Belarus Open-2019 (Открытый чемпионат Беларуси-2019).

Belarus Open-2019 (Відкритий чемпіонат Білорусі-2019) - є дванадцятим турніром 2019 ITTF Challenge Series. Захід організовувало Belarus Table Tennis Federation (Федерацією НТ Білорусі) під керівництвом Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF). Дати проведення турніру 30 жовтня -3 листопада в Мінську, Білорусь.
Склад збірної команди України:

Гапонова Ганна (№56 в світі і №8 на Belarus Open)

Жмуденко Ярослав (№158 в світі і №33 на Belarus Open)

Братейко Соломія (№196 в світі і №39 на Belarus Open)

Дідух Олександр (№336 в світі і №74 на Belarus Open)

Гребенюк Андрій (№427 в світі і №89 на Belarus Open)

Лимонов Антон (№528 в світі і №107 на Belarus Open)

Фарладанською Анна (№597 в світі і №98 на Belarus Open)

Гуд Вероніка (№858 в світі і №109 на Belarus Open)

Анна Гапонова входить в число сіяних під №8 і тому не буде грати матчі відбіркового групового етапу. Решта не потрапили в число 32 сіяних на цьому турнірі і почнуть свої ігри в ньому з кваліфікаційного турніру 30 жовтня 2019 року в групах. Також Лимонов Антон і Гребенюк Андрій виступлять в парному чоловічому розряді, а Фарладанською Анна - Гапонова Ганна і Братейко Соломія - Гуд Вероніка - в жіночому парному розряді. І потраплять вони також в кваліфікаційні раунди.
Лимонов Антон і Гребенюк Андрій виступлять в категорії U21 Men, а Братейко Соломія і Гуд Вероніка в категорії U21 Women. В даному змаганні відразу починається плей-оф.
Основна сітка ...

Ярослав Жмуденко легко подолав кваліфікаційний бар'єр, не програвши жодного сету. Антон Лімонов програв другий матч у групі американцеві Nicholas TIO, але за різницею виграних / програних сетів в групі зайняв перше місце (Кирило Барабанов обіграв американця, але програв Антону). Тим самим по «суканню» Антон Лімонов став першим в групі і вийшов в основну сітку. Олександр Дідух зумів зайняти в кваліфікаційній групі перше місце, але був змушений грати ще стикового поєдинок. Перемога в ньому дозволяла вийти у фінальну стадію. Але в суперники Олександру випав представник Китаю - GAO Yang. Олександр, поступаючись в матчі 0: 2, зумів наздогнати і зробити рахунок 2: 2 за сетами. Але потім, досить легко, програв п'ятий і шостий сет. Андрій Гребенюк програв В'ячеславу Бурову з Росії і зайняв в групі друге місце.

Соломія Братейко, не програвши жодного сету, упевнено вийшла в основну сітку жіночого одиночного розряду. Анна Фарладанською і Вероніка Гуд посіли друге місце в своїх кваліфікаційних групах і не вийшли в фінальну частину. У парному розряді ніхто з українських спортсменів не пройшов кваліфікацію.

Сьогодні, п'ятниця, стартують ігри в основній сітці в одиночному розряді, де гратимуть Анна Гапонова, Соломія Братейко, Ярослав Жмуденко та Антон Лімонов.