Новости

3 тур регіональної ліги Центрального регіону

   В зв’язку з великою кількістю команд регіональної ліги Центрального регіону (37) команди розподілені на дві групи(м. Умань та м. Чернігів) в 3-му турі.

В додатку можливо ознайомитись з розподілом команд.

Директор КЧУ   С.Лімонов

Результати 2 туру Дитячої ліги серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н.

В м. Чернігові з 20 по 23 лютого 2020 року пройшов  другий  тур Дитячої ліги серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. В другому  турі прийняли  участь 18 команд дівчат та  28 команд юнаків.

   Перше місце серед дівчат посіла команда КЗ «ХПКСП» ХОР м. Харків -КДЮСШ м. Вовчанськ, на другому ХВУФК м. Херсон, на третьому «Слобожаночка» м. Харків.

 Перше місце серед юнаків посіла команда Донецька область, друге команда  Ера м. Хмельницький-Дніпро, трете – ДЮСШ м. Гребінка -«ЛІРС»  м. Жовква

З детальними результатами першого туру можливо ознайомитись на сайті Ligas.io. а також в додатках.

Директор  КЧУ С. Лімонов

Открытый чемпионат Венгрии

UNGar 2020

 

Турнір світової серії відкритий чемпіонат Угорщини з призовим фондом в 170 000 USD. Більш високий призовий фонд означає і високі рейтингові очки. В Угорщині грають багато ТОП-гравців. Турнір пройде з 18 по 23 лютого в Будапешті.

У число сіяних в Угорщині потрапляють 16 спортсменів. У чоловіків перша четвірка: HARIMOTO Tomokazu, CALDERANO Hugo, OVTCHAROV Dimitrij і FRANZISKA Patrick. У жінок - ITO Mima, ISHIKAWA Kasumi, CHENG I-Ching і HIRANO Miu.

Серед учасників гравці збірної України: Маргарита Песоцька, Коу Лей, Анна Гапонова, Євген Прищепа, Ярослав Жмуденко, Соломія Братейко і Антон Лімонов. Маргарита Песоцька, перебуваючи на 37 позиції в світовому рейтингу змушена грати кваліфікацію, як і інші наші гравці. Окрім виступу в одиночному розряді, Соломія Братейко виступить в жіночому парному розряді, разом з хорваткою Andrea Pavlovic.

У чоловічому одиночному розряді, для потрапляння в основну сітку необхідно пройти 4 кола кваліфікації. У жіночому - 3 кола. У жіночому парному розряді для виходу в сєтку необхідно пройти два кола.

Після першого ігрового дня на відкритому чемпіонаті Угорщини продовжили боротьбу Ярослав Жмуденко, Коу Лей, Анна Гапонова, Соломія Братейко і Маргарита Песоцька.  Ярослав Жмуденко обіграв Альберто Ніно з Еквадору з рахунком 4: 2, а Коу Лей виграв у француза Leo De Nodrest 4: 0. Також свої стартові матчі виграли Ганна Гапонова та Соломія Братейко.

Антон Лімонов і Євген Прищепа вибули з боротьби. Антон програв в першому ж матчі румунові Олександру Козаку 1: 4. А ось Євгену випав важкий день. Тільки встигнувши повернутися з Португалії, він вже о 9 ранку грав свій перший матч в Угорщині. Його Євген виграв 4: 0. Але вже через 5 годин він знову повинен був грати. І на цей раз суперник був уже набагато сильніше, Кирило Скачков з Росії. Звичайно ж всі ці фактори (півфінал і фінал в Португалії в неділю, потім переліт в понеділок через 3000 км і потім гри вже у вівторок), не дозволили показати оптимальну гру. Євген програв 2: 4. Також програла у кваліфікації жіночого парного розряду Соломія Братейко разом з напарницею Andrea Pavlovic з Хорватії.

Другий день кваліфікації став вирішальним і заключним для багатьох наших гравців. Коу Лей, Ярослав Жмуденко, Анна Гапонова та Соломія Братейко програли свої поєдинки. Лише Маргарита Песоцька успішно продовжує боротися, вигравши свій перший матч.

Сьогодні ввечері Маргарита зіграє проти LI Yu-Jhun з Тайваню. Перемога в цьому матчі автоматично виводить Маргариту в основну сітку.

Побажаємо Маргариті вдачі!!!

