Всеукраїнські змагання найсильніших юнаків та дівчат України 2004 р.н. та молодші. Список спортсменів.

До уваги тренерів!

 

         Критерії відбору на Всеукраїнські змагання найсильніших кадетів України 2004 р.н. та молодші (ТОП – 24), який відбудеться в місті Умань з 9 по 12 жовтня 2018 року, день приїзду 9 жовтня:

12 кращих спортсменів 2004 р.н. та молодші на Чемпіонаті України серед кадетів, м. Чернігів, 27-31.03.2018 р. (у хлопців додатково 2 найсильніших за рейтингом замість дискваліфікованих Олеськевича Я. та Третяка Н.);

11 місць найсильніших за рейтингом 2004 р.н. та молодші станом на 01.09.2018;

1 місце  - представник приймаючої змагання сторони:

 

 

№ з/п

Кадети

Кадетки

 

Від Чемпіонату України

1

Завада Микита (Харків)

Євтодій Іоланта (Одеса)

 

2

Мул Степан (Умань)

Сова Олександра (Дніпро)

 

3

Кіщук Назар (Рогатин)

Куртенко Вікторія (Київ)

 

4

Саволюк Володимир (Вінниця)

Пентюк Олена (Чернівці)

 

5

Овчінніков Артем (Чернівці)

Кануннікова Васіліса (Дніпро)

 

6

Селюченко Олександр (Київ)

Матюніна Вероніка (Сєвєродонецьк)

 

7

Соломенник Артем (Київ)

Боднар Анастасія (Київ)

 

8

Островський Андрій (Хмельницький)

Занік Юлія (Львів)

 

9

Оплачко Олександр (Дніпро)

Марчук Неля (Тернопіль)

 

10

Пелишко Максим (Ст. Самбір)

Понько Ольга (Київ)

 

11

 

Телих Анастасія (Кропивницький)

 

12

 

Кологересі Олександра (Запоріжжя)

 

За рейтингом

13

Яковлев Гліб (Ізмаїл)

Дронова Ульяна (Харків)

 

14

Романяк Іван (Коломия)

Хачатурова Анастасія (Дніпро)

 

15

Мельничук Максим (Чернівці)

Чернявська Аліна (Вознесенськ)

 

16

Живора Гліб (Дніпро)

Ржевська Ганна (Київ)

 

17

Неборак Дмитро (Київ)

Кирилюк Вероніка (Одеса)

 

18

Гайсенюк Руслан (Чернівці)

Шевчук Вікторія (Цюрюпінськ)

 

19

Ловга Михайло (Свалява)

Соломенник Єлізавета (Київ)

 

20

Барабаш Олександр (Гребінка)

Пахомова Ганна (Бахмут)

 

21

Голодюк Ілля (Луцьк)

Сирота Ганна (Харків)

 

22

Бурилов Володимир (Дніпро)

Струтинська Анастасія (Кропивницький)

 

23

Турченко Дмитро (Дніпро)

Горай Ксенія (Київ)

 

 

Папірник Данило (Луцьк)

 

 

 

Петух Назар (Бахмут)

 

 

24

місцевий

місцевий

 

Резерв – наступні за рейтингом України спортсмени.

Прохання! Підтвердити участь спортсменів до 28 вересня 2018 року  державному тренеру України Ульянчичу М. М. за телефоном: (044) 289-01-44