Новости

Всеукраїнський відкритий турнір з настільного тенісу серед ветеранів

21 січня, в залі ДЮСШ №1 проходили змагання Всеукраїнського відкритого турніру з настільного тенісу серед ветеранів, присвяченого 25-річчю спортивного клубу "Еталон".

На турнір прибуло 56 участників з м.Києва, Умані, Бердичіва, Сквира, Біла Церква.

Змагання проходили в 3-х вікових категоріях.

Переможці і призери:

Чоловіки категорія 30-44 рр. (16 учасників)

1місце - Чернобаб Володимир - Умань

2 місце - Ковальов Микола - м. Фастів

3 місце - Броницький Олександр - м.Бердичів

Категорія 45-59 р.р. (18 учасників)

1місце- Григорьєвич Віктор -м. Біла Церква

3 місце - Варченко Володимир -м. Біла Церква

3 місце - Малащенко Ігор - м.Біла Церква

Категорія 60 і старші (13 учасників)

1 місце - Ульянчич М.М. м.Київ

2 місце - Костенко Анатолій  м. Бердичів

3 місце - Танчук Анатолій м.Фастів

В цій категорії приймала участь 1 жінка Кравчук Тамара  м.Біла Церква

Парні розряди (19 пар)

1 місце - Ульянчич Микола, Якушев Едуард - м.Київ, м.Біла Церква

2 місце - Дрощинський Андрій, Кузишін Олег - м.Біла Церква

3 місце - Августов Олександр, Чорнобаб Володимир - м.Умань

 

Головний суддя - Трофімова А.Л.

головний секретар - Лісовський О.В.

 

Співчуття президенту Федерації Львівської області

Шановний Віталіє Миколайовичу!

Федерація настільного тенісу України висловлює Вам свої співчуття.

Втрачати близьких дуже тяжко... А втратити матір - це втратити частину себе... Мами завжди не буде висточати, але пам"ять про неї і тепло її рук завжди будуть з Вами!  

Нехай земля їй буде пухом!

 

Картинки по запросу співчуття з приводу смерті матері

 Виконком

Кубок Карпат 2018

Положение смотрите во вложении.

ПОГОДЖУЮ

Директор  департаменту ОНМП ОДА___________ В.Кімакович

„___”________2018 р.

ПОГОДЖУЮ

Начальник управління

 спорту

Івано-Франківської ОДА ___________О.Оклієвич

„___  ”_________ 2018 р.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Президент ФНТІФО

____________ Д.Дзвінчук

„___”____________2018 р.

 

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР „КУБОК КАРПАТ - 2018

19-22 квітня  2018 р.

 

Організатори:       управління спорту Івано-франківської ОДА, департамент освіти, науки та молодіжної політики  ОДА, федерація настільного тенісу Івано-франківської області, спортивний клуб ІФНТУНГ

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул.Карпатська, 15, спортивний зал Івано-  Франківського Національного технічного університету нафти і газу

Учасники змагань: Змагання проводяться в одиночному розряді в наступних вікових категоріях:

2007 р.н. і молодші - юнаки і дівчата

2005 р.н. і молодші - юнаки і дівчата

2002 р.н. і молодші - юнаки і дівчата

1999 р.н. і молодші - юнаки і дівчата

1998 р.н. і старші                 - юнаки і дівчата

30-39 рр.                           - чоловіки і жінки

40-49 рр.                            - чоловіки і жінки

50-59 рр.                            - чоловіки

60-64 рр.                            - чоловіки

65-69 рр.                            - чоловіки

70р.                                    - старші

Якщо у віковій категорії менше семи учасників, вони виступають в іншій віковій категорії. Кожен спортсмен може виступати тільки в одній віковій категорії.

Останній термін заявки: 18 квітня 2018 р. за адресою: Дмитро Дзвінчук, вул. К.Данила,13, м. Івано-Франківськ, 76010, Україна тел.+38(0342) 72-49-58; факс +380(342) 72-49-58; e-mail: fuid@ua.fm або Володимир Мельничук т./м. 0671005622. Спортсмени, які попередньо не заявилися, до змагань не допускаються. 

Внесок:                        заявочний внесок для спортсменів 99 р.н. і молодших - 70 грн., для інших учасників – 100 грн.

Терміни проведення   Змагання проводяться 19 – 22 квітня 2018 року.

