Новости

 

                                  До відома команд КЧУ!

                          Строки проведення 3-х турів КЧУ:

  1. Супер Ліга(чоловіки, 5-12 місце) – 31.01.-03.02.2019 року м. Красилів(день приїзду 31.01.2019 р.),довідки за телефоном - 067-380-1723-Євтішенков Олександр Борисович
  2. Супер Ліга (жінки) -  20-23.02.2019 року м. Чернігів(день приїзду 20.02.2019 р.- 1 тур)
  3. Вища Ліга (чоловіки) – 20-24.03.2019 року м. Полтава(день приїзду 20.03.2019 р.), довідки за телефоном – 097-707-5971 – Черменський А.В.
  4. Вища Ліга(жінки) – 13-17.02.2019 року  м. Львів(день приїзду 13.02.2019 р.), довідки за телефоном – 067-593-2230 – Прокопюк В.А.
  5. 1 ліга (чоловіки) -  6-10.02.2019 року м. Чернігів(день приїзду 6.02.2019 р.)

        Директор КЧУ   С.Лімонов

НОК України / Олімпійська команда

Увеличить фото...

Друзі, ви готові до нового Олімпійського конкурсу? ;)

УВАГА!!! ФОТО-КОНКУРС!!!

Сфотографуйся з логотипом Перших в історії Європейських ігор – отримай чудовий Олімпійський приз!

Правила прості:
1. Сфотографуватися з логотипом І Європейських ігор (лого можна роздрукувати, намалювати, сфотографуватися з зображенням логотипу на будь-яких предметах чи на екрані електронних гаджетів – все залежить від вашої фантазії ;)
2. Завантажити фото у коментарях до цього запису

Переможця буде визначено 4 березня – рівно за 100 днів до старту І Європейських ігор в Баку! Визначить щасливчика програма random.org
Усім успіху!

ПРО ТУР Доха Катар

Увеличить фото...

с 17 по 22.02.2015 г. в Доха Катар проходил Про Тур, в котором приняло участие 75 спортсменок

Украину представляла Татьяна Сорочинская, которая дошла до четвертьфинала. На пути в полуфинал наша спортсменка уступила со счетом 3-4 кореянке YANG Haeun.

Тренер сборной команды
Украины
Геворгизов В.Ю.

До уваги тренерів Дитячої ліги 2003 р.н.і молодші

Другий тур змагань відбудеться в м. Ковель Волинська область з 6 по 8 березня 2015 р.

День приїзду 5 березня 2015 р. розміщення в готелі "Лісова пісня" бульвар Лесі Українки,12. Проживання від 65 грн. тел. для бронювання проживання 050-15-330-75, спортзал знаходиться по бул. Лесі Українки,9 у Ковельській ДЮСШ.
Відповідальний за проведення змагань Демчук Євген Романович тел. 066-55-72-092.

Директор КЧУ
Тираспольський І.М.

Турнір -12 Найсильніших юніорів України 1997 р. та молодші

З 13 по 15 лютого 2015 р. змагались юнаки та дівчата 1997 р. н. та молодші

Результати змагань

Дівчата
1 місце - Налісніковська Олена м. Херсон - 20 очок
2 місце - Синицина Юрія м. Херсон - 20 очок
3 місце - Братейко Соломія м. Жовква - 20 очок
4 місце - Перебійнос Вероніка м. Київ - 19 очок
5 місце - Федорова Юлія м. Херсон - 18 очок
6 місце - Топчій Марія м. Жовква - 17 очок
7 місце - Алексєйчик Юлія м. Херсон - 17 очок
8 місце - Коломієць Єлізавета м. Харків - 15 очок
9 місце - Куткова Олена м. Херсон - 13 очок
10 місце - Кануннікова Василіса м. Дніпропетровськ - 13 очок
11 місце - Юренева Ольга м. Київ - 13 очок
12 місце - Видрученко Аліна м. Миколаїв - 11 очок

