Відкритий Чемпіонат Німеччини

Pesotskaya 2020 29

Закінчився світовий командний Олімпійський відбірковий турнір, далі - перший турнір світового туру в 2020 році. Це відкритий чемпіонат Німеччини, турнір категорії «Platinum». Якби не відсутність Wang Chuquin (Китай, світовий рейтинг - 12), Hugo Calderano (Бразилія, 7) і Jeon Jihee (Південна Корея - 16), то в Німеччині зібралися б всі гравці ТОП-20 чоловіків і жінок. Але і без цього откгритий чемпіонат Німеччини, з призовим фондом в 270 000 USD, за складом перевершує Олімпійські ігри і чемпіонат світу. Тому і вдалий виступ на такому турнірі дасть не тільки впевненість у собі, але велика кількість рейтингових очок, які, напередодні Олімпіади, багатьом дуже знадобляться. До того ж в змішаному парному розряді пари, які посіли в Німеччині перше і друге місце, отримають Олімпійські ліцензії для участі в місті в Токіо.

У Магдебурзі в змаганнях взяли участь наші спортсмени: Коу Лей, Маргарита Песоцька та Анна Гапонова, вони зіграли лише в одиночному розряді. Основна сітка в «одиночці» на 32 спортсмена, де перші 16 сіяних отримують відразу стартові місця, а за решту 16 місць потрібно буде боротися в кваліфікації по системі з вибуванням. У чоловіків, для виходу в основну сітку необхідно виграти чотири матчі в кваліфікації, у жінок - три. 28 і 29 січня віддані на кваліфікацію. Ігри основної сітки стартували в четвер, 30 січня. Примітно, що Анна Гапонова в першому колі грала проти бельгійки Lisa Lung, в разі перемоги, Анна грала б проти Маргарити Песоцької.
Закінчилися ігри в кваліфікації на відкритому чемпіонаті Німеччини. Наші спортсмени:Коу Лей, Маргарита Песоцька та Анна Гапонова вибули з боротьби, програвши своїм суперникам. Таким чином у відкритому чемпіонаті Німеччини не залишилося українських гравців.

Кваліфікація
чоловіки
2 коло
№58 Коу Лей - №123 KENJAEV Zokhid (Узбекистан) 4: 3 (-4,12, -8,5,9, -8,4)
3 коло
№58 Коу Лей - №88 MONTEIRO Joao (Португалія) 3: 4 (3,8, -7, -10,8, -9, -7)

жінки
1 коло
№67 Анна Гапонова - №126 LUNG Lisa (Бельгія) 2: 4 (-9, -9, -4,6,6, -8)
2 коло
№36 Маргарита Песоцька - №126 LUNG Lisa (Бельгія) 4: 2 (-7, -8,4,6,9,5)
3 коло
№36 Маргарита Песоцька - №47 Поліна Михайлова (Росія) 2: 4 (7, -6,5, -4, -8, -7)

У кваліфікації залишилися і багато інших відомих гравців: WONG Chun Ting (Гонконг), перший сіяний кваліфікації програв свій перший же матч, також як і Володимир Самсонов. WONG Chun Ting програв ZHAI Yujia з Данії, а Самсонов XU Chenhao з Китаю. У жінок, друга сіяна кваліфікації, SATO Hitomi з Японії, також програв свій перший же поєдинок.

У четвер, 30 січня, стартують ігри основної сітки, де в боротьбу вступлять сіяні гравці. Розпочнеться день іграми в міксті, потім в парному розряді. О 16.00 за українським часом почнуться ігри в одиночному розряді у жінок, а в 17.40 вже стартують перші матчі основної сітки в одиночному розряді у чоловіків.