Новости

До уваги членів виконкому!

10 липня 2020 року о 13.00 в офісі ГО "ФНТУ" за адресою м.Київ, пр-т П.Тичини,18 (легкоатлетичний манеж)  відбудется засідання виконкому

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Затвердження нових правил настільного тенісу України.
    Доповідає: Білащенко І. М., Бєльський О. В.
2. Про закінчення клубного чемпіонату України сезону 2019-2020 в умовах карантину.
   Доповідає: Лімонов С. А.
3. Перспективний план проведення клубного чемпіонату України на наступні роки.
    Доповідає: Писар Д., Лімонов С. А.
4. Про членські внески ФНТУ за 2019 рік.
    Доповідає: Скуріхін О., Курич К. М.
5. Різне.

Чемпіонати України, нові строки проведення! (оновлено)

В зв’язку з трьохмісячним карантином на спортивні заходи задля запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 змінено строки проведення Чемпіонатів України для вчасного формування юнацьких та кадетських збірних для участі в Юнацькому чемпіонаті Європи, який попередньо перенесено на вересень місяць поточного року, а саме:

  1. Чемпіонат України серед юніорів 2002 р.н. та молодші з 23 (день приїзду) по 26 липня 2020 року: командні та особисті змагання, м. Чернігів.
  2. Чемпіонат України серед юніорів 2005 р.н. та молодші (фінал) з 27 по 29 липня 2020 року: тільки особисті змагання, м. Чернігів.
  3. Чемпіонат України «Прудкий м’яч» серед мінікадетів 2008 р.н. та молодші з 16 по 20 вересня 2020 року.
  4. Чемпіонат України «Прудкий м’яч» серед мінікадетів 2010 р.н. та молодші з 14 по 18 жовтня 2020 року.

Додатково повідомляємо, що Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) рекомендовано тимчасово не проводити парні та змішані парні змагання, в тому числі й на Юнацькому чемпіонаті Європи не плануються проводитись дані розряди.

Вложения:
Скачать этот файл (ЧУ кадети - 2020(фінал)!.docx)ЧУ кадети - 2020(фінал)!.docx[ ]19 kB

Перенесення строків командного чемпіонату світу

    23 червня 2020 року  Виконавчий комітет ITTF збирався, щоб обговорити  ситуацію, що склалася під час пандемії COVID-19.

Виконавчий комітет погодився з місцевим організаційним комітетом (LOC) місті Пусан про те, що чемпіонат світу з настільного тенісу Hana Bank 2020 буде перенесений на перші місяці 2021 року через те, що малоймовірно, що більшість команд зможуть приїхати до Республіки Корея на попередньо узгоджені дати у вересні 2020 року.

Точна дата проведення чемпіонату буде визначена на наступному засіданні Виконавчого комітету 10 липня 2020 року.

Що стосується календаря на 2020 рік, то ITTF вивчає можливість проведення подій, які можуть бути реалізовані до кінця 2020 року.

Серія турнірв "TT Сup" - новий партнер ФНТУ!

Серія турнірів з настільного тенісу "TT Cup" і Федерація настільного тенісу України уклали тривалий партнерський договір, в рамках якого "TT Cup" стає офіційним регулярним турніром, який проводиться під егідою ФНТУ.

З 23 травня 2020 року, кожен зіграний матч в серії буде обрахований в національному рейтингу, а гравці, які показали результати, зможуть офіційно виконати нормативи спортивних розрядів.

Закінчення КЧУ сезону 2019-2020 р.

     ФНТУ за узгодженням з президентом федерації та тренерів команд, проаналізувавши   ситуацію, що склалася, прийняла рішення достроково закінчити  Клубний чемпіонат України сезону 2019-2020 р.  в зв’язку з  пандемією  короновіруса.

Список команд нового сезону 2020-2021 року залишається незмінним після двох турів, переходи команд здійснюватися не будуть. Внески  команд в сезоні 2020-2021 року будуть зменшені на суму еквівалентну  не дограним  турам.

Представникам  команд необхідно  сповістити про  участь в новому сезоні директора КЧУ.

Вітаємо з днем народження Олександра Коренецького!

Сьогодні святкує свій День народження Олександр Євгенович Коренецький - президент обласної федерації Кіровоградської області.
 
Бажаємо йому міцного здоров'я, сімейного благополуччя, енергії та необмежених можливостей для розвитку настільного тенісу в своїй області.
 
Вітаємо⯑

ФНТУ про дискваліфікацію гравців

В зв’язку з тим, що організаторами комерційних турнірів, особливо, “SETKA CUP”, нехтуючи рішеннями Уряду України (Кабінету міністрів України) та президента ФНТУ, грубо порушувалися умови карантину задля запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, Федерацією настільного тенісу України прийняте рішення стосовно дискваліфікованих гравців, які брали участь в комерційних турнірах (більшість з яких саме в турнірах “SETKA CUP”) – з 1 червня 2020 року змінити дискваліфікацію на «умовну». Але в разі участі після 1 червня «умовно» дискваліфікованих спортсменів в турнірах “SETKA CUP”, дискваліфікація стане дійсною до 31.12.2020 року без права участі у всіх турнірах (рейтингових) під егідою ФНТУ, в тому числі й Клубному чемпіонаті України.

«Умовно» дискваліфікованим спортсменам пропонується брати участь в багатьох інших рейтингових (також комерційних) турнірах, крім “SETKA CUP”, вже з 1 червня.

Також звертаємо увагу представників клубів-учасників Клубного чемпіонату України та організаторів турнірів під егідою ФНТУ стосовно неможливості участі дискваліфікованих спортсменів, якщо вони будуть після 1 червня надалі грати в турнірах “SETKA CUP”. В системі проведення турнірів та обрахунку рейтингу Ligas дискваліфіковані спортсмени будуть окремо відмічені.

Дякуємо за розуміння.

Вложения:
Скачать этот файл (Дискваліфікація.docx)Дискваліфікація.docx[ ]37 kB

на 92-м году жизни скончался заслуженный тренер А.Г. Табаровский

Федерация настольного тенниса с глубокой скорбью сообщает, что 18.05.2020 г. на 92 году скончался заслуженный тренер СССР и Украины, ветеран настольного тенниса  Александр Геннадиевич Табаровский, тренер сборных командам Украины, наставник звезды украинского и  российского настольного тенниса, заслуженного мастера спорта Светланы Гринберг. 

Трудно найти такие слова, которые бы смогли уменьшить боль родных, когда уходит из жизни самый родной человек, который отдавал всю свою любовь, поддерживал и всегда находился рядом. Сегодня, все спортивное сообщество вместе с Вами низко склоняет головы в скорби.

Светлое, доброе воспоминание об Александре Геннадиевиче, о его взносе в развитие украинского настольного тенниса будет всегда жить в сердцах всех, кто его знал, любил и уважал.

Вечная память!

Оновлений список дискваліфікації гравців

В додатку можливо ознайомитись з оновленим списком дискваліфікації.

Пішов з життя Кушнер Олександр Федорович

   7 травня 2020 року раптово пішов з життя Кушнер Олександр Федорович(27.07.1946 р.н.). Олександр Федорович багаторазовий чемпіон та призер національних та міжнародних змагань з тенісу настільного в різних вікових категоріях серед ветеранів, вчитель та тренер підроcтаючого покоління.

 Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Федоровича.

Вічна пам’ять Кушнеру Олександру Федоровичу!

Вложения:
Скачать этот файл (Кушнер О.Ф..jpg)Кушнер О.Ф..jpg[ ]381 kB