Тренерська рада

Лист - запрошення до Тренерської ради!

Шановні любителі та професіонали настільного тенісу! 

Двері тренерської ради відкриті для всіх, хто готовий на безоплатній основі працювати над завданнями розвитку українського настільного тенісу. Хто відчуває в себе сили, бажання та здатність увійти в склад ради, щоб зайнятись рішенням даних задач, прохання надіслати Ваші пропозиції до 10.04.2018 р. на електронну пошту: passavto@gmail.com. Перед Вами список деяких завдань, які стоять перед тренерською радою Федерації настільного тенісу України:

1.                Розробка стратегії розвитку настільного тенісу в Україні.

2.                Формування вимог до календарного плану змагань на 2019 рік та системи проведення навчально-тренувальних зборів.

3.                Розробка сучасних критеріїв відбору до збірних України всіх вікових груп.

4.                Розробка вимог до кандидатів на посади тренерів юнацьких та кадетських збірних команд України (на відкритій конкурсній основі).

5.                Система контролю роботи тренерів збірних команд.

6.                Розробка проекту реформи клубного чемпіонату України.

7.                Удосконалення системи обрахунку та самої організації обрахунку рейтингу України.

8.                Розробка системи організації та проведення турнірів (на місцях), на яких обраховується рейтинг з врахуванням головних завдань ФНТУ.

9.         Поточні завдання: визначення місць проведення турнірів (критерії), положення та регламент проведення змагань, розподілення квот на участь в змаганнях різного рівня та інше.