Звернення президента ФНТУ

        Шановні любителі настільного тенісу України!

     Кабінет міністрів 25 березня 2020 року запровадив  режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня. Згідно цієї постанови уряду заборонено проведення масових та спортивних заходів різного рівня. За порушення цих вимог передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність.

  Незважаючи на це організатори комерційних турнірів (Setka -Cup,Win-Cup) продовжують  проводити турніри, чим створюють додаткову небезпеку здоров’ю, життю тенісистів та сприяють розповсюдженню небезпечного вірусу COVID-19.

     ФНТУ наполегливо звертається до організаторів комерційних турнірів негайно припинити проведення  цих змагань.  Також звертаємось до всіх тенісистів відмовитись від участі в комерційних турнірів та  дотримуватись правил карантину, цим Ви збережете здоров’я та життя собі та своїм близьким.

Тенісисти, які надалі  будуть грати в цих турнірах,  будуть дискваліфіковані від участі в чемпіонатах України, Клубному чемпіонаті та змаганнях різного рівня, які проводяться під егідою ФНТУ, терміном на 1 рік.

Бережіть себе і будьте здорові!

  Президент ФНТУ    А.В. Зац