Новости

 

                                  До відома команд КЧУ!

                          Строки проведення 3-х турів КЧУ:

  1. Супер Ліга(чоловіки, 5-12 місце) – 31.01.-03.02.2019 року м. Красилів(день приїзду 31.01.2019 р.),довідки за телефоном - 067-380-1723-Євтішенков Олександр Борисович
  2. Супер Ліга (жінки) -  20-23.02.2019 року м. Чернігів(день приїзду 20.02.2019 р.- 1 тур)
  3. Вища Ліга (чоловіки) – 20-24.03.2019 року м. Полтава(день приїзду 20.03.2019 р.), довідки за телефоном – 097-707-5971 – Черменський А.В.
  4. Вища Ліга(жінки) – 13-17.02.2019 року  м. Львів(день приїзду 13.02.2019 р.), довідки за телефоном – 067-593-2230 – Прокопюк В.А.
  5. 1 ліга (чоловіки) -  6-10.02.2019 року м. Чернігів(день приїзду 6.02.2019 р.)

        Директор КЧУ   С.Лімонов

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР „КУБОК КАРПАТ - 2015”

22-26 квітня 2015 р.

Організатори: Департамент освіти і науки, управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА, федерація настільного тенісу Івано-франківської області

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул.Карпатська, 15, спортивний зал

Детальніше: МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР „КУБОК КАРПАТ - 2015”

Вниманию команд супер лига женщины

Команда супер лига женщины "ДЮСШ-23" гор. Киев (директор Коваль Т.Н., тренер Дробов Д.В.) снята с соревнований за не оплату взноса.


Директор КЧУ
И.М.Тираспольский

Дозаявка в высшую дигу женщины

В команду СУМДУ г. Сумы высшая лига женщины из команды ДЮСШ-3 г. Киев переведена Кокунина Янина, 1982 г.р., мс



Директор КЧУ
И.Тираспольский

Результаты ТОР – 16

В г.Киеве с 28 по 31 января в СК « ЛИДЕР» прошёл турнир сильнейших кадетов и кадеток Украины ТОР – 16

Согласно положения , к турниру были допущены: 8 спортсменов по результатам последнего Чемпионата Украины среди кадетов , 2 спортсмена по рейтингу , 2 спортсмена по результатам ТОР – 24 среди мини – кадетов, 1 – местный и 3 места были разыграны в отборочном турнире. Вместо заболевшего Омельчука , был допущен следующий спортсмен по результатам ЧУ - Нечипорук. Вместо заболевшего Малова , был допущен Смолин - 3 –е место на ЧУ по мини – кадетам. Результаты турнира у юношей : 1.Резниченко Остап ( Алчевск – Киев) 2. Лимонов Антон ( Винница) 3. Джанибекян Карен (Киев) 4. Олескевич Александр (Львов – Киев) 5. Слюзенко Владислав ( Киев) 6. Лушников Владимир ( Киев) 7. Нечипорук Вадим ( Луцк) 8. Ярошенко Антон ( Киев) 9. Шклярук Алексей ( Киев) 10. Биндас Олег (Львов) 11. Жолубак Михаил ( Ивано – Франковск) 12.Гребенюк Андрей ( Прилуки) 13.Капелюха Олег (Львов) 14.Ткаченко Александр ( Луганск – Киев) 15. Смолин Роман (Луцк) 16. Юрченко Кирилл ( Умань). У девушек , вместо не приехавших Канунниковой и Топчий , была допущена Димитренко и 4 места были разыграны в отборочном турнире. Итоговые результаты: 1.Перебейнос Вероника (Киев) 2.Миклуха Анна (Киев) 3.Кондратенко Виктория ( Донецк) 4.Москалюк Анастасия ( Измаил) 5.Цюпко Александра (Киев) 6.Губская Екатерина ( Харьков) 7.Куртенко Алина ( Киев) 8.Приходько Анастасия (Щорс – Киев) 9.Епифанцева Анастасия (Киев) 10.Соломко Дарья (Винница) 11.Каплун Ева ( Донецк) 12.Мартыненко Мария ( Киев) 13.Евтодий Иоланта ( Одесса) 14.Димитренко Анастасия (Сергеевка) 15.Курищенко Мария ( Кировоград) 16.Мартыненко Анастасия (Киев).

