Чоловіча збірна команда України залишилась у другому дивізіоні

 

У матчі між збірними України та Ірану на чемпіонаті світу з настільного тенісу, що проходить в Хальмстаді, вирішувалося, хто з команд вийде в Чемпіонський дивізіон. На жаль, поєдинок закінчився не на користь нашої збірної,хлопці залишилися у Другому дивізіоні.

Впоравшись напередодні, не без зусиль, зі збірною Данії. Два очки в скарбничку нашої команди поклав Коу Лей. Проти іранців тренер чоловічої збірної команди Володимир Геворгізов виставив ту ж трійку, яка відіграла всі поєдинки чемпіонату. У першому матчі Коу Лей легко впорався з Німой Аламяном, але Ярослав Жмуденко не зміг здолати Ношада Аламяна, програвши йому в п'яти партіях. А потім був програний ще один дуже важливий матч - Євген Прищепа вів 2-0 по партіях у Авшіна Норузі, але потім програв три сети поспіль ... Був ще шанс зрівняти рахунок і вирвати перемогу в п'ятому матчі, але до нього справа не дійшла, оскільки Ношад Аламян обіграв Коу Лея.

 

Не зважаючи на результати Чемпіонату світу, ми підтримуємо своїх хлопців і бажаємо кожному з них і тренеру чоловічої збірної команди України Геворгізову В.Ю. не втрачати надію на перемогу.

Ваши перемоги ще попереду!

Федерація вболіває за Вас!