Новости

Особисто-командний Чемпіонат України

З 28 лютого по 3 березня 2018 року у спорткомплексі "Хімік" м.Чернігів

буде проведений особисто-командний чемпіонат України.

Заявки від областей (у тому числі і пари) згідно квоти подаються не пізніше 22.02.2018

по Email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (копію - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або по факсу - 044 2890144

Форма заявки та квота додаються.

Головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії Зайцев М.М., 050 2394 98,

Головний секретар - суддя національної категорії Гусак Ю.В., 096 7018235

З питань розміщення звертатись до СК "Хімік" - 0503124560 Дмитро

квота спортсменів від команд:

область

чоловіки

жінки

1

Київ

17

13

2

Чернігівська

6

6

3

Полтавська

5

3

4

Донецька

5

3

5

Львівська

4

7

6

Харківська

4

7

7

Одеська

3

6

 

Всі інші області : чоловіки-3, жінки-3,тренери-2

Вкладення:
Скачати цей файл (заявка на ЧУ 2018.doc)заявка на ЧУ 2018.doc[ ]117 kB

II-й Всеукраїнський турнір з настільного тенісу памяті М.В.Оганесяна.

 

11-14 січня 2018 року в місті Покровську, що на Донеччині, пройшов

II-й Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті М.В. Оганесяна.

Традиційно турнір відкрився покладанням квітів до меморіальної дошки засновника і багатолітнього очільника ДЮСШ, відомого в області тренера й знаного в Україні судді з настільного тенісу, майстра спорту Мікаела Оганесяна, якого немає з нами вже два роки.

У трьох вікових категоріях серед хлопчиків і дівчаток (2002-2004, 2005-2006 і 2007 років народження) змагалися 86 учасників з Донецької, Дніпропетровської та Луганської областей, зокрема, з міст Маріуполя, Дніпра, Нікополя, Покровська, Бахмута, Краматорська, Костянтинівки, Дружківки, Селідового та інших міст Донеччини.

Результати змагань серед хлопчиків і дівчаток:

місце

Хлопці 2007 р.н.

і молодші

місто

місце

Дівчата 2007 р. н.

 і молодші

місто

1

Петух Назар

Бахмут

1

Дерлюк  Ганна

Нікополь

2

Дерлюк Антон

Нікополь

2

Бабенко Людмила

Дон.обл.

3

Цокур Артем

Покровськ

3

Дубініна Анастасія

Нікополь

 

місце

Хлопці 2005-2006 років народження

місто

місце

Дівчата 2005-2006 років народження

місто

1

Стібель Олександр

Покровськ

1

Пахомова Ганна

Бахмут

2

Петух Назар

Бахмут

2

Бабенко Людмила

Покровськ

3

Реготун Олег

Дружківка

3

Дерлюк Ганна

Нікополь

 

місце

Юнаки 2002-2004 років народження

місто

місце

Дівчата 2002-2004 років народження

місто

1

Бодрухін Іван

Дніпро

1

Пахомова Ганна

Бахмут

2

Стібель Олександр

Покровськ

2

Гусєва Вікторія

Нікополь

3

Реготун Олег

Дружківка

3

Вечеря Марія

Нікополь

 

місце

Юнаки. Пари

місто

місце

Дівчата. Пари

місто

1

Стібель Олександр

Петух Назар

Покровськ

Бахмут

 

1

Гусєва Вікторія

Вечеря Марія

Нікополь

Нікополь

2

Бодрухін Іван

Дерлюк Антон

Дніпро

Нікополь

 

2

Пахомова Ганна

Бабенко Людмила

Бахмут

Покровськ

3

Цокур Артем

Безпалий Вадим

Покровськ

Покровськ

 

3

Островська Ганна

Тусевич Єлізавета

Селідово

Селідово

3

Овчаров Денис

Зуділов Володимир

Покровськ. район

 

3

Спіріна Вікторія

Дерлюк Ганна

Нікополь

Нікополь

 

 

У командному заліку серед хлопчиків переможцями стала команда міста Покровська (тренер – Вікторія Кацюба), друге місце посла команда міста Нікополя (тренер – Світлана Братік) і третє місце вибороли тенісисти Покровського району (тренер – Олексій Пономаренко).

У командному заліку серед дівчаток перемогла команда міста Нікополя (тренер – Світлана Братік), другими стали юні тенісистки міста Бахмута (тренер – Віталій Кібка) і третє місце посіли тенісистки міста Покровська (тренер – Вікторія Кацюба).

