Міжнародний турнір в Латвії.

В м Рига з 15 по 17 лютого пройшов міжнародний турнір, в якому взяла участь Українська збірна команда кадетів і мінікадетов. У турнірі взяли участь такі країни як Польща, Білорусія, Молдова, Литва, Узбекистан, Росія, Норвегія, Ісландія, Азербайджан, Латвія і Україна.

Переможцем турніру у віці мінікадеток (2007 р.н.) стала спортсменка з Боярки, вихованка Київського спортклубу "Лідер" Ольга Понько, яка обіграла у фіналі спортсменку з Польщі 3-0. Переможцем турніру у віці кадеток (2004 р.н.) стала спортсменка з Чернівців, також вихованка Київського спортклубу "Лідер" Олена Пентюк, яка обіграла у фіналі спортсменку з Білорусі 3-1.

У кадетів хлопчиків найкращий результат показав Максим Мельничук (м.Чернівці), який посів 7 місце. Назар Третяк (м Рогатин) зайняв 17 місце, Ярослав Олеськевіч (м.Львів) зайняв 9 місце. Виступав у віці мінікадетов Назарій Солодкий, 2008 р.н. (Київ СК "Лідер") зайняв 6 місце. У загальнокомандному заліку Україна посіла 1 місце. Вітаємо наших українських спортсменів з чудовим виступом.

Тренер Яніна Кокуніна.

Attachments:
Download this file (Латвія1.jpg)Латвія1.jpg[ ]237 kB
Download this file (латвія2.jpg)латвія2.jpg[ ]195 kB
Download this file (латвія3.jpg)латвія3.jpg[ ]210 kB