Новости

 

                                  До відома команд КЧУ!

                          Строки проведення 3-х турів КЧУ:

  1. Супер Ліга(чоловіки, 5-12 місце) – 31.01.-03.02.2019 року м. Красилів(день приїзду 31.01.2019 р.),довідки за телефоном - 067-380-1723-Євтішенков Олександр Борисович
  2. Супер Ліга (жінки) -  20-23.02.2019 року м. Чернігів(день приїзду 20.02.2019 р.- 1 тур)
  3. Вища Ліга (чоловіки) – 20-24.03.2019 року м. Полтава(день приїзду 20.03.2019 р.), довідки за телефоном – 097-707-5971 – Черменський А.В.
  4. Вища Ліга(жінки) – 13-17.02.2019 року  м. Львів(день приїзду 13.02.2019 р.), довідки за телефоном – 067-593-2230 – Прокопюк В.А.
  5. 1 ліга (чоловіки) -  6-10.02.2019 року м. Чернігів(день приїзду 6.02.2019 р.)

        Директор КЧУ   С.Лімонов

Состав сборной команды Украины на Чемпионат Мира

Исполкомом, который состоялся в г.Киеве 4.03.2015 г.

утвержден состав сборной команды Украины на Чемпионат Мира

Мужчины
1. Коу Лей
2. Катков Иван
3.Жмуденко Ярослав
резерв Дидух Александр

женщины
1. Песоцкая Маргарита
2. Биленко татьяна
3. Гапонова Анна
резерв Фарладанская Анна

Международный турнир КУБОК КАРПАТ

пройдет с 22 по 26 апреля 2015 г. в гор.Ивано-Франковске.
Звоните, приезжайте. Мы Вас ждем!

Оргкомитет
Дзвинчук Д.И., Мельничук В.И.

ВНИМАНИЮ КОМАНД СУПЕР ЛИГИ!

Утверждены сроки проведения 4 тура. Соревнования пройдут в г. Ивано-Франковске с 7 по 10 мая 2015 г. День приезда 7 мая.
Контактные телефоны 050-927-42-11 Дзвинчук Дмитрий Иванович
067-100-56-22 - Мельничук Владимир Иванович


Директор КЧУ
И.Тираспольский

Чемпионат Украины

Увеличить фото...

В спорткомплексе "Лирс" г..Жовквы 1 марта закончился
лично-командный чемпионат Украины. В составах команд
13-и областей и г.Киева в соревнованиях приняли участие
все сильнейшие спортсмены страны.
Поздравляем победителей:
Командный разряд
Мужчины
1. Киев-1 (Евгений Прищепа, Виктор Ефимов).
2. Львовская область-1 (Александр Дидух, Александр Тимофеев, Юрий Надольный).
3. Полтавская область (Иван Катков, Геннадий Закладный, Александр Ковалев).

Женщины
1. Харьковская область-1 (Татьяна Биленко, Анна Гапонова).
2. Запорожская область (Евгения Васильева, Усачева Марина).
3. Львовская область-1 (Моцык Ирина, Братейко Соломия).

Личный разряд
Мужчины
1. Коу Лей
2. Виктор Ефимов
3. Ярослав Жмуденко
3. Иван Катков.

Женщины
1. Маргарита Песоцкая
2. Татьяна Биленко (Сорочинская)
3. Анна Фарладанская
3. Анна Гапонова

Парный разряд
Мужчины
1. Евгений Прищепа - Александр Дидух
2. Дмитрий Писарь - Виктор Ефимов
3. Коу Лей - Ярослав Жмуденко
3. Иван Катков - Геннадий Закладный

Женщины
1. Анна Фарладанская - Валерия Степановская
2. Анна Гапонова - Татьяна Биленко
3. Соломия Братейко - Ирина Моцык
3. Алина Шворак - Екатерина Кизюк

Смешанный разряд
1. Иван Катков - Анна Гапонова
2. Александр Дидух - Татьяна Биленко (Сорочинская)
3. Кирилл Самокиш - Соломия Братейко
3. Богдан Когут - Ирина Моцык


Друз!

Увеличить фото...

Стартував фотоконкурс до I Європейських ігор
02 Березня 2015 More Sharing


4 березня Європейська Олімпійська родина відзначатиме 100 днів до старту історичних змагань континенту – I Європейських ігор, які проходитимуть з 12 по 28 червня 2015 року в Баку (Азербайджан).