 

У турнірі серед жінок та чоловіків у вікових категоріях 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60-69 років та 70 років і старші змагалися 77 спортсменів.

Результати змагань серед дорослих:

 

місце

Чоловіки 18-29 р.

місто

місце

Чоловіки 30-39 р.

місто

1

Тицький Максим

Покровськ

1

Малинка Роман

Покровськ

2

Малинка Роман

Покровськ

2

Бодрухін Володимир

Луганськ

3

Переясловський Дмитро

Покровськ

3

Полісинський Микола

Покровськ

 

місце

Чоловіки 40-49 р.

місто

місце

Чоловіки 50-59 р.

місто

1

Бодрухін Володимир

Луганськ

1

Волков Павло

Мирноград

2

Романюк Анатолій

    Білицьке

2

Києнко Сергій

Дружківка

3

Хникін Андрій

Маріуполь

3

Капустін Анатолій

Маріуполь

 

місце

Чоловіки 60-69 р.

місто

місце

Чоловіки 70 і старше

місто

1

Лосєв Олександр

Кремінна

1

Гаврильчук Олександр

Маріуполь

2

Волков Павло

Мирноград

2

Гайдаш Олександр

Кремінна

3

Капустін Анатолій

Маріуполь

 

 

місце

Жінки

місто

1

Коновалова Наталія

Маріуполь

2

Лосєва Оксана

Кремінна

3

Болотна Людмила

Краматорськ

 

У турнірі взяли участь спортсмени з обмеженими фізичними властивостями.

Результати змагань:

місце

Спортсмени -візочники

місто

місце

Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату

місто

1

Сагіров Павло

Покровськ

1

Рубцов Микита

Покровськ

2

Перков Віктор

Мирноград

2

Писаренко Анатолій

Покровськ

3

Байрамшин Віталій

Покровськ

3

Переяслов Віктор

Покровськ

 

Учасники турніру вдячні  Покровському міському голові Руслану Валерійовичу Требушкіну за створення сприятливих умов для занять настільним тенісом у Покровську, директору департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимиру Петровичу Мицику за фінансову підтримку турніру та директору ДЮСШ Ігорю Олександровичу Юркіну за належну організацію турніру.

На церемонії нагородження переможців та призерів  турніру до його учасників звернулася вдова Мікаела Оганесяна – Галина Прокопівна Оганесян. Вона подякувала організаторам , членам суддівської колегії, маленьким і дорослим спортсменам за любов до настільного тенісу, яку, крізь довге та яскраве спортивне життя проніс у своєму серці її чоловік.

 Ім’я великого спортсмена, тренера, судді, а головне, чудової людини Мікаела Володимировича Оганесяна, який зробив неоціненний внесок у розвиток настільного тенісу в Донецькій області та Україні буде жити в пам’яті його численних друзів та вдячних учнів.

Турнір обслуговувала суддівська колегія у складі судді Національної категорії Антона Бобиря (м.Київ) і суддів 1-ї категорії Вікторії Кацюби (м.Покровськ) та Артема Лисичка (м.Кремінна).

 

Антін БОБИР,

головний суддя змагань,

суддя Національної категорії,

член Національної спілки журналістів України

 

Всеукраїнські змагання серед найсильніших мінікадетів України (2006 р.н. та молодші).

З 16 по 19 січня 2018 р. у м. Львів пройшли змагання серед найсильніших мінікадетів України (2006 р.н. та молодші).

Результати змагань дивіться у вложенні.

Всеукраїнський ветеранський турнір з настільного тенісу, присвячений 25-річчю СК « Еталон» ,м.Біла Церква

 В неділю, 21 січня, в ігровому залі ДЮСШ №1 проходили змагання Всеукраїнського відкритого турніру з настільного тенісу серед ветеранів, присв’яченого 25-річчю спортивного клубу «Еталон».

На турнірприбуло 56 учасників з міст: Київ, Умань, Бердичів, Сквира, БілаЦерква,

Змагання проходили в 3-х віковихкатегоріях

Переможцями і призерами стали:

Чоловіки категорія 30-44 р.р. ( 16 учасників)

І м- Чернобаб Володимир-м.Умань

ІІ м – Ковальов Микола- м.Фастів

ІІІ м – Броницький Олександр-м.Бердичів

Категорія 45-59 р.р. ( 18 учасників)

І м – Грогорьевич Віктор  - м.Б.Ц.

ІІІ м – Варченко Володимир-м.Б.Ц.

