Регламент проведення Всеукраїнських змагань - 2020!

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                  Перший заступник Міністра

культури, молоді і спорту України

                                                                  ______________

 

 

 

РЕГЛАМЕНТ

проведення Всеукраїнських змагань з тенісу настільного на 2020 рік 

 1. Цілі та завдання

Змагання проводяться з метою:

 • популяризація та розвитку настільного тенісу в Україні;
 • підвищення спортивної майстерності;
 • виявлення найбільш підготовлених спортсменів до складу збірної команди України;
 • оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури і спорту;
 • пропаганди здорового способу життя та залученню молоді до активних занять спортом.
 1. Строки і місце проведення 

Змагання проводяться згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік. Місце проведення змагань буде визначено Тренерською радою Федерації настільного тенісу України (далі – ФНТУ). 

 1. Організація та керівництво проведенням змагань 

Загальне керівництво здійснюється Міністерством молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) і ФНТУ. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію (далі – ГСК), затверджену Мінмолодьспортом за пропозицією ФНТУ.

 1. Учасники змагань

До участі в змаганнях допускаються збірні команди областей, м. Києва та команди супер і вищої ліг (тільки у Кубку України). Склад команди: 5 спортсменів, 5 спортсменок, 2 тренери. Від однієї організації допускаються не більше двох команд. Кількість учасників особистих змагань визначається Тренерською радою. Офіційний м’яч – 40+, 3*, ABS-пластік.

Змагання проводяться згідно з Правилами змагань з настільного тенісу України. При жеребкуванні на Чемпіонаті України серед дорослих беруться до уваги спочатку міжнародний (1-250 місця), а потім – національний рейтинги.

 1. Характер заходу

Всі Чемпіонати України проводяться у таких розрядах:

командні змагання серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат, особистий чоловічий розряд, особистий жіночий розряд, парний чоловічий та жіночий розряди, змішаний парний розряд.

          Кубок України проводиться у чотирьох розрядах:

особистий чоловічий розряд, особистий жіночий розряд, командні змагання серед чоловіків та жінок.

          Всі парні та змішані парні змагання проводяться  за Олімпійською системою з розіграшом 1-2 місць на більшість з 5-ти сетів. Командні змагання проводяться з розіграшом всіх місць, крім 3-4.

          Командні змагання по дорослим, юніорам та кадетам проводяться окремо від особистих, парних та змішаних розрядах, а командні змагання серед молоді (спортсмени до 21-го року), мінікадетів (спортсмени до 12-ти років) та мінімінікадетів (спортсмени до 10-ти років) – разом з особистими, парними та змішаними парними розрядами  згідно Календарного плану спортивних заходів України на період з 01.01.2020 р. по 31.12.2020 р.

          Порядок ігор командного матчу : A-X, B-Y, C-Z, A-Y, B-X (після другого матчу можлива заміна перших двох номерів на запасних гравців). У кадетів, міні кадетів та міні міні кадетів порядок ігор командного матчу: A-X, B-Y, пара, A-Y, B-X.

          Чемпіонати України в особистих розрядах по дорослим, юніорам та кадетам розподілені на попередній (в 5-ти регіонах) та фінальний етапи. 5 регіонів включають: Північний (Житомирська, м. Київ, Київська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська області), Західний регіон (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька області), Східний регіон (Донецька, Луганська, Сумська, Харківська області), Південний регіон (Вінницька, Миколаївська, Одеська, Херсонська області) та Центральний регіон (Дніпропетровська, Полтавська, Кіровоградська, Запорізька області)

          У фінальний етап Чемпіонатів України в особистих розрядах проходять по 32 учасника, 8 з яких кращих згідно національного рейтингу (у дорослих береться до уваги спочатку міжнародний рейтинг ITTF 1-250 місця, потім національний) станом на початок місяця проведення попередніх етапів та  проходять у фінальний етап без відбору на попередніх етапах. Решта 24 учасника визначаються на попередніх етапах в регіонах. Квоти учасників для попадання в фінальний етап Чемпіонату України з регіонів визначаються рішенням Тренерської ради ФНТУ.  Жеребкування на фінальному етапі проводиться згідно національного рейтингу без врахування належності учасників до однієї й ті ж самої організації (місто, клуб і т.і.). 