 

Вложения:
Скачать этот файл (BRATEYKO_2020_02.jpg)BRATEYKO_2020_02.jpg[ ]79 kB
Скачать этот файл (Pryshchepa_HUN_2020_02.jpg)Pryshchepa_HUN_2020_02.jpg[ ]68 kB

Відкритий чемпіонат Угорщини

Турнір світової серії відкритий чемпіонат Угорщини з призовим фондом в 170 000 USD. Більш високий призовий фонд означає і високі рейтингові очки. В Угорщини грають багато ТОП-гравців. Турнір пройде з 18 по 23 лютого в БудапештІ.

У число сіяних в Угорщині потрапляють 16 спортсменів. У чоловіків перша четвірка: HARIMOTO Tomokazu, CALDERANO Hugo, OVTCHAROV Dimitrij і FRANZISKA Patrick. У жінок - ITO Mima, ISHIKAWA Kasumi, CHENG I-Ching і HIRANO Miu.

Є серед учасників і українські гравці: Маргарита Песоцька, Коу Лей, Анна Гапонова, Євген Прищепа, Ярослав Жмуденко, Соломія Братейко і Антон Лімонов. Маргарита Песоцька, перебуваючи на 37 позиції в світовому рейтингу змушена грати кваліфікацію. Як і інші наші гравці. Окрім виступу в одиночному розряді, Соломія Братейко виступить в жіночому парному розряді, разом з хорваткою Andrea Pavlovic.

У чоловічому одиночному розряді, для потрапляння в основну сітку необхідно пройти 4 кола кваліфікації. У жіночому - 3 кола. У жіночому парному розряді для виходу в сітку необхідно пройти два кола.

 Час місцевий. В Україні +1 година.

Кваліфікація
одиночний розряд
чоловіки
1 коло
№148 Євген Прищепа - №1212 ANDERSEN Martin (Данія) 18 лютого 9.00 стіл №12
№458 Антон Лімонов - №249 CAZACU Alexandru (Румунія) 18 лютого 9.50 стіл №14
2 коло
№161 Ярослав Жмуденко - №76 MINO Alberto (Еквадор) 18 лютого
№54 Коу Лей - переможець DE NODREST Leo (Франція) / KISHEGYI Akos (Угорщина) 18 лютого

жінки
1 коло
№65 Анна Гапонова - №202 ALTINKAYA Sibel (Туреччина) 18 лютого 11.30 стіл №14
№187 Соломія Братейко - №128 PATKAR Madhurika (Індія) 18 лютого 12.20 стіл №12
2 коло
№37 Маргарита Песоцька - переможець ORTEGA Daniela (Чилі) / SAWETTABUT Jinnipa (Таїланд) 19 лютого

Жіночий парний розряд
1 коло
Соломія Братейко / Andrea Pavlovic (Хорватія) - HUANG Yu-Wen / LI Yu-Jhun (Тайвань) 18 лютого 17.20 стіл №10

 Всі результати на ITTF

Матчі відкритого чемпіонату Угорщини (столи №№1-3):
itTV - Laola1

по матеріалам http://www.fortunetabletennis.com/

Срібло у Євгена Прищепи! Вітаємо його з цим результатом !!!

 

Євген Прищепа зумів виграти срібло в Португалії. Євген був дуже близький до перемоги на турнірі світової серії категорії «Challenge Plus». Свій перший матч у неділю Євген грав проти господаря майданчика Joao Geraldo. У світовому рейтингу суперники коштують відносно поруч, але підтримка трибун була явно на руку португальцю. Але Євген зумів виграти цей півфінал в семи сетах. У фіналі треба було грати проти Qiu Dang з Німеччини. І знову матч пройшов всю дистанцію в сім сетів, але на цей раз сильніше виявився суперник. Для Євгена срібло відкритого чемпіонату Португалії це явний успіх. 

Pryshchepa 2 Por

Чоловічий одиночний розряд
півфінал
№93 LIND Anders (Данія) - №77 QIU Dang (Німеччина) 3: 4 (8, -5,4,13, -2, -6, -10) (відео матчу)
№148 Євген Прищепа - №124 GERALDO Joao (Португалія) 4: 3 (-7,10,2, -5,12, -6,5) (відео матчу)
фінал
Євген Прищепа - QIU Dang 3: 4 (-7,5, -7, -5,9,8, -8) (відео матчу)

 

Федерація вітає Євгена Прищепу і тренера чоловічої збірної коиманди Геворгізова Володимира Юрійовича, подальших успіхів!!! 

Дивіться фото Жені на нагородженні у вложенні. 

 

Фото:Flickr.com

Анонс турніру "Кам’янецька весна-2020"

В м. Кам’янець - Подільський з 19 по 22 березня 2020 року відбудеться Всеукраїнський  рейтингований  турнір з настільного тенісу «Кам’янецька весна-2020». Запрошуємо любителів настільного тенісу України прийняти участь в турнірі!

