Чемпіонат Європи

Наша жіноча збірна вийшла в чвертьфінал командного чемпіонату Європи з настільного тенісу, що проходить у французькому Нанті.

Для виходу в число восьми кращих команд на континенті збірної України потрібно було здолати сильну збірну Австрії, в складі якої грає перша ракетка Європи Софія Полканова.

Лідер збірної Австрії таки виграла обидва матчі - у Анни Гапонової і у Маргарити Песоцької. Однак цього виявилося недостатньо для загальної перемоги над українками. Кожен з гравців збірної України приніс по одному очку своїй команді. Маргарита Песоцька обіграла Лю Цзя, Тетяна Біленко - Амелі Сіллю, і, нарешті, вирішальне очко принесла нашій збірній Анна Гапонова, яка в запеклій боротьбі здолала Лю Цзя. У четвертій партії Ганна програвала 8:10, але в підсумку зуміла здолати суперницю на «більше-менше» - 14:12!

Дівчата, на жаль, не пробилася в півфінал командного чемпіонату Європи з настільного тенісу, програвши збірній Угорщини - 2: 3.

По суті кульмінаційним був перший же матч - між Маргаритою Песоцькою і жоржини Потой. У українки було 5 матчболів в п'ятій партії, але угорка їх все відіграла, і в підсумку саме вона святкувала перемогу.

Нагадаємо, що в травні саме Пота не дозволила Песоцької виграти перший в кар'єрі українки турнір протур, обігравши її в фіналі Slovenia Open. І тоді теж у Маргарити були матчболи. А потім Пота обіграла українку ще і в командному турнірі на 2-х Європейських іграх, коли збірні України та Угорщини зустрілися в чвертьфіналі.

Після поразки Песоцької і Анни Гапонової Україна програвала 0: 2. Правда, потім та ж Песоцька, а також Тетяна Біленко виграли свої матчі. Але у вирішальному поєдинку Гапонова досить легко поступилася Поті.

Чоловіки збірної України, в своїй групі посіли останнє третє місце, програвши командам Данії та Австрії. Відзначимо, що в складі нашої збірної не грав Коу Лей, який зайняв 4-е місце на 2-х Європейських іграх в Мінську.

ВІТАЄМО ОБИДВІ КОМАНДИ ЗА ЇХНЮ ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ НА БОРОТЬБУ І ПРАГУ ДО ПЕРЕМОГИ!!!