ІІІ м – Малащенко Ігор – м.Б.Ц.

Категорія 60 р. і старші ( 13 учасників)

І м – Ульянчич Микола –м.Київ

ІІ м – Костенко Анатолій – м.Бердичів

ІІІ м – Танчук Анатолій – м.Фастів

В цій категорії приймала участь 1 жінка Кравчук Тамара – м.Біла Церква

Парні розряди ( 19 пар)

І м – Ульянчич Микола, Якушев Едуард – м.Київ, Б.Ц.

ІІ м – Дрощинськи Андрій, Кузишін Олег – м.Б.Церква

ІІІ м – Августов Олександр, Чорнобаб Володимир –м.Умань

 

Головний суддя- Трофімова А.Л.

Головний секретар- Лісовський О.В.

Вкладення:
Скачати цей файл (CVV_9049_01.jpg)CVV_9049_01.jpg[ ]358 kB
Скачати цей файл (CVV_9061_02.jpg)CVV_9061_02.jpg[ ]252 kB
Скачати цей файл (CVV_9083_01.jpg)CVV_9083_01.jpg[ ]251 kB
Скачати цей файл (CVV_9092_01.jpg)CVV_9092_01.jpg[ ]302 kB
Скачати цей файл (CVV_9104_01.jpg)CVV_9104_01.jpg[ ]267 kB
Скачати цей файл (CVV_9110_01.jpg)CVV_9110_01.jpg[ ]295 kB
Скачати цей файл (CVV_9119_01.jpg)CVV_9119_01.jpg[ ]405 kB

25 січня 2018 року з 15-00 по 18-00 у НУФВСУ відбудется День вступника!

 

 

НУФВСУ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ТА НАВЧАННЯ

 

Національний університет фізичного виховання і спорту України

25 січня 2018 року

з 15-00 до 18-00 (І корпус, 2 поверх, 209 аудиторія)

проводить

ДЕНЬ ВСТУПНИКА

(у програмі представлення кафедр університету,

які здійснюють набір вступників

за освітніми ступенями бакалавра та магістра)

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ !!!

Открытый чемпионат Венгрии

Украину в Венгрии будет представлять большая делегация: Коу Лей, Анна Гапонова, Татьяна Биленко, Соломия Братейко, Евгений Прищепа, Евгения Васильева, Маргарита Песоцкая, Виктор Ефимов и Ярослав Жмуденко. Коу Лей сразу попадает в основную сетку, а остальным придется играть квалификацию в одиночном разряде.

 

ITTF будет транслировать матчи с четырех столов на открытом чемпионате Венгрии (здесь - itTV).

 

Первый день...

 

Стартовал первый день открытого чемпионата Венгрии. Сегодняшний и завтрашний день отданы на квалификацию. Игры в основной сетке стартуют в четверг, 18 января.

 

ITTF транслирует матчи с четырех столов на открытом чемпионате Венгрии (здесь - itTV). 

 

Квалификация (время местное, в Украине +1 час)

 

Одиночный разряд
Мужчины
Группа 2
№323 Виктор Ефимов - №305 NAGY Krisztian (Венгрия) 4:1 (6,5,-5,9,6)
№323 Виктор Ефимов - №43 NUYTINCK Cedric (Бельгия) 17 января 11.40 стол №10

 

Группа 4
№308 Ярослав Жмуденко - №279 Глеб Шамрук (Беларусь) 4:2 (4,10,-9,8,-9,3)
№308 Ярослав Жмуденко - №46 LIAO Cheng-Ting (Тайвань) 1:4 (-13,4,5,9,9)

 

Группа 17
№226 Евгений Прищепа - №382 Станислав Голованов (Болгария) 4:0 (2,8,3,8)
№226 Евгений Прищепа - №65 NG Pak Nam (Гонконг) 17 января 11.40 стол №18

 

Квалификационные группы мужского одиночного разряда

 

 Женщины
Группа 4
№260 Маргарита Песоцкая - №311 TRUKSOVA Lucia (Словакия) 4:0 (10,5,3,6) (видео матча)
№260 Маргарита Песоцкая - №41 SZOCS Bernadette (Румыния) 17 января 10.00 стол №18

 

Группа 9
№234 Евгения Васильева - №379 LAURENTI Jamila (Италия) 4:3 (8,-8,-8,9,1,-10,10)
№234 Евгения Васильева - №52 SUN Yingsha (Китай) 17 января 10.00 стол №4

 