  В додатках можливо ознайомитись з  детальним регламентом турніру.

      Оргкомітет

Результат першого півфіналу Супер ліги

  15 лютого 2020 року в м. Суми відбулася  перша півфінальна зустріч між командами Супер ліги «Тенісна академія» м. Суми та «ТТ ТЕАМ» м. Полтава.

 Перемогу з рахунком 3:1 здобула команда «ТТ ТЕАМ» м. Полтава.

Статистика матчу: Тужилін О- Скок П. 3:0 Мельник В.- Левшин В. 0:3 Губенко А.- Цибулін С. 0:3 Тужилін О.- Левшин В. 1:3

Матч відповідь відбудеться 14 березня 2020 року в м. Полтава

Директор КЧУ   С.Лімонов

Турнір "Кубок Бистриці"

З 26 по 29 березня в г.Бистриця (Румунія) буде проходити традиційний турнір "Кубок Бистриці". Вікові категорії юнаки та дівчата 2002 р.н. , 2005 р.н., 2007г.р.Змагання проводяться в командному та особистому розрядах.

Вартість поїздки 220 євро (харчування та проживання 4 доби по 35 євро + проїзд Чернівці - Бистриця - Чернівці). Приїзд в Бистрицю 25.03.

Бажаючим взяти участь в турнірі звертатися за телефонами 0930913533 Тетяна Борисівна або 0938469458 Яніна Юрьевна. Попередня заявка до 20.02.

 

Кокуніна Т.Б.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ 27.09-02.10.2020

З 27.09 по 02.10.2020 р. Кемер, Туреччина буде проходити Міжнародний турнір ветеранів.

ДОВІДКИ ТЕЛ.0675002016.

У вложенні дивіться проспект.

Вложения:
Скачать этот файл (AntalyaBrosur20ENG.pdf)AntalyaBrosur20ENG.pdf[ ]685 kB

ТОП-16 Европы

Завершился ежегодный европейский ТОП-16. Полное официальное название – 2020 CCB EUROPE TOP 16 CUP. Он проходил с 8 по 9 февраля в Швейцарии, город Монтрё (Montreux), спортивная арена – Haus des Sports. Соревнования авторитетные, собирающие самых лучших теннисистов континента. Состязания организовываются только в личном разряде. В этом году ТОП-16 удивил обильным количеством разных сенсаций! Предварительно, по итогам, можно сделать такой вывод – многие лидеры не удержали своих позиций, и их место заняли новые, более молодые игроки.

Участники ТОПа отбирались по результатам рейтинга за январь 2020 года. Приглашались лучшие 16 мужчин и 16 женщин.

На этом турнире довольно результативно сыграла наша Маргарита Песоцкая. Сначала она победила Madarasz Dora (Венгрия), а затем, в тяжелейшем мачте, – китаянку из Германии Han Ying (счёт 4:3!). Выйдя в полуфинал, Маргарита реально претендовала на награды турнира, и ей не хватило, видимо,  просто удачи. В поединках с Solja Petrissa и Софией Полкановой, Маргарита выглядела очень сильно, показывая прекрасный теннис. Возможно, тут для неё сказалась усталость от тяжелого отбора в Гондомаре, где Маргарита Песоцкая в составе женской национальной сборной боролась за олимпийскую путёвку. Как бы там ни было, но приятно знать, что есть у нас в Украине спортсменка европейского уровня, которая, по результатам ТОПа, вошла в число четырёх лучших теннисисток континента!

У мужчин победителем турнира стал Timo BOLL, который в седьмой раз добился «топового» звания. В финале он встретился с Йоржичем Дарко (JORGIC Darko), который хоть и боролся достойно, но не смог выстоять против напора знаменитого Тимо Болла (счёт 4:1). После первого сета, который выиграл Дарко, Тимо показал всю свою мощь и довёл матч до победного конца. Для Йоржича, который был посеянный предпоследним, это тоже изумительный успех!

За третье место сражались Robert Gardos (Австрия) и Pucar Tomislav (Хорватия). Это тоже, как и финальном поединке, было противостояние опыта и молодости. Однако оно растянулось на все семь сетов! С огромным трудом Gardos одолел молодого хорватца. Счёт 4:3 в его пользу в матче, где они всё время шли очко в очко. Думаю, бронза на ТОПе стало для Гардоса хорошей наградой, хотя до начала турнира он был посеян только двенадцатым!

У женщин главную награду турнира получила немка Solja Petrissa

Полные результаты на сайте ittf.com.

по материалам http://tabletennis.org.ua/