Т.Кокунина.

Уважаемые участники Клубного Чемпионата Украины

всем, кто находится в зоне боевых действий!

Вам необходимо, оформить для участия в соревнованиях.
спецпропуска для въезда на территорию, контролируемую Украиной.
Оформление документов необходимо начать оформлять за 20 дней до начала соревнований.


Директор КЧУ
Тираспольский И.М.

Результати турніру найсильніших юнаків та дівчат України з настільного тенісу 2003 р.н. і молодші

З 9 по 12 січня 2015 р. у м. Умань пройшли змагання між найсильнішими юнаками України 2003 р.н. і молодші

Результати:

Юнаки:
1 місце - Малов Олександр (Дніпропетровськ) - 22 очка
2 місце - Гребенюк Андрій (Прилуки) - 20 очок
3 місце - Смолін Роман (Луцьк) - 19 очок
4 місце - Дьомін Нікіта (Миколаїв) - 19 очок
5 місце - Голодухін Глеб (Київ) - 17 очок
6 місце - Денисенко Вадим (Київ) - 17 очок
7 місце - Галай Дмитро (Умань) - 16 очок
8 місце - Проценко Данііл (Ізмаіл) - 16 очок
9 місце - Селюченко Олександр (Київ) - 15 очок
10 місце - Абдуллін Ігор (Київ) - 14 очок
11 місце - Неборак Дмитро (Київ) 12 очок
12 місце - Сальніков Володимир (Умань) - 11 очок

Дівчата
1 місце - Куріщенко Марія (Кіровоград)-20 очок
2 місцеї - Євтодій Іоланта (Одеса) - 20 очок
3 місце - Видрученко Аліна (Миколаїв) - 20 очок
4 місце - Мартиненко Марія (Київ) - 19 очок
5 місце - Куртенко Вікторія (Київ) - 18 очок
6 місце - Чагіна Анна (Київ) - 17 очок
7 місце - Ман Аліна (Запоріжжя) - 17 очок
8 місце - Паньова Емма (Київ) - 16 очок
9 місце - Чернівська Аліна (Вознесенськ) - 14 очок
10 місце - Боднар Анастасія (Київ) - 13 очок
11 місце - Сушкета Вікторія (Умань) - 12 очок
12 місце - Шинкарьова Ірина (Вознесенськ) - 12 очок

Клубный чемпионат Украины

Переходы

1. Из команды "ЛИРС" - высшая лига мужчины в команду "ПНТУ" Полтава -высшая лига перешел Синкевич Богдан.

2. Из команды "РИТМ" г. Днепропетровск, высшая лига женщины в команду "ДЮСШ-23" г. Киев перешла Мыдвецька Анастасия.

3. Из команды "ИФНТУНГ" высшая лига в команду "ОДЮСШ" гор.Ивано Франковск перешел Сапа Андрей.

4. Из команды "ОДЮСШ" н. Ивано Франковск в команду "ИФНТУНГ" высшая лига перешел Мосюк Михаил.