          Система проведення змагань на попередніх етапах в особистих змаганнях визначається ГСК після приїзду учасників.

          Особисті змагання  на фінальному етапі проводяться за олімпійською системою з розіграшом 32 місць на більшість із 7 сетів, а у мінікадетів (спортсмени до 12-ти років) та мінімінікадетів (спортсмени до 10-ти років) – за двохмінусною системою на більшість із 5 сетів.

          До участі у Всеукраїнських змаганнях серед юніорів та кадетів допускається по 12 учасників. Склад учасників: 12 найсильніших спортсменів згідно національного рейтингу відповідної вікової групи за місяць до початку Всеукраїнських змагань. 

 1. Програма проведення змагань 

Програма проведення змагань визначається головною суддівською колегією після отримання всіх заявок. 

 1. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань проводиться у відповідності до постанови Кабінету Міністрів від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

З метою забезпечення безпеки глядачів та учасників спортивні змагання проводяться тільки на спорудах, прийнятих до експлуатації державними комісіями і за наявності актів технічного обстеження придатності спортивної споруди для проведення заходу.

Відповідальність за технічну підготовленість і безпеки учасників під час проведення змагань покладається на представників команд, головного суддю та особистих тренерів спортсменів. Відповідальність за фізичний стан та здоров’я спортсменів несуть особисті тренери.

 1. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів. 

Визначення переможців та призерів змагань проводиться згідно з Правилами змагань з настільного тенісу. Призери змагань нагороджуються дипломами, медалями та кубками Мінмолодьспорту. 

 1. Умови фінансування змагань та матеріального забезпечення учасників. 

Витрати на підготовку та проведення змагань (оренда або плата за користування спортивними спорудами, прокат столів для настільного тенісу, придбання м’ячів для настільного тенісу, нагородження: кубки, медалі, дипломи, а також витрати на проїзд, розміщення, харчування та добові у дорозі іногородніх суддів, представника Мінмолодьспорту, харчування місцевих суддів, витрати на канцелярські товари, папір, придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, транспорту) здійснюється за рахунок Мінмолодьспорту в межах коштів, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік.

Витрати на відрядження представників команд, учасників, тренерів (проїзд до місця змагань та зворотно, добові в дорозі, харчування, проживання під час змагань) здійснюється за рахунок організацій, що відряджають. Переможці та призери змагань, їх тренери, обслуговуючий персонал та судді зобов’язані подати до мандатної комісії довідку Державної податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера.

 1. Строки та порядок подання заявок на участь у змаганнях

Попередні заявки подаються за 30 днів до початку змагань на ел. адреси ФНТУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і копія голові ГСК – І. М. Білащенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Реєстрація на змагання закінчується за 7 днів до початку змагань (електронні заявки подаються Головному судді змагань за формою затвердженою ФНТУ). Учасники, які не заявилися вчасно, накладаються штрафними санкціями, затвердженими Виконкомом ФНТУ, або не допускаються до змагань. Заявки, завірені підписом і печаткою обласного (міського) лікувально-фізкультурного диспансеру, обласного підрозділу з питань фізичної культури та спорту та відповідні документи згідно з Правилами змагань та регламентом ФНТУ подаються до Мандатної комісії в день приїзду до 15-00.

Регламент є офіційним викликом на змагання.

Директор департаменту

олімпійського спорту                                                  

 

ПОГОДЖЕНО

Президент Федерації

настільного тенісу України

________________О. В. Зац

«____»____________ 2019 р.

Вкладення:
Скачати цей файл (Регламент 2020.pdf)Регламент 2020.pdf[ ]357 kB