Тренерский совет

Критерії відбору до юнацьких та кадетських збірних команд України 2019

Система відбору до Складу юнацької збірної команди України для участі на Юнацькому Чемпіонаті Європи, 7-16 липня 2019 року, Чехія 

 

Юніори:

1.                     Чемпіонат серед юніорів 2001 р.н. Переможець в особистих змаганнях має прямий доступ в команду без додаткових відборів.

2.                     Решта учасників команди визначаються тренером збірної по результатам наступних показників:

-         Чемпіонат серед юніорів 2001 р.н.

-         Чемпіонат України серед молоді до 21 року.

-         Всеукраїнські змагання найсильніших юніорів України 2001 р.н. (ТОП-12).

-  Світовий юнацький рейтинг станом на 01.06.2019. Світовий рейтинг враховується за умови, якщо спортсмен займає не нижче 64 місця серед європейських спортсменів

-         Національний рейтинг станом на 01.06.2019.

3.                     Всі кандидати в збірну обов'язково повинні відповідати відповідним морально-вольовим якостям та приймати участь у навчально-тренувальних зборах. Мати біометричний закордонний паспорт та медичну довідку з диспансера.

 

Тренер збірної юніорів України                       О. В. Бєльський

 

Кадети:

1.           Чемпіонат серед кадетів 2004 р.н. Переможець в особистих змаганнях має прямий доступ в команду без додаткових відборів.

2.           Світовий кадетський рейтинг станом на 01.06.2019 р. Світовий рейтинг враховується за умови, якщо спортсмен займає не нижче 32 місця серед європейських спортсменів

3.           Національний рейтинг станом на 01.06.2019. Для кандидатів в збірну рейтинг України повинен бути не менше 35 одиниць.

4.           Член кадетської збірної України повинен володіти відповідними морально-вольовими якостями та культурним рівнем, який дозволяє представляти країну на міжнародній арені. Визначається тренером збірної шляхом педагогічних спостережень на змаганнях та навчально-тренувальних зборах. Мати біометричний закордонний паспорт.

 

Тренер кадетської збірної України                      С. Ж. Коркін

 

Юніорки:

1.     Чемпіонат України серед дівчат 2001 р.н.

2.     Всеукраїнські змагання найсильніших юніорів України 2001 р.н.

3.     Чемпіонат України серед молоді до 21 року.

4.     Чемпіонат України серед жінок.

5.     Світовий юнацький рейтинг.

6.     Національний рейтинг.

Кадетки:

1.     Чемпіонат України серед кадетів 2004 р.н.

2.    Чемпіонат України серед дівчат 2001 р.н.

3.     Світовий кадетський рейтинг.

4.     Національний рейтинг.

Зайняте місце на змаганнях – це кількість набраних балів. До складу команди попадають спортсменки, які набрали найменшу кількість балів. Відсутність на відбірковому турнірі або навчально-тренувальному зборі без поважної причини штрафується додаванням 5 балів. Якщо юніорка відсутня на відбірковому турнірі або НТЗ у зв'язку з участю в заходах національної збірної України, то вона отримує 1 бал (як та, яка зайняла 1 місце). При однаковій сумі балів перевага надається спортсменці, яка зайняла вище місце на Чемпіонаті України (для кадеток – на кадетському, для юніорок – юніорському).

На розсуд тренера збірної команди – 3-й та 4-й номери в кадетській збірній і 4-й та 5-й номери в юніорській збірній.

 

Тренер збірної юніорок України                         Т. Б. Кокуніна

Тренер збірної кадеток України                          А. М. Лопатнюк

 

        Остаточний виїзний склад збірної команди України на ЮЧЄ – 2019 визначатиметься в травні-червні 2019 року на засіданні Тренерської ради за поданням тренерів команд.