Командний кубок світу

 

На командному кубку світу починається стадія чвертьфіналу. Наша жіноча збірна, програвши Китаю в першому матчі, у другому поєдинку зуміла обіграти збірну Єгипту і вийти до чвертьфіналу. Починався матч парою, де Тетяна Біленко та Анна Гапонова легко обіграли Marwa Alhodaby і Yousra Helmy. Потім Маргарита Песоцька програла 2: 3 переможниці кубка Африки 2019 і чемпіонату Африки 2018 - Dina Meshref. Але два наступних матчу Анна Гапонова та Маргарита Песоцька виграли легко і принесли збірній України перемогу і забезпечили потрапляння в чвертьфінал командного кубка світу. Нашими суперниками в чвертьфіналі стане збірна Південної Кореї.

Україна - Єгипет 3: 1
Тетяна Біленко / Анна Гапонова - ALHODABY Marwa / HELMY Yousra 3: 0 (3,6,1)
Маргарита Песоцька - MESHREF Dina 2: 3 (3, -9, -9,6, -9)
Анна Гапонова - HELMY Yousra 3: 0 (5,4,6)
Маргарита Песоцька - ALHODABY Marwa 3: 0 (2,4,5)

В іншому, результати групової стадії у жінок виявилися очікувані. Перша трійка сіяних: Китай, Японія і Тайвань зайняли перші місця в групах. Лише Південна Корея обійшла Гонконг, який сіявся вище.

А ось у чоловіків ситуація інша. Збірна США в групі зуміла обіграти Швецію, яка в Японії виступає без віце-чемпіона світу Mattias Falck. А збірна Англії сенсаційно обіграла в групі Японію і посіла перше місце, а японська команда лише друге. Тим самим при жеребкуванні чвертьфіналів могла скластися ситуація, де перший, другий і третій сіяний (Китай, Японія і Німеччина) опиняться в одній половині турнірної сітки. Так і сталося, Китай зіграє проти США, а Німеччина проти Японії і переможці зустрінуться в півфіналі

Час український:

чоловіки
чвертьфінал
Китай - США 3: 0
Японія - Німеччина 3: 1
Південна Корея - Бразилія 3: 1
Тайвань - Англія 0: 3

півфінал
Китай - Японія 9 листопада 10.15
Південна Корея - Тайвань 9 листопада 4.00

жінки
чвертьфінал
Китай - США 8 листопада 9.00 стіл №1
Гонконг - Тайвань 8 листопада 9.00 стіл №2
Україна - Південна Корея 8 листопада 12.30 стіл №1 (пряма трансляція)
Румунія - Японія 8 листопада 12.30 стіл №2

Результати на ITTF
Офіційний сайт змагань
Трансляції матчів (столи №№1-2)

Всі командні матчі граються з «нової олімпійською системою»: 4 одинаки і одна пара (всі ігри з 5 сетів): пара B / C - Y / Z, одинак ​​A-X, одиночка C-Z, одинак ​​A-Y, одинак ​​B-X.

 

по матеріалам: http://www.fortunetabletennis.com/