Роз’яснення щодо необхідності, порядку сплати та розподілення членських внесків ФНТУ

1.      Призначення членських внесків.

Кошти від членських внесків використовуються винятково для фінансування видатків на утримання Федерації, реалізації мети (цілей, завдань) і напрямів діяльності, зазначених її установчими документами, в тому числі й на організацію змагань серед дітей до 18 років, які не повинні сплачувати членські внески.

2.      Сума.

Сума щорічного членського внеску складає 100 гривень на 2019 рік.

3.      Що отримує гравець ставши членом ФНТУ.

Члени ФНТУ мають право приймати участь у змаганнях під егідою ФНТУ та обраховуватись в офіційному рейтингу.

4.      Чи обов’язково платити внески.

Членство у ФНТУ добровільне. При бажанні приймати участь в змаганнях під егідою ФНТУ, гравець повинен стати членом ФНТУ.

5.      Хто може стати членом ФНТУ.

Членами Федерації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, поділяють мету (цілі) та напрямки діяльності Федерації, визнають та виконують положення Статуту, прийняті до Федерації в порядку, встановленому Статутом та своєчасно сплачують членські внески в порядку та розмірах, визначених керівними органами Федерації згідно положень Статуту.

Гравці до 18 років мають право брати участь в змаганнях та заходах ФНТУ без сплати членських внесків. Членські внески, які були сплачені гравцями до 18 років можуть бути повернуті гравцям при звернені до бухгалтерії ФНТУ із заявою, де потрібно вказати банківський рахунок для повернення коштів.

Для систематизації даних та коректного обрахунку рейтингу, гравці до 18 років мають зареєструватись в ФНТУ – заповнити та підписати Заяву (в прикріпленому файлі). Заява може бути вислана на адресу ФНТУ поштою, завезена в секретаріат ФНТУ, передана головним суддям змагань або в обласну ФНТУ.

6.      Варіанти оплати членських внесків.

1.      Перерахунок за банківський рахунок ФНТУ :

Одержувач - Громадська організація "Федерація настільного тенісу України"

ЄДРПОУ 14278035 в АТ "Укрексімбанк", МФО 322313, розрахунковий рахунок: 26006000039566

В платіжному доручення обов’язково вказувати прізвище ,ім’я, рік народження та місто проживання платника, за якого сплачується внесок.

2.      Безпосередньо в касу ФНТУ:

Бухгалтер ФНТУ- Курич Катерина Миколаївна, т.м. (068) 324-15-15

3. Сплата членського внеску може проводитись через Головного суддю змагань (для можливості прийняття участі в змаганнях) або обласну ФНТУ. Головний суддя змагань або обласна ФНТУ повинні передати членські внески та перелік гравців (прізвище ,ім’я, рік народження та місто проживання платника) в бухгалтерію ФНТУ.

7.      Як перевірити що оплата членського внеску була отримана ФНТУ.

До запровадження системи розрахунку рейтингу LIGAS, перелік гравців що сплатили членські внески публікується за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1v5BxzLEP4LEJNwBRNvKTPLm4dZC9Fv0YPOUbASnMUBY/edit?usp=sharing

Після впровадження системи LIGAS, інформація щодо сплати членського внеску буде відображатись в загальному рейтингу.

8.      Для гравців, які не встигли сплатити за членські внески до 10 березня 2019 року.

Гравці, які не сплатили членські внески, не мають право приймати участь в змаганнях та заходах ФНТУ.

Членські внески можуть бути сплачені гравцем в будь-який момент, в тому числі після 10 березня 2019 року.

9.      Контроль сплати членських внесків.

Контроль сплати членських внесків виконується Головним суддею змагань ФНТУ. При отриманні заявки на участь, Головний суддя (або призначена Головним суддею особа) повинен перевірити наявність сплати членського внеску.

При відсутності сплати членського внеску Головним суддею моє бути запропоновано сплатити членський внесок, або відмовити гравцю в участі в змаганнях.

10.    Розподілення грошей. Як і коли.

По закінченню календарного року, з 15 до 20 грудня, ФНТУ розробляє та публікує на сайті ФНТУ звіт щодо сплат членських внесків від представників різних областей України.

З офіційно зареєстрованими обласними федераціями ФНТУ підписується договір. З 20 до 28 грудня ФНТУ перераховує 70% грошей, що надійшли від гравців відповідних областей, на рахунки відповідних областей для утримування обласних ФНТУ на наступний рік.

На потреби ФНТУ залишається 30% від загальної суми, що поступила від сплати членських внесків.

 

 

Президент ФНТУ                                                                 Зац О.В.

Вкладення:
Скачати цей файл (Заявка ФНТУ (до 18 лет).docx)Заявка ФНТУ (до 18 лет).docx[ ]16 kB