і розклад:                    19 квітня

                                      10.00 – 20.00      - попередні ігри серед спортсменів до 30 років

20 квітня

9.00 – 19.00        - фінальні ігри серед спортсменів до 30 років, нагородження переможців

21 квітня

10.00 20.00 - попередні ігри серед спортсменів старших 30 років

22 квітня

10.00 15.00 - фінальні ігри серед спортсменів старших 30 років, нагородження переможців

Нагородження:           Переможці і призери змагань нагороджуються грамотами, медалями та грошовими призами.

Обладнання:               Столи – Донік Персон; м'ячики – Тібхар 40+. Інвентар і форма учасників повинні відповідати правилам змагань.

Витрати:                      Всі витрати на відрядження спортсменів за рахунок відряджаючих організацій. Витрати на організацію

і проведення змагань, нагородження переможців і призерів,

 оплата суддівської колегії – за рахунок організаторів.

Умови проживання:  Просимо заздалегідь замовити місця для проживання у готелях міста за такими координатами:

1.     Гуртожиток готельного типу – вул. Лесі Українки 4, тел. (0342)75-16-19 .

2.     Готель "Нива" – вул. Урожайна 5, тел. (0342)78-65-64, (0342)78-64-66.

3.     Готель "Прикарпаття" – вул. Гетьмана Мазепи 140а, тел. (0342) 53-02-98.

 

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами в м. Івано-Франківську, Україна

Дмитро Дзвінчук, Президент ФНТІФО

*   *   *

Відправте свою заявку на участь в Міжнародному турнірі „Кубок Карпат - 2018р

Організація         _____________________________________

Прізвище та Ім'я______________________________________

                   ___________________________________________________

                   Поштова адреса (контакт.телефон)_______________________

                   ___________________________________________________

Країна______________________________________________

Е-mаіІ______________________________________________

Attachments:
Download this file (Кубок Карпат 2018.doc)Кубок Карпат 2018.doc[ ]49 kB

Вниманию команд,участников КЧУ!

Внесены изменения в календарь КЧУ.

з-й тур женских команд супер лиги будет проведен 4-7 апреля 2018 г. в гор. Львов контактный телефон 097-465-58-90 Маевка И.А.

 

4-й тур женских команд высшей лиги пройдет в г.Днепр 17-20 мая 2018 г. контактный телефон 097-505-90-70 - Зайцев Н.Н.

 

Директор КЧУ Тираспольский И.М.

Чемпіонат Києва

05 – 06.02.2018р. в спортивному клубі «Гурман»

пройде Чемпіонат Києва серед чоловіків та жінок

 

05.02. – змагання серед жінок,

початок реєстрації о 09.00.,

початок змагань о 10.00

 

06.02. – змагання серед чоловіків,

початок реєстрації о 09.00.,

початок змагань о 10.00

 

Головний суддя змагань Ю.В. Гусак

Контактний телефон 096 7018235.

У сведению участников Чемпионата Украины

Чемпионат Украины, который будет проходить с 28.02.2018 года по 3.03.2018 г. в гор.Чернигове будет проводиться мячами p40+ (пластик)

 

 

 

 

Особисто-командний Чемпіонат України

З 28 лютого по 3 березня 2018 року у спорткомплексі "Хімік" м.Чернігів

буде проведений особисто-командний чемпіонат України.

Заявки від областей (у тому числі і пари) згідно квоти подаються не пізніше 22.02.2018

по Email - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (копію - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) або по факсу - 044 2890144

Форма заявки та квота додаються.

Головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії Зайцев М.М., 050 2394 98,

Головний секретар - суддя національної категорії Гусак Ю.В., 096 7018235

З питань розміщення звертатись до СК "Хімік" - 0503124560 Дмитро

квота спортсменів від команд:

область

чоловіки

жінки

1

Київ

17

13

2

Чернігівська

6

6

3

Полтавська

5

3

4

Донецька

5

3

5

Львівська

4

7

6

Харківська

4

7

7

Одеська

3

6

 

Всі інші області : чоловіки-3, жінки-3,тренери-2

Attachments:
Download this file (заявка на ЧУ 2018.doc)заявка на ЧУ 2018.doc[ ]117 kB

II-й Всеукраїнський турнір з настільного тенісу памяті М.В.Оганесяна.

 

11-14 січня 2018 року в місті Покровську, що на Донеччині, пройшов

II-й Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті М.В. Оганесяна.

Традиційно турнір відкрився покладанням квітів до меморіальної дошки засновника і багатолітнього очільника ДЮСШ, відомого в області тренера й знаного в Україні судді з настільного тенісу, майстра спорту Мікаела Оганесяна, якого немає з нами вже два роки.