Юнаки
1 місце - Тоткало Владислав м. Нова Каховка - 22 очка
2 місце - Синкевич Богдан м. Київ - 21 очко
3 місце - Канунніков Ілля м. Дніпропетровськ - 20 очок
4 місце - Брояковський Всеволод м. Дніпропетровськ - 19 очок
5 місце - Рябухін Антон м. Харків - 18 очок
6 місце - Калугін Владислав м. Н.Каховка - 17 очок
7 місце - Лушніков Володимир м. Київ - 15 очок
8 місце - Гавриш м. Дніпропетровськ - 15 очок
9 місце - Реверук Станіслав м. Н.Каховка - 14 очок
10 місце - Цубера Роман м. Харків - 14 очок
11 місце - Дьомін Микита м. Миколаїв - 11 очок
12 місце - Таранчук Дмитро м. Миколаїв - 10 очок

Вниманию команд Центрального региона

3-й тур пройдет 2-5 апреля в следующих городах:

1 финал - г. Киев "Лидер"

1. "Киевские молнии" г. Киев
2. "Тайфун-2" г. Умань
3. "Феникс" г.Киев
4. ДЮСШ-2 "Лидер г. Киев
5. "Драйв-спорт" г. Киев
6. "Ракетка" г. Киев
7. "Тайфун-3" г. Умань
8. "ДЮСШ-23" г. Киев
9. "ХХ век" г. Киев
10. "Поколение-2" г. Киев
11. "Поколение-2" г. Киев
12. "ЖГТУ" г. Житомир

2-й финал - гор. Кировоград
1. "КПД" г. Кировоград
2. "Тайфун-4" г. Умань
3. "Запил" г. Киев
4. "Виктория" г. Кировоград
5. ТК "Сумы" г. Сумы
6. "Инваспорт" г. Чернигов
7. "Тайфун-5" г. Умань
8. "Искра" г. Казатин
9. УДПУ г. Умань
10. "Киевские молнии-2" г. Киев
11. "Феникс" г. Макаров
12. ТК "Монастырище" -Монастырище

Контактный телефон 067-288-69-22 Чернобаб Иван Федорович

Dear table tennis fans,



we would like to inform you about tomorrow’s live coverage of 2015 ITTF Europe Top 16 on ETTU TV powered by LAOLA1.tv.

The venue will be broadcast LIVE and FREE on http://ettu.laola1.tv as well as in the LAOLA1.tv APPs (IOS/Android).

Турнір найсильніших юнаків та дівчат України 2000 р.н. TOP-16

З 29 по 31.01.2015 р. у м. Києві в СК "Лідер" пройшов Турнір найсильніших юнаків та дівчат України TOP-16.

Детальніше: Турнір найсильніших юнаків та дівчат України 2000 р.н. TOP-16

ВНИМАНИЕ! Всем тренерам и спортсменам!

Официальный мяч чемпионатов
Украины и турниров сильнейших Украины во всех возрастах
"Tibhar 3 * plastic".


государственный тренер Украины
Н.Н. Ульянчич

МЕЖДУНАРОДНЫЙ ТУРНИР „КУБОК КАРПАТ - 2015”

22-26 апреля 2015 г.

Организаторы: Комитет по физическому воспитанию и спорту МОН Украины, Департамент образования и науки, управление молодежи и спорта Ивано-Франковской ОГА, Федерация настольного тенниса Ивано-Франковской области

Место проведения: г. Ивано-Франковск, ул.Карпатская, 15, спортивный зал

Детальніше: МЕЖДУНАРОДНЫЙ ТУРНИР „КУБОК КАРПАТ - 2015”

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР „КУБОК КАРПАТ - 2015”

22-26 квітня 2015 р.

Організатори: Департамент освіти і науки, управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА, федерація настільного тенісу Івано-франківської області

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул.Карпатська, 15, спортивний зал

Детальніше: МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР „КУБОК КАРПАТ - 2015”