Группа 16
№70 Анна Гапонова - №515 BERGAND Filippa (Швеция) 4:0 (12,6,9,3)
№70 Анна Гапонова - №206 CHASSELIN Pauline (Франция) 17 января 10.00 стол №9

 

Группа 30
№97 Татьяна Биленко - YAMADA Jessica (Бразилия) 4:2 (6,-10,-7,8,7,4)
№97 Татьяна Биленко - №162 AMBRUS Krisztina (Венгрия) 17 января 10.50 стол №3

 

Группа 31
№98 Соломия Братейко - LABOSOVA Ema (Словакия) 4:3 (9,-8,-10,5,9,-8,5)
№98 Соломия Братейко - №160 PASKAUSKIENE Ruta (Литва) 17 января 10.50 стол №1

 

Квалификационные группы женского одиночного разряда

 

Парный разряд
Анна Гапонова / Евгения Васильева - EERLAND Britt / VERMAAS Kim (Нидерланды) 17 января 19.20 стол №5

 

Второй день...

 

Второй день квалификации на открытом чемпионате Венгрии. Завершаются игры в группах и затем победители групповой стадии попадают в матчи плей-офф (по олимпийской системе на выбывание). Для попадания в основную сетку необходимо выиграть два матча плей-офф. Игры плей-офф стартуют в 15.40 по местному времени.

 

Квалификация (время местное, в Украине +1 час)

 

Одиночный разряд
Мужчины
Группа 2
№323 Виктор Ефимов - №305 Nagy Krisztian (Венгрия) 4:1 (6,5,-5,9,6)
№323 Виктор Ефимов - №43 Nuytinck Cedric (Бельгия) 4:1 (7,8,-8,4,4)

 

Группа 4
№308 Ярослав Жмуденко - №279 Глеб Шамрук (Беларусь) 4:2 (4,10,-9,8,-9,3)
№308 Ярослав Жмуденко - №46 Liao Cheng-Ting (Тайвань) 1:4 (-13,4,5,9,9)

 

Группа 17
№226 Евгений Прищепа - №382 Станислав Голованов (Болгария) 4:0 (2,8,3,8)
№226 Евгений Прищепа - №65 Ng Pak Nam (Гонконг) 2:4 (7,-4,-9,9,-9,-6)

 

Квалификационные группы мужского одиночного разряда

 

Игры плей-офф:
1/32
Виктор Ефимов - пропускает
Евгений Прищепа - №141 Devos Robin (Бельгия) 4:3 (9,11,-12,7,-5,-3,6) (видео матча)
1/16
Виктор Ефимов - №84 Persson Jon (Швеция) 3:4 (7,-3,-10,-10,7,8,-3)
Евгений Прищепа - Xu Chenhao (Китай) 3:4 (8,-6,-9,11,6,-8,-2)

 

Вся сетка игр плей-офф у мужчин

 

 Женщины
Группа 4
№260 Маргарита Песоцкая - №311 Truksova Lucia (Словакия) 4:0 (10,5,3,6) (видео матча)
№260 Маргарита Песоцкая - №41 Szocs Bernadette (Румыния) 2:4 (-8,-12,7,8,-7,-6)

 

Группа 9
№234 Евгения Васильева - №379 Laurenti Jamila (Италия) 4:3 (8,-8,-8,9,1,-10,10)
№234 Евгения Васильева - №52 Sun Yingsha (Китай) 0:4 (-4,-5,-3,-7) (видео матча)

 

Группа 16
№70 Анна Гапонова - №515 Bergand Filippa (Швеция) 4:0 (12,6,9,3)
№70 Анна Гапонова - №206 Chasselin Pauline (Франция) 4:0 (3,9,8,9)

 

Группа 30
№97 Татьяна Биленко - Yamada Jessica (Бразилия) 4:2 (6,-10,-7,8,7,4)
№97 Татьяна Биленко - №162 Ambrus Krisztina (Венгрия) 4:2 (-7,-8,9,9,5,3) (видео матча)

 

Группа 31
№98 Соломия Братейко - Labosova Ema (Словакия) 4:3 (9,-8,-10,5,9,-8,5)
№98 Соломия Братейко - №160 Paskauskiene Ruta (Литва) 2:4 (2,-8,3,-5,-10,-8) (видео матча)

 

Квалификационные группы женского одиночного разряда

 

 Игры плей-офф
1/32
Анна Гапонова пропускает
Татьяна Биленко - №104 Madarasz Dora (Венгрия) 1:4 (-6,-5,8,-5,-9) (видео матча)
1/16
Анна Гапонова - №70 Solja Petrissa (Германия) 4:2 (-3,5,-7,6,2,11)

