дискваліфікованих гравців.