Національний олімпійський комітет України у своїх групах в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, http://www.facebook.com/olympicua запустив конкурс фотографій, участь у якому можуть взяти всі бажаючі.

Для цього потрібно сфотографуватись з логотипом І Європейських ігор (лого можна роздрукувати, намалювати, сфотографуватися з зображенням логотипу на будь-яких предметах чи на екрані електронних гаджетів), завантажити фото у групах під відповідним постом.

Переможця буде визначено безпосередньо 4 березня – рівно за 100 днів до старту І Європейських ігор в Баку за допомогою програми random.org.

Долучайтесь до конкурсу і виграйте олімпійський подарунок!

Дивіться ролік про 1 Європейські Ігри в Баку 2015 р.

Посилання на відео:

http://www.ex.ua/710465660572

НОК України / Олімпійська команда

Увеличить фото...

Друзі, ви готові до нового Олімпійського конкурсу? ;)

УВАГА!!! ФОТО-КОНКУРС!!!

Сфотографуйся з логотипом Перших в історії Європейських ігор – отримай чудовий Олімпійський приз!

Правила прості:
1. Сфотографуватися з логотипом І Європейських ігор (лого можна роздрукувати, намалювати, сфотографуватися з зображенням логотипу на будь-яких предметах чи на екрані електронних гаджетів – все залежить від вашої фантазії ;)
2. Завантажити фото у коментарях до цього запису

Переможця буде визначено 4 березня – рівно за 100 днів до старту І Європейських ігор в Баку! Визначить щасливчика програма random.org
Усім успіху!

ПРО ТУР Доха Катар

Увеличить фото...

с 17 по 22.02.2015 г. в Доха Катар проходил Про Тур, в котором приняло участие 75 спортсменок

Украину представляла Татьяна Сорочинская, которая дошла до четвертьфинала. На пути в полуфинал наша спортсменка уступила со счетом 3-4 кореянке YANG Haeun.

Тренер сборной команды
Украины
Геворгизов В.Ю.

До уваги тренерів Дитячої ліги 2003 р.н.і молодші

Другий тур змагань відбудеться в м. Ковель Волинська область з 6 по 8 березня 2015 р.

День приїзду 5 березня 2015 р. розміщення в готелі "Лісова пісня" бульвар Лесі Українки,12. Проживання від 65 грн. тел. для бронювання проживання 050-15-330-75, спортзал знаходиться по бул. Лесі Українки,9 у Ковельській ДЮСШ.
Відповідальний за проведення змагань Демчук Євген Романович тел. 066-55-72-092.

Директор КЧУ
Тираспольський І.М.

Турнір -12 Найсильніших юніорів України 1997 р. та молодші

З 13 по 15 лютого 2015 р. змагались юнаки та дівчата 1997 р. н. та молодші

Результати змагань

Дівчата
1 місце - Налісніковська Олена м. Херсон - 20 очок
2 місце - Синицина Юрія м. Херсон - 20 очок
3 місце - Братейко Соломія м. Жовква - 20 очок
4 місце - Перебійнос Вероніка м. Київ - 19 очок
5 місце - Федорова Юлія м. Херсон - 18 очок
6 місце - Топчій Марія м. Жовква - 17 очок
7 місце - Алексєйчик Юлія м. Херсон - 17 очок
8 місце - Коломієць Єлізавета м. Харків - 15 очок
9 місце - Куткова Олена м. Херсон - 13 очок
10 місце - Кануннікова Василіса м. Дніпропетровськ - 13 очок
11 місце - Юренева Ольга м. Київ - 13 очок
12 місце - Видрученко Аліна м. Миколаїв - 11 очок

Юнаки
1 місце - Тоткало Владислав м. Нова Каховка - 22 очка
2 місце - Синкевич Богдан м. Київ - 21 очко
3 місце - Канунніков Ілля м. Дніпропетровськ - 20 очок
4 місце - Брояковський Всеволод м. Дніпропетровськ - 19 очок
5 місце - Рябухін Антон м. Харків - 18 очок
6 місце - Калугін Владислав м. Н.Каховка - 17 очок
7 місце - Лушніков Володимир м. Київ - 15 очок
8 місце - Гавриш м. Дніпропетровськ - 15 очок
9 місце - Реверук Станіслав м. Н.Каховка - 14 очок
10 місце - Цубера Роман м. Харків - 14 очок
11 місце - Дьомін Микита м. Миколаїв - 11 очок
12 місце - Таранчук Дмитро м. Миколаїв - 10 очок