У трьох вікових категоріях серед хлопчиків і дівчаток (2002-2004, 2005-2006 і 2007 років народження) змагалися 86 учасників з Донецької, Дніпропетровської та Луганської областей, зокрема, з міст Маріуполя, Дніпра, Нікополя, Покровська, Бахмута, Краматорська, Костянтинівки, Дружківки, Селідового та інших міст Донеччини.

Результати змагань серед хлопчиків і дівчаток:

місце

Хлопці 2007 р.н.

і молодші

місто

місце

Дівчата 2007 р. н.

 і молодші

місто

1

Петух Назар

Бахмут

1

Дерлюк  Ганна

Нікополь

2

Дерлюк Антон

Нікополь

2

Бабенко Людмила

Дон.обл.

3

Цокур Артем

Покровськ

3

Дубініна Анастасія

Нікополь

 

місце

Хлопці 2005-2006 років народження

місто

місце

Дівчата 2005-2006 років народження

місто

1

Стібель Олександр

Покровськ

1

Пахомова Ганна

Бахмут

2

Петух Назар

Бахмут

2

Бабенко Людмила

Покровськ

3

Реготун Олег

Дружківка

3

Дерлюк Ганна

Нікополь

 

місце

Юнаки 2002-2004 років народження

місто

місце

Дівчата 2002-2004 років народження

місто

1

Бодрухін Іван

Дніпро

1

Пахомова Ганна

Бахмут

2

Стібель Олександр

Покровськ

2

Гусєва Вікторія

Нікополь

3

Реготун Олег

Дружківка

3

Вечеря Марія

Нікополь

 

місце

Юнаки. Пари

місто

місце

Дівчата. Пари

місто

1

Стібель Олександр

Петух Назар

Покровськ

Бахмут

 

1

Гусєва Вікторія

Вечеря Марія

Нікополь

Нікополь

2

Бодрухін Іван

Дерлюк Антон

Дніпро

Нікополь

 

2

Пахомова Ганна

Бабенко Людмила

Бахмут

Покровськ

3

Цокур Артем

Безпалий Вадим

Покровськ

Покровськ

 

3

Островська Ганна

Тусевич Єлізавета

Селідово

Селідово

3

Овчаров Денис

Зуділов Володимир

Покровськ. район

 

3

Спіріна Вікторія

Дерлюк Ганна

Нікополь

Нікополь

 

 

У командному заліку серед хлопчиків переможцями стала команда міста Покровська (тренер – Вікторія Кацюба), друге місце посла команда міста Нікополя (тренер – Світлана Братік) і третє місце вибороли тенісисти Покровського району (тренер – Олексій Пономаренко).

У командному заліку серед дівчаток перемогла команда міста Нікополя (тренер – Світлана Братік), другими стали юні тенісистки міста Бахмута (тренер – Віталій Кібка) і третє місце посіли тенісистки міста Покровська (тренер – Вікторія Кацюба).

 

У турнірі серед жінок та чоловіків у вікових категоріях 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60-69 років та 70 років і старші змагалися 77 спортсменів.

Результати змагань серед дорослих:

 

місце

Чоловіки 18-29 р.

місто

місце

Чоловіки 30-39 р.

місто

1

Тицький Максим

Покровськ

1

Малинка Роман

Покровськ

2

Малинка Роман

Покровськ

2

Бодрухін Володимир

Луганськ

3

Переясловський Дмитро

Покровськ

3

Полісинський Микола

Покровськ

 

місце

Чоловіки 40-49 р.

місто

місце

Чоловіки 50-59 р.

місто

1

Бодрухін Володимир

Луганськ

1

Волков Павло

Мирноград

2

Романюк Анатолій

    Білицьке

2

Києнко Сергій

Дружківка

3

Хникін Андрій

Маріуполь

3

Капустін Анатолій

Маріуполь

 

місце

Чоловіки 60-69 р.

місто

місце

Чоловіки 70 і старше

місто

1

Лосєв Олександр

Кремінна

1

Гаврильчук Олександр

Маріуполь

2

Волков Павло

Мирноград

2

Гайдаш Олександр

Кремінна

3

Капустін Анатолій

Маріуполь

 

 

місце

Жінки

місто

1

Коновалова Наталія

Маріуполь

2

Лосєва Оксана

Кремінна

3

Болотна Людмила

Краматорськ

 

У турнірі взяли участь спортсмени з обмеженими фізичними властивостями.

