Федерацiя настiльного тенiсу України

Навiгацiя

Опитування
Ракетки якого виробника на Ваш погляд найкращi.
Butterfly
Atemi
Giant Dragon
Joola
Cornilleau
Stiga
Yasaka
Andro
DHS
Donic
результати





Міжнародний турнір з настільного тенісу присвячений ДНЮ КИЄВА

03.06.2010

З 28 по 31 травня 2010 р. у м. Києві у залі Педуніверсітету ім. Драгоманова пройшли змагання з настільного тенісу присвячені ДНЮ КИЄВА.
У змаганнях приняли участь 271 учасників з Росії, Молдови, Беларусії, Литви, Латвії, Кореї, Ізраілю, Приднестров"я, України.
Результати змагань:

1997 рік - юнаки:
1 місце - Воронецкис Давидас - Литва
2 місце - Лебед Томас - Литва
3 місце - Романенков Антон - Київ

1995 рік - юнаки:
1 місце - Супрунюк Микола - Дружковка
2 місце - Лебед Томас - Литва
Сухомлин Роман - Київ

1992 рік - юнаки:
1 місце - Бачурін Максим - Дніпрропетровськ
2 місце - Дебіжанський Герман - Дніпропетровськ
3 місце - Кокоша Дмитро - Київ

1991 рік юнаки:
1 місце - Чередніченко Артем - Харків
2 місце - Рибка Олексій - Київ
3 місце - Ременец Олег - Полтава

чоловіки 30-39 р.
1 місце - Назрін Авраам - Ізраіль
2 місце - Артеменко Сергій - Кривий Ріг
3 місце - Разумовський Андрій - Ужгород

чоловіки 40-49 р.
1 місце - Тертичний Леонід - Київ
2 місце - Овчаренко Ігор - Сімферополь
3 місце - Скрипаль Ігор - Київ

чоловіки 50-59 років
1 місце - Тертичний Леонід - Київ
2 місце - Колеснік Юрій - Дніпропетровськ
3 місце - Касперович Володимир - Морское

чоловіки 60-69 років
1 місце - Тузиков Олександр - Суми
2 місце - Семко Олександр - Кишиньов
3 місце - Пацюк Валерій - Київ

чоловіки 70 і старші:
1 місце - Веселий Юрій - Корсунь-Шевченківський
2 місце - Медведский Володимир - Луганськ
3 місце - Хайнацкий Михайло - Київ

дівчата 1997 р.:
1 місце - Балтушите Маргарита - Гродно
2 місце - Кунац Майя - Гродно
3 місце - Скоробогатько Олександра - Київ

дівчата 1995 р.:
1 місце - Дорошенко Марія - Київ
2 місце - Шворак Аліна - Київ
3 місце - Вахрушева Еліна - Запоріжжя

Дівчата 1992 р.:
1 місце - Башмакова Катерина - Київ
2 місце - Вахрушева Еліна - Запоріжжя
3 місце - Стефанюк Аліна - Дніпродзержинськ

Дівчата 1991 р.:
1 місце - Бутко Тетяна - Ужгород
2 місце - Старикова Лариса - Київ
3 місце - Стефанюк Ольга - Дніпродзержинськ

жінки 30 років і старші:
1 місце - Бутко Тетяна - Ужгород
2 місце - Єненко Галина - Луганськ
3 місце - Моцная Ірина - Смєла

гол.суддя
Тираспольський І.М.

Україна, м.Київ, вул.Федорова, 12   тел/факс 238-62-72, 289-01-44   e-mail: nord@nbi.com.ua
© 2006-09 ФНТУ Розробка сайту: LND