1/4 фіналу Кубка ETTU. «Фортуна» (Україна) - «Еннбон» (Франція)

2

Впевненою перемогою фаворитів, французького G.V. Hennebont T.T. ( «Еннбон»), завершився перший матч 1/4 фіналу Кубка ETTU проти київської «Фортуни» - 3: 0.

Приїзд до Києва одного з головних фаворитів другого по значущості клубного європейського турніру з настільного тенісу очікувався українськими уболівальниками з великим нетерпінням, адже в складі французького клубу грає світова зірка британець Ліам Пітчфорд! Він приїхав в столицю України і показав свій високий клас, вигравши в трьох партіях у Ярослава Жмуденко.

А до цього матчу був перший поєдинок, в якому 69-я ракетка світу бельгієць Седрік Нуйтінк виявився сильнішим Григорія Власова - 3: 1. Ну і, нарешті, в третьому матчі китаєць Фань Шень Пень в чотирьох партіях здолав Євгена Прищепу.

Григорій Власов - Седрік Нуйтінк - 1: 3 (2:11, 6:11, 11: 9, 9:11)

Ярослав Жмуденко - Ліам Пітчфорд - 0: 3 (5:11, 8:11, 8:11)

Євген Прищепа - Фань Шень Пень - 1: 3 (12:14, 6:11, 12:10, 7:11)

Поєдинок у відповідь відбудеться у Франції 8 лютого, але результат протистояння вже практично вирішене. Проте, виступ «Фортуни» в турнірі слід визнати дуже успішним, адже раніше в своїй історії київський клуб не доходив до такої високої стадії в Кубку ETTU.

Нагадаємо, що по дорозі до чвертьфіналу «Фортуна» обіграла турецький «Турк Телеком» і голландський «Де Бур Таверцо».

 

по материалам Хспорт и www.fortunetabletennis.com