Результати змагань:

місце

Спортсмени -візочники

місто

місце

Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату

місто

1

Сагіров Павло

Покровськ

1

Рубцов Микита

Покровськ

2

Перков Віктор

Мирноград

2

Писаренко Анатолій

Покровськ

3

Байрамшин Віталій

Покровськ

3

Переяслов Віктор

Покровськ

 

Учасники турніру вдячні  Покровському міському голові Руслану Валерійовичу Требушкіну за створення сприятливих умов для занять настільним тенісом у Покровську, директору департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимиру Петровичу Мицику за фінансову підтримку турніру та директору ДЮСШ Ігорю Олександровичу Юркіну за належну організацію турніру.

На церемонії нагородження переможців та призерів  турніру до його учасників звернулася вдова Мікаела Оганесяна – Галина Прокопівна Оганесян. Вона подякувала організаторам , членам суддівської колегії, маленьким і дорослим спортсменам за любов до настільного тенісу, яку, крізь довге та яскраве спортивне життя проніс у своєму серці її чоловік.

 Ім’я великого спортсмена, тренера, судді, а головне, чудової людини Мікаела Володимировича Оганесяна, який зробив неоціненний внесок у розвиток настільного тенісу в Донецькій області та Україні буде жити в пам’яті його численних друзів та вдячних учнів.

Турнір обслуговувала суддівська колегія у складі судді Національної категорії Антона Бобиря (м.Київ) і суддів 1-ї категорії Вікторії Кацюби (м.Покровськ) та Артема Лисичка (м.Кремінна).

 

Антін БОБИР,

головний суддя змагань,

суддя Національної категорії,

член Національної спілки журналістів України

 

Всеукраїнські змагання серед найсильніших мінікадетів України (2006 р.н. та молодші).

З 16 по 19 січня 2018 р. у м. Львів пройшли змагання серед найсильніших мінікадетів України (2006 р.н. та молодші).

Результати змагань дивіться у вложенні.

Всеукраїнський ветеранський турнір з настільного тенісу, присвячений 25-річчю СК « Еталон» ,м.Біла Церква

 В неділю, 21 січня, в ігровому залі ДЮСШ №1 проходили змагання Всеукраїнського відкритого турніру з настільного тенісу серед ветеранів, присв’яченого 25-річчю спортивного клубу «Еталон».

На турнірприбуло 56 учасників з міст: Київ, Умань, Бердичів, Сквира, БілаЦерква,

Змагання проходили в 3-х віковихкатегоріях

Переможцями і призерами стали:

Чоловіки категорія 30-44 р.р. ( 16 учасників)

І м- Чернобаб Володимир-м.Умань

ІІ м – Ковальов Микола- м.Фастів

ІІІ м – Броницький Олександр-м.Бердичів

Категорія 45-59 р.р. ( 18 учасників)

І м – Грогорьевич Віктор  - м.Б.Ц.

ІІІ м – Варченко Володимир-м.Б.Ц.

ІІІ м – Малащенко Ігор – м.Б.Ц.

Категорія 60 р. і старші ( 13 учасників)

І м – Ульянчич Микола –м.Київ

ІІ м – Костенко Анатолій – м.Бердичів

ІІІ м – Танчук Анатолій – м.Фастів

В цій категорії приймала участь 1 жінка Кравчук Тамара – м.Біла Церква

Парні розряди ( 19 пар)

І м – Ульянчич Микола, Якушев Едуард – м.Київ, Б.Ц.

ІІ м – Дрощинськи Андрій, Кузишін Олег – м.Б.Церква

ІІІ м – Августов Олександр, Чорнобаб Володимир –м.Умань

 

Головний суддя- Трофімова А.Л.

Головний секретар- Лісовський О.В.

Attachments:
Download this file (CVV_9049_01.jpg)CVV_9049_01.jpg[ ]358 kB
Download this file (CVV_9061_02.jpg)CVV_9061_02.jpg[ ]252 kB
Download this file (CVV_9083_01.jpg)CVV_9083_01.jpg[ ]251 kB
Download this file (CVV_9092_01.jpg)CVV_9092_01.jpg[ ]302 kB
Download this file (CVV_9104_01.jpg)CVV_9104_01.jpg[ ]267 kB
Download this file (CVV_9110_01.jpg)CVV_9110_01.jpg[ ]295 kB
Download this file (CVV_9119_01.jpg)CVV_9119_01.jpg[ ]405 kB