До уваги тренерів!

На Чемпіонаті України серед кадетів 29 квітня 2018 року в Чернігові пройшла розширена нарада тренерів, на якій було вирішено:

1.                Чемпіонат України «Прудкий м’яч» серед мінікадетів 2006 р. н. пройде з 28 травня по 1 червня в місті Жовква (Львівська область).

2.                 Чемпіонат України «Прудкий м’яч» серед юнаків та дівчат 2008 р. н. пройде з 11 по 15 червня в місті Умань.

3.                Критерії відбору на Всеукраїнські змагання найсильніших кадетів України, який відбудеться в місті Дніпро з 3 по 5 травня 2018 року:

12 перших місць на Чемпіонаті України серед кадетів, м. Чернігів, 27-31.03.2018 р.;

3 місця найсильніших за рейтингом;

1 місце  - представник приймаючої змагання сторони;

Резерв – з 13-го місця і нижче на Чемпіонаті України серед кадетів, м. Чернігів, 27-31.03.2018 р.

 

 

№ з/п

Кадети

Кадетки

Від Чемпіонату України

1

Гребенюк Андрій (Прилуки)

Євтодій Іоланта (Одеса)

2

Малов Олександр (Дніпро)

Видрученко Аліна (Миколаїв)

3

Кібка Євген (Дніпро)

Сова Олександра (Дніпро)

4

Завада Микита (Харків)

Куріщенко Марія (Кропивницький)

5

Юнчик Валентин (Луцьк)

Москалюк Анастасія (Ізмаїл)

6

Мул Степан (Умань)

Куртенко Вікторія (Київ)

7

Лавренюк Єгор (Одеса)

Пентюк Олена (Чернівці)

8

Кебало Денис (Харків)

Кануннікова Васіліса (Дніпро)

9

Кіщук Назар (Рогатин)

Фісько Вікторія (Херсон)

10

Проценко Данило (Ізмаїл)

Ман Аліна (Запоріжжя)

11

Саволюк Володимир (Вінниця)

Матюніна Вероніка (Сєвєродонецьк)

12

Овчінніков Артем (Чернівці)

Белявська Олександра (Ізмаїл)

За рейтингом

13

Яковлев Гліб (Ізмаїл)

Хачатурова Анастасія (Дніпро)

14

Татарінов Валерій (Жовква)

Чернявська Аліна (Вознесенськ)

15

Романяк Іван (Коломия)

Кирилюк Вероніка (Одеса)

 

16

(Дніпро)

(Дніпро)

Резерв

17

Селюченко Олександр (Київ)

Боднар Анастасія (Київ)

18

Соломенник Артем (Київ)

Занік Юлія (Львів)

19

Доломанжи Григорій (Ізмаїл)

Лебідь Ангеліна (Запоріжжя)

20

Островський Андрій (Хмельницький)

Марчук Неля (Тернопіль)

21

Оплачко Олександр (Дніпро)

Понько Ольга (Київ)

22

Гаєвий Назар (Богородчани)

Телих Анастасія (Кропивницький)

 

 

Прохання! Підтвердити участь спортсменів до 23 квітня 2018 року  державному тренеру України Ульянчичу М. М. за телефоном: (044) 289-01-44