Результати дитячої ліги 2004-2006 р.н. і молодші

Федерація настільного тенісу України, учасники змагань, тренери, батьки висловлюють  щирі слова подяки Скоропаду Ігорю Васильовичу за допомогу, розуміння та підтримку в  проведенні чемпіонату України серед дітей.

        В місті Жовква в тенісному залі СК «LIRS» з 31 жовтня по 3 листопада пройшов перший тур клубного чемпіонату серед школярів 2004-2006 року народження і молодші.

 

На перший тур в Жовкву приїхало 25 команд юнаків та 18 команд дівчат.

Команди юнаків на попередньому етапі були розподілені на 8 підгруп по 3-4 команди в кожній, перша команда з групи виходила в 1 фінал, друга в 2-й фінал, остальні в 3-й фінал.

  Перше місце після першого туру  посіла команда СДЮСШОР з міста Рогатина(Третяк Назар, Романяк  Іван, Кіщук Назар, Мельничук Максим та Логва Михайло), яка не програла жодної зустрічі. На другому місці команда ДЮСШ№ 1 м. Київ, на третьому команда ДЮСШ №12 м. Дніпро - Покровськ. Цікаво, що в першому фіналі 5 команд набрали однакову кількість очок і розподіл місць в таблиці довелося визначати за кращим коєфіціентом, тому вся боротьба у всіх фіналах ще попереду.

  Команди дівчат на попередньому етапі були розподілені на 6 груп по 3 команди в кожній. Перша команда виходила в 1-й фінал, друга в 2-й, третя в 3-й фінал.

Перше місце після першого туру займає команда «Боніта» КДЮСШ №3 КМР  м. Кропивницький (Телих Анастасія, Струтинська Анастасія, Занік Юліана, та Ліфанова Олеся), яка не програла жодної зустрічі. На другому місці йде команда ХВУФК з міста Херсон, на третьому ХОВУВКС м. Харків

    По закінчені змагань команди призери, а також наймолодші учасники змагань були нагороджені призами від компанії спонсора цього чемпіонату «Баттерфляй-УА».

   В додатках можливо ознайомитись зі списками команд на першому турі та таблицями попереднього та фінального етапу серед юнаків та дівчат.

 

Директор КЧУ   С.Лімонов