 

Вся сетка игр плей-офф у женщин

 

 Парный разряд
1/16
Анна Гапонова / Евгения Васильева - Eerland Britt / Vermaas Kim (Нидерланды) 3:2 (-10,6,10,-11,8)
1/8
Анна Гапонова / Евгения Васильева - Laurenti Jamila/Le Thi Hong Loan (Италия) 3:1 (-8,7,14,12) (видео матча)

 

 19.01.18 г. в 18.30 Men's Singles Round of 16 - 3    FRANZISKA Patrick ( GER) -  KOU Lei (UKR)

Календарь соревнований КЧУ на 2018 год

Смотрите календарь во вложении.

Вкладення:
Скачати цей файл (КАЛЕНДАРЬ 2018.docx)КАЛЕНДАРЬ 2018.docx[ ]40 kB

YIII Міжнародний турнір "LIRS OPEN"-2018

Попередні заявки для участі в змаганнях серед юнаків та дівчат подаються в головну суддівську колегію не пізніше 17 лютого 2018 року, остаточні заявки для участі в змаганнях серед юнаків та дівчат подаються в головну суддівську колегію до 19 лютого 2018 року.

Попередні заявки для участі в змаганнях VIP – турніру подаються в головну суддівську колегію не пізніше 19 лютого 2018 року, остаточні заявки для участі в змаганнях VIP – турніру до 22 лютого 2018 року.

Попередні заявки для участі в змаганнях серед ветеранів подаються в головну суддівську колегію не пізніше 20 лютого 2018 року, остаточні заявки до 23 лютого 2018 року.

за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розклад

VІІІ міжнародного турніру з настільного тенісу

 “LIRS OPEN”-2018

20 лютого 2018 р.

 

10.00 – Закінчення подачі заявок на категорії учасників 2008 р.н. і молодші, 2006-2007 .н.

10.00 – Засідання організаційного комітету, представників та тренерів (розгляд організаційних питань)

10.30 – Жеребкування

11.00 – Попередні ігри. 2008 р.н. і молодші юнаки, 2006-2007 р.н. дівчата

16.00 – Попередні ігри. 2008 р.н. і молодші дівчата, 2006-2007 р.н. юнаки

 

21 лютого 2018 р.

09.30 – Фінальні ігри учасників категорій 2008 р.н. і молодші, 2006-2007 р.н.

14.00 – Парад відкриття змагань, нагородження переможців та призерів змагань (категорій 2008 р.н. і молодші, 2006-2007 р.н.)

14.30 – Закінчення подачі заявок на категорії учасників 2003-2005 р.н., 2000-2002 р.н.

14.30 – Засідання організаційного комітету, представників та тренерів (розгляд організаційних питань)

15.00 – Жеребкування

15.30 – Попередні ігри. 1 етап 2003-2005 р.н. юнаки, 2000-2002 р.н. дівчата

17.30 – Попередні ігри. 1 етап 2003-2005 р.н. дівчата, 2000-2002 р.н. юнаки

 

22 лютого 2018 р.

 

09.30 – Попередні ігри. 2 етап 2003-2005 р.н. юнаки, 2000-2002 р.н. дівчата

15.00 – Попередні ігри. 2 етап 2003-2005 р.н. дівчата, 2000-2002 р.н. юнаки

 

23 лютого 2018 р.

09.30 – Фінальні ігри 1 – 8 місця категорій 2003-2005 р.н., 2000-2002 р.н.

12.00Нагородження переможців та призерів змагань

12.00 – Закінчення подачі заявок на категорії учасників VIP турніру

12.10 – Засідання організаційного комітету, представників та тренерів (розгляд організаційних питань)

12.30 – Жеребкування

13.00 – Кваліфікаційні або попередні ігри VIP турніру серед чоловіків (кваліфікаційні ігри відбудуться за умови якщо кількість учасників перевищить 64 чол.) та попередні ігри VIP турніру серед жінок

15.30 – Попередні ігри VIP турніру серед чоловіків (48-64 чол.), якщо будуть проведені кваліфікаційні ігри.

 

24 лютого 2018 р.

09.30 – Фінальні ігри 1,2,3 фіналів

13.30Нагородження переможців та призерів змагань та закриття змагань.

 

(категорія ветерани)

 

24 лютого 2018 р.

