Регламент Всеукраїнських змагань з настільного тенісу на 2019 рік

ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник Міністра

молоді і спорту України

_____________ Гоцул І. Є.

26.12.2018 № 1322/55

 

 

РЕГЛАМЕНТ

проведення Всеукраїнських змагань з тенісу настільного на 2019 рік

 

1.     Цілі та завдання

Змагання проводяться з метою:

-         популяризація та розвитку настільного тенісу в Україні;

-         підвищення спортивної майстерності;

-         виявлення найбільш підготовлених спортсменів до складу збірної команди України;

-         оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури і спорту;

-         пропаганди здорового способу життя та залученню молоді до активних занять спортом.

 

2.     Строки і місце проведення

 

Змагання проводяться згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. Місце проведення змагань буде визначено Тренерською радою Федерації настільного тенісу України (далі – ФНТУ).

 

3.     Організація та керівництво проведенням змагань

 

Загальне керівництво здійснюється Міністерством молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) і ФНТУ. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію (далі – ГСК), затверджену Мінмолодьспортом за пропозицією ФНТУ.

 

4.     Учасники змагань

 

До участі в змаганнях допускаються збірні команди областей, м. Києва та команди супер і вищої ліг (тільки у Кубку України). Склад команди: 5 спортсменів, 5 спортсменок, 2 тренери. Від однієї організації допускаються не більше двох команд. Кількість учасників особистих змагань визначається Тренерською радою. Офіційний м’яч – 40+, 3*, ABS-пластік.

Змагання проводяться згідно з Правилами змагань з настільного тенісу України. При жеребкуванні беруться до уваги спочатку міжнародний (1-250 місця), а потім – національний рейтинги.

 

 

5.     Характер заходу

 

Всі Чемпіонати України проводяться у таких розрядах:

командні змагання серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат, особистий чоловічий розряд, особистий жіночий розряд, парний чоловічий та жіночий розряди, змішаний парний розряд.

         Кубок України проводиться у чотирьох розрядах:

особистий чоловічий розряд, особистий жіночий розряд, командні змагання серед чоловіків та жінок.

         Всі змагання в командних та  парних  розрядах проводяться  за Олімпійською системою з розіграшем 1-3 місця.

         Порядок ігор командного матчу: A-X, B-Y, C-Z, A-Y, B-X (після другого матчу можлива заміна перших двох номерів на запасних гравців). Всі змагання в парних розрядах проводяться за олімпійською системою.

         Система проведення змагань в особистих розрядах на попередньому етапі та в командних змаганнях визначається ГСК після приїзду учасників.

         Всі зустрічі в парних розрядах, командних змаганнях проводяться на більшість з 5-ти сетів, особисті – з 7-ми сетів.

         Особисті змагання  у міні кадетів та міні міні кадетів проводити за  2-х мінусовою системою з розіграшем 32 ( або 16 місць) за рішенням  суддівської колегії в залежності від кількості учасників та вільного часу на більшість із 5 сетів.

         У фінальних змаганнях особистих розрядів 16 спортсменів грають за олімпійською системою з визначенням усіх місць.

         До участі у Всеукраїнських змаганнях серед юніорів допускається по 12 учасників. Склад учасників визначається рішенням Тренерської ради.

 

6.     Програма проведення змагань

 

Програма проведення змагань визначається головною суддівською колегією після отримання всіх заявок.

 

7.     Безпека та підготовка місць проведення змагань

Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань проводиться у відповідності до постанови Кабінету Міністрів від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

З метою забезпечення безпеки глядачів та учасників спортивні змагання проводяться тільки на спорудах, прийнятих до експлуатації державними комісіями і за наявності актів технічного обстеження придатності спортивної споруди для проведення заходу.

Відповідальність за технічну підготовленість і безпеки учасників під час проведення змагань покладається на представників команд, головного суддю та особистих тренерів спортсменів. Відповідальність за фізичний стан та здоров’я спортсменів несуть особисті тренери.

 

8.     Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів.

 

Визначення переможців та призерів змагань проводиться згідно з Правилами змагань з настільного тенісу. Призери змагань нагороджуються дипломами, медалями та кубками Мінмолодьспорту.

 

9.     Умови фінансування змагань та матеріального забезпечення учасників.

 

Витрати на підготовку та проведення змагань (оренда або плата за користування спортивними спорудами, прокат столів для настільного тенісу, придбання м’ячів для настільного тенісу, нагородження: кубки, медалі, дипломи, а також витрати на проїзд, розміщення, харчування та добові у дорозі іногородніх суддів, представника Мінмолодьспорту, харчування місцевих суддів, витрати на канцелярські товари, папір, придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, транспорту) здійснюється за рахунок Мінмолодьспорту в межах коштів, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік.

Витрати на відрядження представників команд, учасників, тренерів (проїзд до місця змагань та зворотно, добові в дорозі, харчування, проживання під час змагань) здійснюється за рахунок організацій, що відряджають. Учасники змагань, тренери, обслуговуючий персонал та судді зобов’язані подати до мандатної комісії довідку Державної податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера.

 

10.                       Строки та порядок подання заявок на участь у змаганнях

 

Попередні заявки подаються за 30 днів до початку змагань на ел. адреси ФНТУ: uttf@nbi.com.ua і копія голові ГСК – Ю. В. Гусаку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Реєстрація на змагання закінчується за 7 днів до початку змагань (електронні заявки подаються Головному судді змагань за формою затвердженою ФНТУ). Учасники, які не заявилися вчасно, накладаються штрафними санкціями, затвердженими Виконкомом ФНТУ, або не допускаються до змагань. Заявки, завірені підписом і печаткою обласного (міського) лікувально-фізкультурного диспансеру, обласного підрозділу з питань фізичної культури та спорту та відповідні документи згідно з Правилами змагань та регламентом ФНТУ подаються до Мандатної комісії в день приїзду до 12-00.

 

Регламент є офіційним викликом на змагання.

 

Директор департаменту

олімпійського спорту                                                 Р. Я. Вірастюк

 

ПОГОДЖЕНО

Президент Федерації

настільного тенісу України

________________О. В. Зац

«____»____________ 2018 р.

Вкладення:
Скачати цей файл (Регламент 2019.docx)Регламент 2019.docx[ ]18 kB