Директор КЧУ
И.Тираспольский

Клубный чемпионат Украины

Сообщаем о дозаявках

1. В команду "Торговый альянс "ТАН" супер лига мужчины дозаявлен Ву Ди, 1996 г.р., мс

2. В команду "Кригер" г. Бердычев высшая лига мужчины дозаявлены:
Попов Роман, 1994 г.р., кмс
Кондратий Евгений, 1995 г.р., кмс
Дудка Дмитрий, 1996 г.р., кмс

3. В команду СК "ЛИРС-2" высшая лига мужчины дозаявлен Бердник Павел, 1990 г.р., мс


Директор КЧУ
И.Тираспольский

Вниманию команд, участников Клубного чемпионата Украины

Изменены города принимающие 3-й тур

1. Высшая лига мужчины пройдет в гор. Львов с 4 по 8.03.2015 г. контактный телефон Маевка И.А. 097-465-58-90, Мудрый И.Б. - 096-880-80-66

2. Первая лига мужчины пройдет в гор.Ивано Франковск с 4 по 8.03.2015 г. контактный тел. 067-100-56-22- Мельничук В.И.

3. Первая лига женщины пройдет в г. Киев с 5-8.03.2015 г. контактный тел. 093-091-35-33 - Кокунина Т.Б.


Директор КЧУ
Тираспольский И.М.

Турнір найсильніших юніорів України (1997 р.н. та молодші)

13-15 лютого 2015 року м. Херсон (день приїзду 12 лютого, початок відбіркових змагань 16:00)

Головний суддя Вечерок Є.М.

ТОР-12

Рейтинг 01.2015

Юнаки Дівчата

1.​ Самокиш К. (Київ) 1. Братейко С. (Львів)

2.​ Тоткало В. (Н. Каховка) 2. Кізюк К. (Львів/Київ)

3.​ Резниченко О. (Алчевськ/Київ) 3. Синіцина Ю. (Херсон)

4.​ Чмельов Р. (Свердловськ) 4. Гайдей О. (Ів.-Франківськ)

5.​ Брояковський В. (Дніпро-вськ/Кіровоград) 5. Скоробагатько О. (Київ)

6.​ Синкевич Б. (Ів.-Франківськ) 6. Перебийнос В. (Київ)

7.​ Каннуніков І. (Дніпропетровськ) 7. Налісніковська О. (Херсон)

8.​ Лімонов А. (Вінниця) 8. Симірякіна К. (Миколаїв)

(Запас)

1.​ Калугін В. (Н. Каховка) 1. Кондратенко В. (Донецьк)

2.​ Трофімов Н. (Дніпропетровськ) 2. Федорова Ю. (Херсон)

3.​ Жолубак М. (Ів.-Франківськ) 3. Михайлик Я. (Київ)

4.​ Плішило В. (Львівська обл.) 4. Підлипна І. (Львів)

ТОР-16, кадети 29-31.01.2015 м. Київ

9. 9.

Місцевий (рейтинг 45 та більше)

10. 10.

Відбір

11.​ 11.

12.​ 12.

Міністерство молоді та спорту України

Федерація настільного тенісу України

Федерація настільного тенісу м. Херсона

Турнір 12 найсильніших юніорів України (1997р.н. та молодші) з настільного тенісу
12-15 лютого 2015 року м. Херсон

Програма змагань
12.02.2015 (четвер) - Приїзд учасників,розміщення в гуртожитку ВУФК (Чекістів 2а, тел. 0552266675)

16.00 - 19.00 - відбіркові змагання для попадання в 12(спеціалізований спортивний зал настільного тенісу ВУФК, вул. Перекопська 3 тел.0552264117

19.00 - засідання суддівської колегії з тренерами - представниками.

13.02.2015 (п'ятниця)

09.00-13.00 - дівчата 1,2,3,4,5 тури

14.00-18.00 - юнаки 1,2,3,4,5 тури

14.02.2015 (субота)

09.00-12.00 - дівчата 6,7,8,9 тури

13.00-16.00 - юнаки 6,7,8,9 тури

15.02.2015 (неділя)

09.00-10.30 - дівчата 10,11 тури

11.30-13.00 - юнаки 10,11 тури

13.30 - нагородження переможців та призерів змагань

Примітка: програма змагань може бути змінена при відключенні світла.

Головний суддя,

арбітр міжнародної категорії Є.М.Вечерок

Кузнецова Т.О 0501660102 0678870050