13.30 – Закінчення подачі заявок на категорії учасників чоловіків віком 30-39 р., 50-59 р., 65 р. і старші

13.30 – Засідання організаційного комітету, представників та тренерів (розгляд організаційних питань)

14.00 – Жеребкування

14.30 – Попередні ігри. чоловіки віком 30-39 р.

14.30 – Попередні ігри. чоловіки віком 50-59 р.

14.30 – Попередні ігри. чоловіки віком 65 р. і старші

17.00 – Парад відкриття змагань

17.00 – Закінчення подачі заявок на категорії учасників чоловіків віком 40-49 р., 60-64 р., та жінок віком 30 р. і старші

17.00 – Засідання організаційного комітету, представників та тренерів (розгляд організаційних питань)

17.30 – Жеребкування

18.00 – Попередні ігри. чоловіки віком 40-49 р.

18.00 – Попередні ігри. чоловіки віком 60-64 р.

18.00 – Попередні ігри. жінки віком 30 р. і старші

25 лютого 2018 р.

09.00 – Фінальні ігри. чоловіки віком 30-39 р.

10.00 – Фінальні ігри. чоловіки віком 50-59 р.

11.00 – Фінальні ігри. чоловіки віком 65 р. і старші

12.15 – Нагородження переможців та призерів змагань учасників чоловіків віком 30-39 р., 50-59 р., 65 р. і старші

12.30 – Фінальні ігри. чоловіки віком 40-49 р.

12.30 – Фінальні ігри. чоловіки віком 60-64 р.

12.30 – Фінальні ігри. жінки віком 30 р. і старші

15.00 – Нагородження переможців та призерів змагань категорії учасників чоловіків віком 40-49 р., 60-64 р., та жінок віком 30 р. і старші

Контактний телефон: Прокопюк В.А. ( +380675932230 Майовка І.О. ( +380974655890.

Відповідальний за розміщення Майовка І.О. ( +380974655890. Афіша у вложенні.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Афіша LIRS OPEN 2018.jpg)Афіша LIRS OPEN 2018.jpg[ ]875 kB

Переходы и дозаявки

Супер лига женщины

= в команду "Аделаида 2" г.Херсон дозаявлена Брехова Валерияя Владимировна, 1981 г.р. Киев ШВСМ.

= из команды "Гурман" - "ДЮСШ-3" г. Киев в команду "ДЮСШ-3"- Ивахив Валерию переход

= из команды ДЮСШ-3 в команду "Гурман"-"ДЮСШ-3" - Выдрученко Алину - переход

Супер лига мужчины

= из команды "СУМДУ"-Сумы в команду ЖДТУ-Житомир  - Сарсенбаев Диас - переход

супер лига мужчины дозаявка

В команду"СУМДУ" г.Сумы Ратушняк Владислав, 1996 г.р., мс

 Высшая лига мужчин

Переход игрока Соколовского Сергея, 1975г.р.из команды "Бранд мастер" г.Киев в команду "Поколение" г.Киев .

В команду СК "ЛИРС"-ЛЕО "Керамика" г.Львов - суперлига женщины дозаявлена Степановская Валерия, 1992 г.р., мсмк

дозаявлен в команду ДЮСШ-3-Лидер-Киев Панов Никита

В команду "Кригер" г. Бердычив дозаявить Бочковского В., 1991 г.р. и Чернобаева С., 1994 г.р. вместо Васюка В. и Самарая М.

Первая лига

Перевести Молочко А. из команды  СК "Химик" в команду "СПИН" г.Чернигов.

Дозаявка

в команду первой лиги "ДВУФК-ЛЮСШ№13"

Малов Александр,2003 кадет, резерв сборной

Кибка Евгений, 2003 кадет, резерв сборной

Центральная региональная лига

в команду "Форсаж"-Киев дозаявлены: Неборак Дмитрий,2005, Селюченко Александр, 2005 г., Тертычный Леонид, 1959 г.

Западная региональная лига

в команду "ЛФНТ" - Луцк - дозаявлены:

Вахта Дмитрий, Котик Андрей, Юнчик Валентин, Левшин Виталий, Павлина Сергей, Дигалевич Дмитрий.

в команду "ДЮСШ-2".Луцк дозаявка:

Грициенко Назар, Кушнир Василий

 

Директор КЧУ Тираспольский И.М.

Изменился адрес для отправки корреспонденции ФНТУ

Сообщаем адрес для отправки корреспонденции в адрес Федерации настольного тенниса Украины

02002 г.Киев ул.Никольско-Слободская д.4Д офис 107

Федерация настольного тенниса Украины ФНТУ