ФНТУ про дискваліфікацію гравців

В зв’язку з тим, що організаторами комерційних турнірів, особливо, “SETKA CUP”, нехтуючи рішеннями Уряду України (Кабінету міністрів України) та президента ФНТУ, грубо порушувалися умови карантину задля запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, Федерацією настільного тенісу України прийняте рішення стосовно дискваліфікованих гравців, які брали участь в комерційних турнірах (більшість з яких саме в турнірах “SETKA CUP”) – з 1 червня 2020 року змінити дискваліфікацію на «умовну». Але в разі участі після 1 червня «умовно» дискваліфікованих спортсменів в турнірах “SETKA CUP”, дискваліфікація стане дійсною до 31.12.2020 року без права участі у всіх турнірах (рейтингових) під егідою ФНТУ, в тому числі й Клубному чемпіонаті України.

«Умовно» дискваліфікованим спортсменам пропонується брати участь в багатьох інших рейтингових (також комерційних) турнірах, крім “SETKA CUP”, вже з 1 червня.

Також звертаємо увагу представників клубів-учасників Клубного чемпіонату України та організаторів турнірів під егідою ФНТУ стосовно неможливості участі дискваліфікованих спортсменів, якщо вони будуть після 1 червня надалі грати в турнірах “SETKA CUP”. В системі проведення турнірів та обрахунку рейтингу Ligas дискваліфіковані спортсмени будуть окремо відмічені.

Дякуємо за розуміння.

Attachments:
Download this file (Дискваліфікація.docx)Дискваліфікація.docx[ ]37 kB